شرایط طراحی سایت برای کسب و کار

در این مقاله ما به شما عزیزان توضیح خواهیم داد که شرایط طراحی سایت چیست و چطور یک سایت عالی برای کسب و کار خود داشته باشید. شما در ادامه تمامی شرایط طراحی سایت و مراحل طراحی آن را مطالعه خواهید کرد و از نحوه کلی طراحی سایت مطلع خواهید شد. در ابتدا به سراغ شرایط طراحی سایت می رویم و آن را به شما توضیح خواهیم داد.

شرایط طراحی سایت

شرایط طراحی سایت چیست؟

داشتن هدف بلند مدت و اراده قوی

یکی از مهم ترین شرایط طراحی سایت برای کسب و کار خود داشتن یک هدف بلند مدت و اراده قوی است. موفقیت شما در عرصه وب سایت به عوامل زیادی بستگی دارد اما شما عزیزان برای رسیدن به موفقیت و کسب درآمد از طریق وب سایت خودتان باید فعالیت مستمر و مداومی داشته باشید .که این فعالیت حداقل باید 6 ماه تا 1 سال باشد که حتی باز هم ممکن است دیر تر یا زود تر به موفقیت برسید.

2- اصلی ترین شرط طراحی سایت: فعالیت مستمر و مداوم

یکی از اصلی ترین و مهم ترین شرایط طراحی سایت خیلی از افرادی که رو به طراحی وب سایت برای خودشان می آورند اصولا پس از یک مقداری تلاش و نتیجه نگرفتن پشیمان می شوند و دست از ادامه کار می کشند و به این ترتیب به هیج موفقیتی نمی رسند.اما شما عزیزان باید صبور باشید و صرفا به فکر تولید محتوای با کیفیت و طراحی یک وب سایت بی نقص باشید و سعی کنید در آن فعالیت مستمر داشته باشید و اگر این موارد را رعایت کنید احتمال موفقیت شما 100% است و این را در همواره داشته باشید که فعالیت مسمتر از اصلی ترین شرایط طراحی سایت است.

3- میزان بودجه برای طراحی وب سایت:

میزان بودجه و هزینه ای که شما عزیزان قرار است برای طراحی وب سایت خودتان تخصیص بدهید از دیگر شرایط طراحی سایت است. مسلما زمانی که شما عزیزان هزینه بیشتری برای وب سایت خودتان کنید وب سایت شما امکانات بیشتری خواهد داشت و به یک وب سایت کامل بی نقص بیشتر شبیه خواهد بود و تیم پویا وب نیز  تمام تلاش خود را برای موفقیت شما عزیزان انجام خواهد داد.

4- نوع وب سایت یکی از اصلی ترین شرایط طراحی سایت:

یکی از پایه ای ترین شرایط طراحی سایت مشخص بودن نوع وب سایت برای کسب و کار ها است.فرضا اگر شما یک فروشگاه دارید باید یک وب سایت فروشگاهی طراحی کنید نه یک وب سایت خبری یا سایر نوع های وب سایت!اگر هم کسب و کار شما از نوع خدماتی است وب سایت شما باید یک وب سایت خدماتی طراحی شود و شما عزیزان حتما باید به این نکته ها توجه داشته باشید.

5- امکانات وب سایت شامل چه چیز هایی باید باشد؟

یکی دیگر از شرایط طراحی وب سایت مقدار امکاناتی است که باید داشته باشد.شما عزیزان قبل از سفارش طراحی باید مشخص کنید که وب سایت شما شامل چه امکاناتی خواهد بود برای مثال شما یک وب سایت فروشگاهی مسلما امکانات بیشتری نیاز دارد تا یک وب سایت شخصی یا خبری.پس حتما قبل از سفارش طراحی سایت تمامی شرایط طراحی سایت را بررسی کرده و آنها را مطالعه کنید.

نیازات اولیه در شرایط طراحی سایت:

شما عزیزان برای این که بتوانید یک وب سایت کامل را داشته باشید و بتوانید برای کسب و کار خودتان بازاریابی اینترنتی انجام دهید و یا شروع به جذب مخاطب و تولید محتوا کنید نیاز به یک سری ملزومات در وب سایت خود هستید که آن ملزومات شامل موارد زیر است

شرایط طراحی سایت

ثبت دامنه و هاست در شرایط طراحی سایت

شرایط ثبت دامنه در طراحی سایت چیست؟

به طور خیلی خلاصه و کوتاه دامنه به آدرس سایت شما عزیزان گفته می شود و برای این که بتوانید یک آدرس وب سایت رو به وب سایت خودتان اختصاص بدهید نیازمند خرید دامنه هستید که هزینه آن زیاد نیست و آن ها را باید دوره ای پرداخت کنید{معمولا سالانه،6 ماهه و.. }

به فضایی که شما عزیزان وب سایت خود را آپلود خواهید کرد هاست گفته می شود و یا به عبارت دیگر به سرویسی که میزبانی وب سایت شما عزیزان را انجام خواهد دهد هاست گفته می شود

بهترین سایت های هاستیگ و ثبت دامنه ایران:

1- شرکت میهن وب هاست

2- شرکت هاست نگار

3- شرکت آسمان هاست

4- شرکت میزبان فا

5- شرکت 7host

هاست ها خود انواع مختلفی دارند که شامل موارد زیر است

1.میزبانی وب اشتراکی

در این روش که جزء اقتصادی ترین روش هاست.توی این روش سایت شما روی یک سرور مستقر هستش و شمار آنها می تواند به صد ها و یا هزاران وب سایت برسد.گفتنی است این روش به میزبانی مجازی یا میزبانی مشتق شده نیز شناخته شده.اکثر سایت ها از این سرویس اینترنتی استفاده می کنند چراکه هزینه پایین و نتیحه مطلوبی را ارائه می دهد.

2-نمایندگی میزبانی وب

در این روش میزان  پهنای باندی که روی وب سایت شما قرار دهد می شود مقدار مشخص و معینی از طرف شرکت های نمایندگی میزبانی وب هستند و به شما هاست هایی را تخصیص می دهند و شما باید به صورت دوره ای (ماهانه،سه ماهه،شش ماهه،سالانه و….) مبلغی را به شرکت ها پرداخت کنید.

3-میزبانی وب رایگان

در این روش که اصلا توصیه نمی شود شما از وب سایت هایی که مقدار مشخص و بسیار کمی از پهنای باند و سرور های خود را به شما ارائه می دهند و همچنین محدودیت های خیلی زیادی مانند :فصای دیسک،پهنای باند،نداشتن ایمیل اختصاصی برای وب سایت و…. نیز دارد.

این گونه هاست بیشتر جنبه تبلیغاتی دارد و بیشتر مناسب افراد مبتدی و یا افرادی هست که به دلیل مشکلات مالی قادر به خرید یک هاست اشتراکی وب نیستند.

4- میزبانی سرور های مجازی یا VPS

در این روش از میزبانی یک سرور واحد وجود دارد که از طریق نرم افزار های مجازی سازی به چند سرور مجازی تقسیم می شود که از دید کاربر مثل یک سرور اختصاصی است که در انحصار مشتری قرار دارد.توی این روش سرور های مجازی مانند یک رایانه ای است که از نظر فیزیکی به تکه های کوچک تر تقسیم شده است و هر تکه برای احتیاجات یک مشتری خاص ارائه داده می شود.یک سرور مجازی یا  VPS هم می تواند مدیریت شده و هم می تواند مدیریت نشده باشد.

5-فضای میزبانی سرور

میزبانی در محل شرکت تقریبا می توان گفت که همانند میزبانی اختصاصی است اما در این روش مشتری مالک سرور می شود.

در این روش در محل کسب و کار و یا هر محل تعیین شده توسط مشتری سرور ها به صورت فیزیکی نصب شده و در قفسه هایی (rack) نصب می شود.این روش بر خلاف سایر روش ها به دلیل نیازمند بودن به سخت افزار های مورد نیاز ممکن است از بقیه روش ها گران تر باشد اما به دلیل در اختیار داشتن سخت افزار مزایای بسیار زیادی دارد.

6-میزبانی وب ابری

این روش با گذشت زمان به یکی از محبوب ترین روش ها به شمار می رود و در آن وب سایت مشتریان همیشه در اوج می ماند.این نوع هاستینگ به میزبانی جدولی نیز مشهور است.

توی این روش همواره چند سرور مشغول به کار است و همواره حداقل یک سرور برای تحمل بار در دسترس است.به طور مثال زمانی که مشتری به زمان و قدرت محاسبه بیشتری نیاز دارد می تواند فورا آن را از هاستینگ ابر بگیرد و بعد از پایان یافتن کار منابع اشغال شده آزاد می شود.

7-میزبانی خوشه ای

در این روش شباهت های زیادی با روش  میزبانی ابری دارد.دلیل این که به این نوع از هاستینگ یا میزبانی خوشه ای گفته می شود این است که سرور های به اصطلاح خوشه ای هیچ وقت دچار از کار افتادگی نمی شود چون هر زمان یک سرور از کار بی افتد به سرعت  سرور دیگر شروع به کار می کند و ترافیک به سمت آن سرور روانه می شود.

توی این نوع از سرویس هاست،امکاناتی مثل :کنترل امنیت،توازن بار و منابع داده ای حیاتی  سایت با بهره بیشتر و افزونگی بالاتری در اختیار مشتریان قرار می دهد.

طراحی وب سایت داینامیک یا استاتیک؟

این که شما بخواهید طراحی وب سایت خود را داینامیک انجام دهید یا استاتیک  بسیار زیاد در قیمت موثر است و طراحی سایت های استاتیک ارزان است اما هزینه های بروز نگه داشتن آن بسیار بالاست.

اما از سویی دیگر طراحی وب سایت های داینامیک با وجود گران تر بودن طراحی سایت آن مقداری گران تر است اما هزینه بروز نگه داشتن بسیار بسیار پایین تر از وب سایت های استاتیک هستش.

وب سایت های داینامیک چیست؟

به وب سایت هایی که با زبان های برنامه نویسی (PHP,ASP.net,و… ) و یا CMS های آماده (وردپرس،جوملا و……) طراحی شده اند وب سایت های داینامیک گفته می شود و علت ارزان بودن به روز نگه داشتن این نوع از وب سایت ها این است که شما سیستم مدیریت محتوای خودتان را دارید و بدون دانش برنامه نویسی نیز می توانید وب سایت خودتان را مدیریت کنید.

شرایط طراحی وب سایت ها ایستاتیک در طراحی سایت چیست؟

به سایت هایی که برای ساختن آن ها از زبان های HTML,CSS , JavaScript استفاده شده باشد و فاقد هر گونه بانک های اطلاعاتی باشد سایت های استاتیک گفته می شود.از ویژگی های آنها می توان به پایین بودن هزینه آن و همچنین گران قیمت بودن بروز نگه داشتن آن اشاره کرد.علت گران بودن قیمت به روز رسانی آن هم این است که شما برای مدیریت محتوای خود نیاز به استخدام یک نیروی برنامه نویس وب هستید.

شرکت طراحی سایت پویا وب برای جلب رضایت و رفاه مشتریان وب سایت های شما عزیزان را به صورت داینامیک طراحی کرده و همچنین تمامی آموزش های مورد نیاز پس از طراحی سایت را خدمت شما عزیزان خواهد داد تا بتوانید به راحتی سایت خود را مدیریت کنید،همچنین شرکت پویا وب به طور رایگان تا یک سال پشتیبانی از وب سایت های شما را انجام خواهد داد.

هزینه های طراحی سایت

برای طراحی یک وب سایت کامل چه هزینه هایی وجود دارد؟

در ادامه مبحث شرایط طراحی سایت ، ما به شما برخی از مهم ترین هزینه های موجود برای طراحی سایت توضیح خواهیم داد ، پس با ما همراه باشید.

دامنه

هزینه دامنه

دامنه سایت ، همان آدرسی است ، که وب سایت شما منتهی می شود ، که پسوند های مختلفی مانند : ir , Org , com و… دارد. دامنه ها به صورت دوره ای هستند و باید به صورت سالانه و یا 5 ساله اجاره شوند ، و تا زمانی که هزینه آن را پرداخت می کنید ، وب سایت متعلق به شماست و در صورتی که از پرداخت خوددای کنید ، دامنه آزاد می شود و یک شخص دیگر می تواند آن را خریداری و مالک آن شود و یکی از هزینه های مربوط به شرایط طراحی سایت دامنه است.

هزینه هاست

هاست به یک قسمتی از سرور همیشه روشن گفته می شود ، که به صورت 24 ساعته به شبکه جهانی اینترنت وصل است و اگر اطلاعات وب سایتمان را بر روی هاست بارگذاری کنیم ، می توانیم آن را برای تمامی افراد به اشتراک بگذاریم و آن ها نیز وارد وب سایت ما شوند. هاست نیز مانند دامنه به صورت دوره ای هست و شما باید یک مبلغی را به عنوان هزینه هاست برای شرایط طراحی سایت در نظر بگیرید ، که پیشنهاد ما به شما این است ، که حتما از مشاوره های کارشناس های سئو ما برای خرید هاست استفاده کنید ، چرا که هاست خوب تاثیر زیادی بر عملکرد وب سایت شما دارد.

هزینه های دیزاین یا طراحی

بعد از هاست و دامنه ، هزینه دیگری که باید آن را پرداخت کنید ، هزینه دیزاین یا طراحی وب سایت شماست ، به طور کلی برای طراحی سایت شما دو روش وجود دارد ، که طراحان یا باید از کد نویسی استفاده کنند و یا از سیستم های مدیریت محتوای آماده مانند : وردپرس که مورد اول به علت نیاز بیشتر به تایم گذاری و تخصص هزینه بیشتری دارد. هزینه طراحی شما یک عدد دقیق نیست و باید تمامی نیاز ها و ویژگی های وب سایت شما از نظر ظاهری بررسی شود و در آخر قیمت نهایی به شما اعلام شود.

محتوای سئو شده

هزینه تولید محتوای سئو شده

از آن جایی که محتوا نقش بسیار مهمی در زمینه سئو وب سایت شما دارد ، و برای اینکه شما بتوانید در بین رقبای خود حرفی برای گفتن داشته باشید ، باید مطلب های وب سایت شما به صورت کاملا سئو شده باشد. در شرایط طراحی سایت ، پس از 3 هزینه قبلی ، هزینه تولید محتوا نیز وجود دارد ، که باید بگوییم ، که در محتوای شما باید اصول نگارشی ، جذابیت ، و…  رعایت شود تا شما بتوانید در رتبه های بالایی گوگل حضور داشته باشید.

هزینه پشتیبانی وب سایت

پس از طراحی سایت شما به صورت کامل و همینطور انجام سئو سایت ، شما احتمالا نیاز به یک سری پشتیبانی ها خواهید داشت و شرکت پویا وب در شرایط طراحی سایت خود ،  بر خلاف برخی از شرکت ها تا 1 سال به شما عزیزان پشتیبانی رایگان ارائه می دهد که این پشتیبانی ها شامل : بررسی و رفع خطاهای قالب و کدنویسی وب سایت ، بررسی دوره ای وضعیت سایت در گوگل و… می شود.      

شرایط کلی طراحی سایت چیست

شما عزیزان برای طراحی وب سایت باید تمامی شرایط طراحی سایت را رعایت کنید و قبل از طراحی وب سایت برای کسب و کارتان مسیر مشخص و معینی را تعیین کنید و برای پیش بردن اهداف وب سایت خود برنامه ریزی انجام دهید.بقیه راه را به ما بسپارید ما تمامی اقدامات 0 تا 100 طراحی سایت شما را انجام می دهیم.

شرایط زمان طراحی شدن سایت به چه صورت است؟

پاسخ به این سوال بستگی به یک سری عوامل دارد عواملی همچون:نوع وب سایت،امکانات مورد نیاز برای وب سایت، و برخی عوامل دیگر بستگی دارد اما اگر بخواهیم برای طراحی وب سایت شما مدت زمانی را تخمین بزنیم طراحی وب سایت شما از 1 هفته ممکن است تا نهایتا 1 ماه (البته این مقدار متغیر است ممکن است خیلی زود تر سایت شما طراحی اش به پایان برسد ما در نهایت تاخیر 1 ماه خواهد بود) به طول خواهد انجامید.

شرایط هزینه ای در طراحی سایت چگونه است؟

پاسخ به این سوال نیز بستگی به برخی عوامل دارد.همان گونه که در قبل تر ذکر کردیم هر وب سایت امکانات مختص به خودش را دارد و به هرمقدار که امکانات وب سایت شما بیش تر باشد هزینه طراحی وب سایت شما نیز بالا تر خواهد رفت برای مثال برای یک وب سایت فروشگاهی وب سایت باید امکاناتی همچون :فروشگاه آنلاین،درگاه های پرداخت،کیف پول و برخی دیگر از امکانات باشد اما از سویی دیگر سایر نوع وب سایت ها به علت نیاز نداشتن به این نوع از امکانات هزینه طراحی کمتری دارند.

آیا هزینه ای که برای طراحی سایت می کنیم نتیجه خواهد داد؟

مسلما بله،شما عزیزان وقتی در عرصه وب سایت به موفقیت برسید نه تنها به تمامی هزینه هایی که بابت طراحی پرداخت کرده اید  باز می گردد، بلکه به چنان درآمدی خواهید رسید که حتی کسب و کار شما به صورت حضوری آن قدر بازدهی نداشته و موفقیت در این عرصه نه فقط درآمد بلکه منتهی به سایر موفقیت های دیگر همچون :معتبر شدن برند کسب و کار شما،24 ساعته شدن کسب و کار شما و…. می شود که تمامی مزایای طراحی وب سایت را به طور مفصل در مقاله قبلی خدمت شما عزیزان توضیح داده ایم.

شرایط طراحی سایت توسط شرکت طراحی سایت؟

1- شرایط ثبت دامنه و هاست:

در شرکت های طراحی سایت اکثرا دامنه و هاست به نام کارفرما ثبت میشه تا اگر در آینده شخص کارفرما نیاز به دسترسی سایت داشت، شرکت طراحی سایت حق هیچ گونه اعتراضی نداشته باشه و این اصل یکی از مهم ترین شرایط طراحی سایت توسط شرکت هاست.

2- شرایط نحوه پرداخت ها در طراحی سایت:

در شرایط طراحی سایت توسط شرکت های سایت ساز اکثرا قسمت پرداختی های کازفزما خلیی دیده میشه، در بیشتر مواقع شرکت های طراحی سایت نصف مبلغ قرارداد طراحی سایت رو در ابتدا کار می گیرند. و بعد از انجام تمامی تعهدات خود و اتمام پروژه مابقی مبلغ قرار داد رو دریافت می کنند.

موفقیت ما در وب سایت به چه عواملی بستگی دارد؟

همانطور که شما عزیزان در دنیای واقعی کسب و کارتان رقبای خودش را دارد در دنیای اینترنت نیز به همین گونه است و شما عزیزان با داشتن یک وب سایت خوب و محتوای عالی مسلما بر رقبای خود غلبه خواهید کرد. زمانی که شما عزیزان برای کسب و کار خود برنامه ریزی داشته باشید و در دراز مدت فعالیت کنید می توانید بر جدی ترین و سرسخت ترین رقیبای خود غلبه کنید.

طراحی سایت ما چه قدر زمان می برد؟

این مورد نیز ، بستگی به وب سایت شما دارد و اینکه در پروژه شما چه نیاز هایی برای طراحی وجود داشته باشد و اگر با کد نویسی باشد حداقل 1 ماه زمان می برد و این زمان در وردپرس کم تر است و برای طراحی کامل سایت با وردپرس حداقل 2 هفته زمان نیاز است.

هزینه های طراحی سایت چگونه پرداخت می شود؟

برای پرداخت طراحی سایت ، کارفرمایان 50 درصد مبلغ قرار داد را به صورت پیش پرداخت، 30 درصد را بعد از طراحی های اولیه و همچنین 20 درصد باقی مانده را پس از اتمام پروژه و تحویل آن پرداخت کنند.

جهت سفارش هرگونه طراحی سایت می توانید با راه های زیر با ما در ارتباط باشید:

تماس با ما

سایر مقالات پویا وب

طراحی سایت
pouya

طراحی سایت در اردبیل

طراحی سایت در اردبیل مقدمه مشاغل بسیاری هستند که می توان آن‌ها را به صورت آنلاین ارائه داد. طراحی سایت در اردبیل برای مشاغل از میتواند

ادامه مطلب »
تماس با ما
من هاست خرید هاست مشهد بهترین هاست مشهد هاست ارزان مشهد هاست اقتصادی خرید هاست