طراحی سایت ارزان در تهران

آژانس طراحی سایت پویا وب با طراحی وب سايت حرفه‌ای بيش از پانصد شرکت و ميزبانی بيش از هزار وب سايت، مفتخر است اعلام دارد که توانسته است با طراحی حرفه‌ای، کاربرپسند و باکیفیت وب سایت‌ها، رضایت حداکثری مشتری‌ها را به خود جلب کند.

طراحی سایت ارزان

طراحی سایت ارزان در تهران اما حرفه ای

شرکت پویا وب آمادگی خود را برای طراحی سایت ارزان در تهران خدمت شما دوستان عزیز اعلام می کند. شما می توانید با شرکت پویا وب طراحی سایت ارزان در تهران و همچنین سایر مناطق ایران را به راحتی انجام دهید،شرکت پویا وب برای طراحی سایت ارزان در تهران یک سری خدمات و امکانات ویژه در نظر گرفته است که در ادامه مقاله می توانید آنها را مطالعه کنید.

شرکت پویا وب برای شما دوستان عزیز طراحی سایت ارزان در تهران را انجام می دهد اما این ارزان بودن به معنی این نیست که شرکت پویا وب فقط سایت هایی که امکانات و کیفیت پایینی دارند را طراحی می کند،شرکت پویا وب برخلاف سایر شرکت ها سعی کرده تا به منصفانه ترین قیمت ممکن برای کسب و کار های شما دوستان عزیز وب سایت طراحی کند و شما را به دنیای اینترنت معرفی کند.

طراحی سایت ارزان تهران

طراحی سایت ارزان در تهران چه امکاناتی دارد؟

طراحی سایت ارزان در تهران توسط شرکت پویا وب امکانات بسیار زیادی دارد و همانطور که ذکر شد علت ارزان تر بودن این قیمت ها منصفانه بودن آن ها است و شرکت پویا وب می تواند برای تمامی کسب و کار ها هر نوع وب سایتی را که مد نظر شماست را طراحی کند.

امکانات طراحی سایت ارزان در تهران

امکانات طراحی سایت ارزان در تهران

1-ظاهر و قالب سایت در طراحی سایت ارزان در تهران

شرکت پویا وب برای کسب و کار های شما 0 تا 100% ظاهر وب سایت را به هر دو روش دستی یا آماده طراحی می کند و شما این اختیار را دارید که تعیین کنید که وب سایت شما با قالب آماده طراحی شود یا قالب های دستی که توسط کارشناسان و متخصصان شرکت پویا وب طراحی می شود. در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا در مورد طراحی سایت ارزان در تهران با کدام بهتر است قالب های آماده یا دستی اطلاعاتی بیشتری کسب کنید.

طراحی ارزان در تهران با کدام بهتر است قالب های آماده یا دستی

طراحی وب سایت ارزان در تهران با کدام بهتر است قالب های آماده یا دستی

این که شما طراحی وب سایت خود را با کدام روش طراحی کنید بستگی به خود شما دارد و اگر از لحاظ مالی مسئله ای ندارید و بودجه ی بالایی را برای طراحی وب سایت خود در نظر گرفته اید می توانید از قالب های دستی استفاده کنید اما اگر سعی می کنید که در هزینه های طراحی وب سایت خود صرفه جویی کنید می توانید از قالب های آماده استفاده کنید.در ادامه می توانید تفاوت بین این دو مورد را نیز مطالعه کنید.

طراحی وب سایت ارزان در تهران با قالب های آماده به علت آماده بودن آنها قیمت پایین تری نسبت به طراحی دستی دارند چرا که در طراحی با قالب آماده زمان آن قدر زیادی برای طراحی قالب صرف نمی شود،اما خب از طرفی دیگر شما با طراحی با قالب های آماده دیگر نمی توانید یک وب سایت بسیار خاص و منحصر به فردی داشته باشید چرا که ممکن است افراد دیگر نیز از آن قالب های آماده استفاده کنند.

طراحی وب سایت ارزان در تهران

2- امنیت وب سایت در طراحی سایت ارزان در تهران

شرکت پویا وب در طراحی سایت ارزان در تهران علاوه بر طراحی ظاهر و قالب وب سایت امنیت وب سایت شما را نیز تامین می کند و وب سایت شما را از هرگونه خطرات و تهدیدات احتمالی در امان نگه می دارد.در ادامه می توانید درباره تعریف امنیت وب سایت و نقش آن در موفقیت وب سایت اطلاعات بیشتری جمغ آوری کنید. 

امنیت وب سایت چیست؟

در طراحی وب سایت ارزان در تهران، امنیت سایت به حالت و شرایطی گفته می شود که در آن وب سایت بدون کوچک ترین نگرانی در مورد خطرات و تهدیدات به خدمات دهی و فعالیت روزانه خود ادامه دهد و خطر هیچ گونه آسیبی او را تهدید نکند و هیچ گونه تلاشی برای از بین بردن وب سایت انجام نشود.

طراحی سایت ارزان در تهران اما حرفه ای

چرا امنیت در وب سایت ها بسیار مهم است

یکی از مهم ترین و اصلی ترین عوامل به رسیدن موفقیت و موفق موندن کسب و کار شما عزیزان امنیت است ، چرا که وب سایت شما ثبات و امنیت لازم را برای فعالیت و ارائه خدمات نداشته باشد می تواند به راحتی آسیب ببیند و یا هک شود و دیگر شما نتوانید به آن وب سایت وارد شوید و به کسب و کار اینترنتی خود بپردازید. برای اطلاعات بیشتر در مورد طراحی سایت ارزان در تهران با ما همراه باشید.

اما امنیت صرفا فقط به معنای هک نشدن نیست و فقط نشان دهنده این است که وب سایت شما توسط افراد هکر مورد حمله قرار نگرفته است و تلاشی برای هک و نفوذ به وب سایت شما انجام نشده است.شما دوستان عزیز جهت مطالعه بیشتر در مورد نقش و اهمیت امنیت در موفقیت وب سایت در مقاله طراحی سایت قیمت مطالعه کنید و ما در آن مقاله همه چیز را در مورد امنیت وب سایت توضیح داده ایم.

پویاوب

3-سئو سایت در طراحی سایت ارزان در تهران

شرکت پویا وب در طراحی سایت ارزان در تهران علاوه بر امنیت و طراحی صفر تا صد سایت در بحث سئو نیز فعالیت می کند و شما عزیزان می توانید برای سئو کردن وب سایت خود به شرکت پویا وب مراجعه کنید تا شرکت پویا وب وب سایت شما از صفر تا صد سئو کند و این نکته را در نظر داشته باشید که سئو کردن وب سایت از مهم ترین دلایل موفقیت هر وب سایتی است.شما می توانید در ادامه در مورد چیستی سئو و همچنین نقش و اهمیت آن در موفقیت وب سایت بیشتر مطالعه کنید.

سئو وب سایت چیست

سئو مخفف عبارت (Search Engine Optimization) است و به معنی بهینه سازی برای موتور های جست و جوگر است. از ابتدای پیدایش اینترنت وب سایت های زیادی در یک حیطه کاری با هم رقابت می کردند و برای اینکه بتوانند به هم دیگر برتری پیدا کنند از دانش سئو استفاده می کنند.

اجازه بدهید برای درک راحت تر، مفهوم سئو را با یک مثال ساده برای شما دوستان عزیز توضیح دهیم.

فرض کنید شما وارد وب سایت موتور های جست و جوگر مانند گوگل، بینگ و… شده اید،و شما در اینترنت به دنبال دانلود یک فیلم یا موسیقی هستید. شما هیچ گاه وارد یک وب سایت خاص نمی شوید تا در منوی جست و جوی آن به دنبال فیلم یا موسیقی خود بگردید و فقط نام موسیقی یا فیلم مد نظر را در موتور های جست و جو سرچ می کنید.

این موتور های جست و جوگر هستند که تصمیم می گیرند که کدام وب سایت ها به عنوان اولین وب سایت ها در صفحه اول نتایج جست و جو برای کاربران به نمایش دربیاید. و مسلما هر چقدر که وب سایت شما به رتبه های اول گوگل نزدیک تر باشد کسب و کار اینترنتی شما موفق تر خواهد بود.

شرکت پویا وب در طراحی سایت ارزان در تهران به صورت منصفانه ای برای شما دوستان عزیز سئو وب سایت را انجام می دهد و شما می توانید برای سئو کردن وب سایت خودتان به شرکت پویا وب مراجعه کنید تا شرکت پویا وب با بهترین متخصص های سئو خود وب سایت شما را سئو کند. 

طراحی سایت ارزان در تهران چه قدر هزینه خواهد داشت

برای طراحی یک وب سایت ارزان در تهران چه قدر باید بودجه اختصاص داد؟

اینکه شما برای طراحی وب سایت خود چه مقدار بودجه باید در نظر بگیرید بسته به نوع امکانات و ویژگی هایی است که وب سایت شما قرار است داشته باشد و هر چه قدر که امکانات وب سایت شما بیشتر باشد مسلما هزینه طراحی وب سایت شما بیشتر خواهد شد.

برای مثال یک وب سایت فروشگاهی نیاز به یک سری خدمات خاص مانند : درگاه های پرداخت،کیف پول دیجیتال،و برخی موارد دیگر است که همه ی این موارد به صورت دلخواه هستند.اما از جهتی دیگر یک وب سایت شخصی یا شرکتی نیازی به امکاناتی مانند : کیف پول و درگاه های پرداخت و… ندارد پس بنابراین هزینه های طراحی این نوع وب سایت پایین تر خواهد بود.

چه هزینه هایی برای طراحی سایت در تهران وجود دارد

یک سری هزینه ها هستند که برای طراحی همه ی وب سایت ها یکسان هستند و هر وب سایتی باید آن موارد را داشته باشد و آن موارد یک ضرورت برای وب سایت هستند. در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا در مورد هزینه های طراحی سایت ارزان در تهران اطلاعات بیشتری کسب کنید.

هزینه هاست وب سایت

هر وب سایتی برای جهانی کردن خود نیاز به هاست دارد و شما برای طراحی وب سایت خود نیاز به یک سرویس هاست دارید. شرکت پویا وب به دلیل تجربه کاری بالای خود بهترین شرکت های خدمات هاستینگ را شناسایی کرده و برای شما کارفرمایان عزیز از بهترین شرکت های هاستینگ استفاده می کند. در ادامه می توانید مطالعه کنید که هاست چیست و چرا اصلا مهم است.

به زبان ساده هاست به فضای میزبانی گفته می شود که وب سایت شما روی آن بارگذاری می شود و به وسیله آن می توانید وب سایت خود را در اینترنت بارگذاری کنید. هزینه هاست وب سایت به صورت دوره ای است و شما طی هر دوره ای که تعیین می کنید {سه ماهه، شش ماهه، یک ساله و…} مبلغی را پرداخت کنید. هاست ها انواع مختلفی دارند که برای اطلاعات کامل می توانید در مقاله شرایط طراحی سایت به صورت کامل و مفصل در مورد انواع آن و اهمیت آن مطالعه کنید. در طراحی سایت ارزان در تهران توسط شرکت پویا وب، خود شرکت هاست مورد نیاز سایت شما را از بهترین شرکت های هاستینگ ایران تهیه می کند.

هزینه دامنه وب سایت در طراحی سایت ارزان در تهران

دامنه همان آدرس وب سایت شماست و برای اینکه بتوانید یک نام اختصاصی برای آدرس وب سایت خود داشته باشید باید یک دامنه تهیه کنید و هزینه زیاد بالا نیست و همینطور هزینه دامنه مانند هاست به صورت دوره ای {سه ماهه،شش ماهه،یک ساله و…} است و شما مبلغی را باید بابت هزینه دامنه وب سایت خود پرداخت کنید.

هزینه پشتیبانی وب سایت

در اکثر شرکت های طراحی سایت پس از طراحی وب سایت یک مبلغی را به صورت ماهیانه تحت عنوان پشتیبانی وب سایت می گیرند،اما شرکت پویا وب در طراحی سایت ارزان در تهران خود پس از اتمام کامل طراحی وب سایت شما به مدت 1 سال به صورت رایگان پشتیبانی را نیز انجام می دهد و شما کارفرمایان عزیز در صورت رضایت از خدمات پشتیبانی ما می توانید در طی یک قرار داد پشتیبانی مدت پشتیبانی وب سایت خود را توسط شرکت پویا وب افزایش دهید

سئو طراحی سایت ارزان در تهران

چرایی داشتن سایت

چه قدر زمان می برد تا وب سایت ما به صفحات اول گوگل برسد؟

پاسخ به این سوال به عوامل زیادی بستگی دارد.هر چقدر کسب و کار شما رقبای زیاد و سخت کوشی داشته باشد مسلما رسیدن به رتبه های اول گوگل سخت تر می شود اما هرگز رسیدن به رتبه گوگل غیرممکن نمی شود.شما می توانید با داشتن فعالیت مستمر و منظم در وب سایت خود و انجام سئو با کیفیت می توانید به رتبه های اول گوگل برسید.شرکت پویا وب در طراحی سایت ارزان در تهران برای شما سئو سایت را نیز انجام می دهد و شرکت پویا وب در طی زمان تعیین شده در قرارداد وب سایت شما را در کلمات کلیدی مشخص شده در قرار داد به رتبه های اول گوگل می رساند.

آیا شرکت پویا وب برای وب سایت ها تولید محتوا نیز انجام می دهد؟

شرکت پویا وب در طراحی سایت ارزان در تهران به طور حالت عادی و بدون قرار داد برای وب سایت ها تولید محتوا انجام نمی دهد اما کارفرمایان عزیز می توانند با بستن یک قرارداد سئو وظیفه تولید محتوای وب سایت خود را به شرکت پویا وب بسپارند تا متخصصین شرکت پویا وب محتوا هایی به به روز ترین استاندارد های سئو جهان تولید کند و وب سایت شما را با استفاده از مقالات بهینه سازی شده به رتبه های اول گوگل برساند.

چه قدر زمان می برد تا طراحی وب سایت ما به صورت کامل انجام شود؟

شرکت پویا وب به وسیله متخصصین خود سعی می کند در سریع ترین وقت ممکن طراحی وب سایت را به پایان برساند تا سریع تر سایت آماده فعالیت شود. اما به صورت میانگین برای طراحی سایت ارزان در تهران بین 1 هفته تا 20 روز طول می کشد که وب سایت شما به صورت کامل طراحی شود و وب سایت آماده فعالیت و بازاریابی اینترنتی شود.

جهت تماس با شرکت پویا وب جهت سفارش هر گونه وب سایت می توانید با راه های زیر با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی پویا وب

سایر مقالات پویا وب

طراحی سایت در اردبیل

طراحی سایت در اردبیل مقدمه مشاغل بسیاری هستند که می توان آن‌ها را به صورت آنلاین ارائه داد. طراحی سایت در اردبیل برای مشاغل از میتواند

ادامه مطلب »
تماس با ما
من هاست خرید هاست مشهد بهترین هاست مشهد هاست ارزان مشهد هاست اقتصادی خرید هاست