مقاله طراحی وب سایت فروشگاهی

شما امروز در مقاله طراحی سایت فروشگاهی در مورد چگونگی طراحی یک وب سایت فروشگاهی آشنا خواهید شد.در مقاله طراحی سایت فروشگاهی شما با تمامی امکاناتی که برای طراحی یک وب سایت فروشگاهی نیاز دارید نیز آشنا خواهید شد.همچنین در مقاله طراحی سایت فروشگاهی شما درمورد انواع روش های طراحی یک وب سایت فروشگاهی کامل نیز می توانید اطلاعاتی زیادی کسب کنید.

مقاله طراحی سایت فروشگاهی شامل چه موضوعاتی است؟

لیست موضوعاتی که قرار است به شما عزیزان در ادامه مقاله طراحی سایت فروشگاهی توضیح داده شود شامل موارد زیر است:

  • چرا باید برای فروشگاه خود وب سایت داشته باشیم؟
  • نحوه طراحی وب سایت فروشگاهی
  • انتخاب بهترین روش برای طراحی یک وب سایت فروشگاهی
  • هزینه های طراحی کامل یک وب سایت فروشگاهی (بدون احتساب دستمزد شرکت های طراحی وب سایت)
  • پاسخ به برخی سوالات متداول
چرا باید سایت فروشگاهی داشته باشیم

چرا باید برای فروشگاه خود یک وب سایت داشته باشیم؟

1-رقابت با سایر کسب و کار ها

اگر فروشگاهی که دارید در حیطه خود رقبای زیادی دارد،شما نیاز به یک استراتژی جدید تر برای کنار زدن آنها دارید.این استراتژی در دنیای امروزی طراحی یک وب سایت برای فروشگاه خود است.شما با طراحی یک وب سایت فروشگاهی برای خود می توانید از سایر رقبای خود یک قدم جلو تر باشید و کلاس کاری فروشگاه خود را یک مرحله بالاتر ببرید.در واقع شما با طراحی وب سایت برای فروشگاه خود به تمامی کاربران این موضوع را انتقال می دهید که شما از سایر فروشگاه ها متمایز هستید.

2-اینترنت در دنیای امروزی به یک ابزار حیاتی برای مردم جامعه تبدیل شده است

اگر اهل مطالعه آمار باشید متوجه این نکته هستید که با گذشت زمان در طی سالهای اخیر افراد بسیار زیادی به این تکنولوژی رو آورده اند و از این تکنولوژی بی نظیر استفاده می کنند.در دنیای امروزی هر شخصی که بخواهد یک کالا و یا خدماتی را برای خود پیدا کند ابتدا در اینترنت به دنبال کالا یا خدمات مورد نظر خود سرچ می کند.پس چه قدر عالی است که کسب و کار شما در این جست و جو ها پیدا شود و افراد وارد فروشگاه اینترنتی شما شوند.

3-وب سایت فروشگاهی بدون هیچ محدودیت زمانی و مکانی است

فروشگاه شما با طراحی یک وب سایت دیگر هیچگونه محدودیت زمانی و مکانی نخواهد داشت و تمامی افراد در هر زمان و از  هر مکانی به راحتی می توانند به فروشگاه اینترنتی شما مراجعه کنند و اینگونه شما از همه ی مکان های مختلف مشتری خواهید داشت و وبسایت شما یک فروشگاه 24 ساعته خواهد بود.

4-فروشگاه شما با طراحی سایت 24 ساعته خواهد بود

خیلی از افراد در شب و نصف شب و در ساعتهایی که تمامی فروشگاهی فیزیکی بسته است در وب سایت ها به گشت و گذار می پردازند و به دنبال کالا یا خدمات مورد نظر خود می گردند.پس شما با داشتن یک وب سایت یک فروشگاه شبانه روزی خواهید داشت.

طراحی فروشگاه اینترنتی

نحوه طراحی سایت فروشگاهی چگونه است؟

شما برای اینکه بتوانید یک وب سایت فروشگاهی مجهز و کامل داشته باشید دوراه پیش روی خود دارید. یا باید از کد نویسی برای طراحی وب سایت فروشگاهی خود استفاده کنید و 0 تا 100 وب سایت خود را به صورت اختصاصی کد نویسی کنید ، که این روش مزایا و معایب خودش را دارد. یا اینکه با سیستم مدیریت محتوا آماده مانند : وردپرس این کار را انجام دهید که در ادامه به مزایا و معایب هر کدام می پردازیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد وردپرس می توانید در مقاله چگونه طراحی سایت کنیم در مورد آن مطالعه کنید.

مزایای طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس

مزایای طراحی فروشگاه با وردپرس

راحتی کار با آن بالا است

طراحی فروشگاه اینترنتی با وردپرس بسیار راحت و سریع  است و هر کاربر در هر صفحه محصول مورد تمامی ویژگی های محصول خود را بررسی و انتخاب می کند و سپس به راحتی به سبد خرید و پرداخت نهایی منتقل می شود.

رایگان یا کم هزینه بودن آن

از سویی دیگر طراحی یک فروشگاه اینترنتی در وردپرس با استفاده از افزونه ووکامرس بسیار ارزان و یا حتی رایگان است.رایگان بودن یا ارزان بودن آن از این نظر تفاوت دارد که در صورتی که شما دانش کافی کار با ووکامرس را نداشته باشید می توانید به راحتی با یک افزونه کد نویسی شده توسط برنامه نویسان نسخه ای را دریافت کنید که کار با آن راحت تر است.

متن باز بودن آن (انعطاف پذیر بودن آن)

همچنین فروشگاه ساز ووکامرس متن باز است و کد نویسان زیادی در سرتاسر جهان برای بهبود آن تلاش می کنند و این پلاگین مرتبا در حال بهینه سازی است و روز به روز قابلیت آن افزایش می یابد.فروشگاه ساز ووکامرس امروزه با تمامی بهبود ها و بهینه سازی ها امروزه به یک افزونه کامل تبدیل شده است و تقریبا دیگر هیچ امکاناتی نیست که شما نتوانید برای فروشگاه خود با استفاده از ووکامرس به فروشگاه خود اضافه کنید.

امنیت بالا

همانطور که ذکر شد این افزونه یک افزونه متن باز است و خیلی از برنامه نویس های دنیا دائما روی بهبودی آن تلاش می کنند و علاوه بر امکانات روی امنیت آن نیز کار می کنند و در آخرین نسخه ووکامرس امنیت آن تا حد زیادی بالا رفته است.

طراحی سایت در ولیعصر توسط شرکت پویا وب

معایب مقاله طراحی فروشگاه اینترنتی توسط وردپرس

قابلیت های زیادی برای شخصی سازی بیشتر نخواهید داشت

شما با استفاده از ووکامرس به راحتی می توانید یک فروشگاه اینترنتی مناسب را طراحی کنید اما این برای حالتی است که شما به امکانات خود ووکامرس بسنده کنید.شما برای افزودن امکانات بیشتر و شخصی سازی وب سایت خود دست بازی نخواهید داشت و نمی توانید هر امکانات اختصاصی که مد نظر خودتان است را به فروشگاه اینترنتی اضافه کنید.

تعداد زیادی از پلاگین های ووکامرس هنوز به فارسی ترجمه نشده اند!

تعداد زیادی از پلاگین های که برای افزونه ووکامرس تا به حال نوشته شده اند ، ترجمه نشده اند و یا ترجمه آن ها ناقص است و به طور کاملی که بتوان از آنها در وب سایت فارسی زبان خود استفاده کرد ترجمه نشده اند.

ما تا الان برای شما دوستان عزیز معایب و مزایای طراحی وب سایت فروشگاهی با وردپرس را توضیح داده ایم.شما برای مطالعه مزایا و معایب طراحی یک فروشگاه اینترنتی با کدنویسی تا آخر مقاله طراحی سایت فروشگاهی با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید: طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای

مزایای کسب و کار پزشکی در طراحی سایت در قزوین

طراحی فروشگاه اینترنتی با کدنویسی

این روش مزایا و معایب خودش را دارد که اول به سراغ مزایا و بعد به سراغ معایب این روش طراحی فروشگاه اینترنتی خواهیم پرداخت.مزایای طراحی فروشگاه اینترنتی با کدنویسی شامل موارد زیر است:

امکانات اختصاصی

شما با طراحی یک فروشگاه اینترنتی با استفاده از کد نویسی هرگونه امکاناتی که مدنظرتان است را به وب سایت اضافه کنید و از این بابت هیچ گونه محدودیتی نخواهید داشت و وب سایت شما می تواند هر امکانات و ویژگی را برای فروشگاه خود داشته باشد.

امنیت بالا

شما با طراحی یک فروشگاه اینترنتی با استفاده از کد نویسی امنیت بالایی خواهید داشت و اگر کدنویسی وب سایت فروشگاهی شما درست و اصولی باشد،فروشگاه اینترنتی شما امنیت بالایی خواهد داشت و به راحتی مقابل تهدیدات و خطرات احتمالی آسیب نخواهد دید.

انعطاف پذیری بالای کد نویسی

شما با استفاده از کدنویسی در طراحی فروشگاه اینترنتی هر گونه تعغیر اعم از : تعغیرات ظاهری،افزودن امکانات ویژه و… را در وب سایت اعمال کنید.می توان گفت این مورد از اصلی ترین دلیل هایی است که موجب شده است که شرکت های بزرگ تصمیم به استفاده از این روش بگیرند.

طراحی سایت در ولیعصر چه کمکی به ما می کند؟

طراحی فروشگاه اینترنتی با کد نویسی چه معایبی دارد؟

هزینه بالای طراحی سایت با کدنویسی

از اصلی ترین دلیلی که همه ی کسب و کار ها از کد نویسی برای ساخت فروشگاه اینترنتی خود استفاده نمی کنند هزینه بالای طراحی وب سایت فروشگاهی با استفاده از کدنویسی است چرا که در کدنویسی هزینه های طراحی بالا است.همچنین برای به روز نگه داشتن یک وب سایت فروشگاهی شما باید یک تیم برنامه نویس را استخدام کنید تا به صورت دائم روی وب سایت شما کار کنند.

زمان زیادی برای طراحی نیاز دارد

شما در طراحی وب سایت فروشگاهی با استفاده از کدنویسی زمان زیادی برای طراحی کامل نیاز دارید و اگر این فاکتور برای شما اهمیت بالایی دارد باید رو به سیستم مدیریت محتوای آماده مانند : وردپرس بیاورید.

فروشگاه اینترنتی خود را با وردپرس طراحی کنیم یا کدنویسی

همانطور که در مقاله طراحی سایت فروشگاهی مطالعه کردید ما تمامی موارد مورد نیاز در مورد مزایا و معایب طراحی وب سایت با وردپرس و کدنویسی توضیح دادیم.اگر همچنان دو به شک هستید و تردید دارید که بین وردپرس و کد نویسی کدام را انتخاب کنید می توانید ادامه مقاله طراحی سایت فروشگاهی را مطالعه کنید.

در اولین فاکتور شما باید میزان بودجه ای را که برای طراحی یک فروشگاه اینترنتی در نظر گرفته اید را بررسی کنید و تصمیم بگیرید که چه میزان بودجه برای طراحی سایت فروشگاهی در نظر خواهید گرفت.اگر این میزان بودجه برای شما مهم است و سعی می کند به صورت ارزان طراحی سایت فروشگاهی خود را انجام دهید ما به شما وردپرس را پیشنهاد می کنیم چراکه امکانات بسیار بالایی دارد و همچنین هزینه طراحی وب سایت با آن بسیار پایین تر از کدنویسی است.

از طرفی دیگر زمان طراحی سایت با استفاده از وردپرس کوتاه تر است و وب سایت فروشگاهی شما زود تر آماده فعالیت خواهد بود اما در برنامه نویسی شما باید زمان بیشتری را برای طراحی کامل وب سایت خود صبر کنید.

اما اگر از نظر بودجه مسئله ای ندارید و از نظر زمان نیز نگرانی ندارید پیشنهاد ما به شما کدنویسی است چرا که با استفاده از کدنویسی یک وب سایت کاملا اختصاصی با امکانات ویژه خواهید داشت.

طراحی فروشگاه اینترنتی با وردپرس یا کدنویسی

هزینه های طراحی یک وب سایت فروشگاهی شامل چه مواردی است؟

هزینه یک فروشگاه اینترنتی مقداری نسبت به سایر فروشگاه ها متفاوت است.شما دوستان عزیز این هزینه ها را می توانید در ادامه مقاله طراحی سایت فروشگاهی مطالعه کنید.

هزینه هاست

این هزینه به صورت دوره ای {سه ماهه،شش ماهه،سالانه} است و قیمت آن هم بسته به نوع هاست و امکاناتی که دارد می توانند متغیر باشد اما به طور میانگین برای یک هاست معمولی رو به بالا مبلغی حدود 300 تا 500 هزار تومان باید هزینه شود.

هزینه دامنه وب سایت

به طور خلاصه دامنه همان آدرس وب سایتی است که پس www به کار می رود و این هزینه هم مانند هاست به صورت دوره ای {سه ماهه،شش ماهه،سالانه} است که این هزینه زیاد نیست و با هزینه بسیار پایینی دارد.

هزینه افزونه های مورد نیاز برای سایت فروشگاهی

شما تا الان در مقاله طراحی سایت فروشگاهی با هزینه های اصلی یک وب سایت ساده آشنا شدیدشما دوستان عزیز علاوه بر موارد قبلی نیاز به یک سری افزونه ها و امکانات برای وب سایت خود دارید که می توانید برای اطلاع از تمامی این هزینه ها با کارشناسان و متخصصان شرکت پویا وب تماس بگیرید تا آنها به شما در مورد تمامی افزونه ها توضیح دهند و میزان هزینه ای که باید برای افزونه های سایت فروشگاهی خود انجام دهید را مشخص می کنند.

هزینه خدمات سئو

سئو به معنای بهینه سازی برای موتور های جست و جو است (Search Engine Optimization) و با استفاده از سئو وب سایت شما به  رتبه های اول گوگل خواهد رسید و در نتیجه فروش محصولات و خدمات کسب و کار شما بسیار زیاد خواهد شد.

شرکت پویا وب برای وب سایت فروشگاهی شما دوستان عزیز در طی یک قرارداد جداگانه تمامی خدمات مربوط به سئو و تولید محتوا را برای وب سایت شما انجام می دهد.

طراحی سایت در قزوین با کیفیت و ارزان

طراحی سایت برای فروشگاه چه قدر روی میزان فروش ما تاثیر می گذارد؟

تا به حال شما در مقاله طراحی سایت فروشگاهی با تمامی موارد مورد نیاز آشنا شدید. اما تاثیر یک سایت فروشگاهی روی کسب و کار ما چقدر است؟ شما با داشتن یک وب سایت فروشگاهی با کیفیت بالا مسلما فروش بسیار بالایی خواهید داشت،به طوری که فروش محصولات شما از وب سایت از فروش محصولات به صورت فیزیکی بیشتر خواهد بود و به یک برند معتبر و معروف تبدیل خواهید شد.

 موفقیت فروشگاه اینترنتی چه قدر زمان می برد؟

پاسخ به این سوال بستگی به یک سری عوامل دارد،به عنوان اولین عامل میزان فعالیت شما در وب سایت فروشگاهی تاثیر بسیار بالایی دارد و هر چقدر فعالیت شما در وب سایت فروشگاهی خود بیشتر باشد مسلما وب سایت بیشتر در معرض بازدید قرار می گیرد و فروش شما نیز بالا خواهد رفت.دومین عامل میزان رقبای کاری شما هستند که این مورد با تلاش و فعالیت مستمر قابل رفع است و شما با داشتن فعالیت بیشتر و ارائه خدمات با کیفیت تر تمامی رقبای کاری خود را کنار بزنید.

بیشتر بخوانید:

طراحی سایت فروشگاهی وردپرس، 0 تا 100 ساخت سایت فروشگاهی وردپرسی

تماس با ما

جهت تماس با مشاورین و متخصصان شرکت پویا وب می توانید با راه های زیر با ما در ارتباط باشید:

تماس با ما
من هاست خرید هاست مشهد بهترین هاست مشهد هاست ارزان مشهد هاست اقتصادی خرید هاست