ساخت سایت شرکتی مهم است؟

سوالی که بسیاری از افراد مدام می پرسند این است که ساخت سایت شرکتی برای پیشرفت شرکت مهم است یا خیر. مسلما بله، شما با ساخت سایت شرکتی سود بسیار زیادی برای شرکت خود به وجود خواهید آورد و ما در این مقاله خدمت شما توضیح می دهیم که چطور ساخت سایت شرکتی خود را انجام دهید که بیشترین بازدهی ممکن را با کمترین هزینه داشته باشد.

موفقیت سایت شرکتی

ساخت سایت شرکتی چه منافعی برای شرکت ما ایجاد می کند؟

ساخت سایت شرکتی برای وب سایت شما بسیار مهم است و حتی می توان گفت وب سایت درصد مهمی از موفقیت شرکت ها را ایجاد می کند چرا که خیلی از شرکت های حال حاضر دنیا از طریق وب سایت کاربران و مشتریان خود را پیدا می کنند. شما می توانید برای مطالعه بیشتر و دقیق تر در مورد منافع وب سایت برای شرکت ادامه مقاله را بخوانید.

جلب اعتماد مشتریان

شما با ساخت سایت شرکتی برای خود می توانید با توضیحاتی که در مورد کسب و کار خود ارائه می دهید و همچنین نمونه کار های مربوط به کسب و کار خود اعتماد کاربران را راحت تر جلب کرده و همچنین افراد امروزه برای سنجش میزان اعتبار یک شرکت از وب سایت آن شرکت استفاده می کنند و تمامی اطلاعات درج شده در وب سایت را بررسی می کنند.

بدست آوردن مشتریان وفادار

پیدا کردن مشتریان وفادار مخصوصا امروزه اصلا کار راحتی نیست، اما ساخت سایت شرکتی این امکان را به شما می دهد که بتوانید با ارائه کار با کیفیت و همچنین خدمات مناسب در وب سایت مشتریان وفادار خود را بدست آورید چرا که کاربران در صورت رضایت از شما دوباره برای استفاده از خدمات و… به وب سایت شما مراجعه کنید.

معروف کردن و جهانی کردن وب سایت

شما با ساخت سایت شرکتی می توانید با داشتن فعالیت خوب در وبسایت، بازدید سایت شرکت خود را بالا برده و در نتیجه شرکت شما بیشتر دیده می شود. همچنین شما می توانید با طراحی یک نسخه انگلیسی از وب سایت خود با افراد خارج از کشور نیز تعامل داشته باشید و بتوانید حتی بازاریابی خود را از محدوده کشور خارج کنید.

بازاریابی اینترنتی

یکی از پرسود ترین بستر های فعالیت و تبلیغات اینترنت است چرا که بسیاری از افراد در سرتاسر دنیا با این تکنولوژی بی نظیر سروکار دارند. برای اینکه بتوانید در این فضای پرسود بازاریابی خود را انجام دهید در ابتدایی ترین و اصلی ترین اقدام خود باید ساخت سایت شرکتی را انجام دهید و شرکت خود را به سمت معروف تر شدن ببرید تا بتوانید در صورت جذب کاربر به درآمد های بالا برسید.

چگونه سایت شرکتی موفقی داشته باشیم؟ اینکار چقدر زمان لازم داره؟

چگونه سایت موفقی داشته باشیم؟

سئو

مهم ترین عاملی که وب سایت شرکتی شما را به موفقیت می رساند سئو خوب است.

در فضای اینترنت خیلی از وب سایت ها مشتریان خود را در نتیجه حضور در رتبه های اول موتور های جست و جوگر مانند : گوگل، بینگ و… بدست می آورند و به همین خاطر بسیار مهم است که وب سایت شما به نحوی سئو شده باشد که پتانسیل حضور در رتبه های اول را داشته باشد. شرکت پویا وب در ساخت سایت شرکتی به شما عزیزان تمامی مواردی که باید در سئو رعایت شود را رعایت و همچنین تمامی نکاتی که شما باید آنها را بدانید توضیح می دهد.

بیشتر بخوانید :  ورود به طراحی سایت و دنیای اینترنت چگونه است ؟

تولید محتوا

تولید محتوای خوب

شما با ساخت سایت شرکتی صرفا هیچ تضمینی برای موفقیت نخواهید داشت، هر زمان که تولید محتوای شما متوقف شود مطمئن باشید که در زمان کوتاهی سایت های رقیب جای شما را خواهند گرفت. بنابراین بسیار مهم است که شما در تولید محتوای خود بتوانید هم نظر کاربران و هم نظر موتور های جست و جو گر را جلب کنید.

امروزه محتوا بخش بسیار مهمی در سئو وب سایت شما دارد و این کار بسیار تخصصی است و نیاز است که شما این کار را به طور کاملا حرفه ای انجام دهید. بسیار مهم است که به کاربران خود اهمیت دهید و شما باید مقاله خود را صرفا برای کاربران تولید کنید نه فقط برای موتور های جست و جو گر

در محتوای تولید شده سعی کنید از انواع محتوا ها مانند : ویدیو، پادکست، تصویر و… استفاده کنید تا بتوانید محتوای خود را برای کاربران جذاب تر کنید. در کل شما باید در تولید محتوای خود سعی کنید که نیاز کاربران را رفع کنید و مطمئن باشید که موتور های جست و جوگر متوجه محتوای شما می شود و رتبه وب سایت شما را بالا تر می برد.

موتور جست و جو

چیکار کنیم تا موتور های جست و جوگر به ما بیشتر اهمیت بدهد؟

محتوای کاربر پسند

شما با ساخت سایت شرکتی و تولید محتوای مناسب می توانید نظر کاربران و موتور های جست و جو را جلب کنید و برای اینکار باید یک سری نکات را رعایت کنید تا بتوانید نظر موتور های جست و جوگر را نیز جلب کنید.

باید گفت نکته بسیار دقیقی وجود ندارد و صرفا شما باید محتوای با کیفیت و منحصر به فرد تولید کنید تا گوگل نیز به شما اهمیت زیادی بدهد و امروزه نظر گوگل اولویت با نظر کاربران دارد. بنابراین کاربری بودن محتوای شما بسیار اهمیت دارد و شما همواره باید بتوانید به سوالات کاربران در مقالات خود پاسخ کاملی بدهید.

در ادامه این بخش می توانید برخی از مهم ترین راه کار ها ، برای جذب مخاطب به وب سایت خود را مطالعه کنید ، پس با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید.

فونت وب سایت

از فونت های مناسب برای وب سایت استفاده کنید و همچنین خوانایی متون را بهبود دهید

یکی از مهم ترین ویژگی هایی که در هنگام ساخت سایت باید به آنها دقت کنید ، خوانایی متن شماست! بسیار مهم است ، که کاربران بتوانند به راحتی متن های وب سایت شما را خوانده و آن را درک کنند و متن شما از نظر سایز نه آن قدری کوچک باشد ، که نیاز به زوم کردن باشد و نه بیش از حد بزرگ که برای کاربران زیاد خوشایند نباشد و سعی کنید از فونت های بسیار جذاب که در سطح وب بسیار است استفاده کنید تا کاربران از متون شما لذت ببرند.

از مدیا های مختلف مانند : عکس ، ویدیو ، پادکست و… استفاده کنید

مسلما هیچ کاربری از خواندن یک سری متن های خالی و بدون هیچ گونه تصاویر و یا ویدویی استقبال نمی کند. بنابراین حتما سعی کنید ، که از مدیا های مختلف مانند : تصویر ، ویدیو ، پادکست ، اینفوگرافیک ها و… استفاده کنید تا بتوانید نظر کاربران را نسبت به محتوای خود بهتر جلب کنید و معانی خود را به مخاطبان راحت تر و شفاف تر ارسال کنید. در هنگام ساخت سایت شرکتی شما حتما باید به فکر تولید عکس های شفاف و همینطور زیبا باشید.

رابط کاربری

تجربه کاربری یا User Experience  بسیار اهمیت دارد!

یکی از مهم ترین مواردی ، که باعث می شود ، کاربران جذب وب سایت شما شوند ، تجربه کاربری یا User Experince است. سعی کنید سرعت وب سایت خود را تا حد ممکن بالا ببرید و در عین حال یک طراحی کاملا زیبا و جذاب برای وب سایت خود داشته باشید و همچنین محتوایی که ارائه می دهید کاربران را نسبت به ادامه دادن آن ترغیب کند و طوری نباشد ، که کاربران شما با خواندن 2 یا 3 پاراگراف اول وب سایت شما را ترک کنند. در هنگام ساخت سایت شرکتی توسط تیم پویا وب ، تمامی این المان ها رعایت شده و با استفاده از به روز ترین روش های دنیا برای جذب کاربر ، تجربه کاربری شما تامین خواهد شد.

از کاربران درخواست تعامل داشته باشید

سعی کنید ، که در محتوا هایی ، که تولید می کنید کاربران را نسبت به انجام هدف خود ترغیب کنید. برای مثال : به اشتراک گذاشتن لینک مقاله در شبکه های مجازی ، ارسال نظر در صفحه مقاله ، انتشار و معرفی آن بین دوستان و آشنایان و در کل سایر مواردی که باعث می شود ، تا کاربر با وب سایت شما تعامل بیشتری داشته باشد و به اصطلاح با وب سایت شما درگیری بالا تر داشته باشد و این موارد را پس از ساخت سایت شرکتی و هنگام تولید محتوا ، حتما رعایت کنید تا وب سایت شما سریع تر به موفقیت برسد.

کمک به موتور های جست و جوگر و معرفی وب سایت خود برای آنها

شما باید هنگام ساخت سایت شرکتی خود وب سایت خود را به صورت دستی به گوگل معرفی کنید تا گوگل راحت تر بتواند وب سایت شما را شناسایی کند. همچنین وب سایت شما باید طوری طراحی شده باشد که ربات های خزنده گوگل به راحتی بتوانند وب سایت شما را آنالیز کنند و محتواهای وب سایت شما را تحلیل و بررسی کنند.

شرکت پویا وب جهت رضایت شما عزیزان هنگام ساخت سایت شرکتی شما تمامی این اقدامات را انجام می دهد و تنها کاری که شما در قبال سایت خود انجام می دهید تولید محتوا است که شما حتی می توانید با عقد قرارداد سئو با شرکت پویا وب این کار تخصصی را به ما بسپارید.

بیشتر بخوانید : چرا طراحی سایت و اپلیکیشن برای کسب و کار ها مهم است؟

سوالات متداول

در ساخت سایت شرکتی از چه روشی استفاده می شود؟

شرکت پویا وب برای ساخت سایت شرکتی شما هم می تواند از روش کدنویسی استفاده کند و هم وردپرس و این مورد بستگی به شرایط و نیاز های پروژه خودتان دارد.

ساخت سایت شرکتی ما  چه قدر زمان می برد؟

این مورد نیز ، بستگی به وب سایت شما دارد و اینکه در پروژه شما چه نیاز هایی برای طراحی وجود داشته باشد و اگر با کد نویسی باشد حداقل 1 ماه زمان می برد و این زمان در وردپرس کم تر است و برای طراحی کامل سایت با وردپرس حداقل 2 هفته زمان نیاز است.

جمع بندی

شما در این مقاله آموختید که چطور می تونید یک سایت شرکتی خود را به بهترین شکل برای موتور های جست وجو گر معرفی کنید. همچنین این موضوع مشخص شد که ساخت سایت شرکتی صرفا تضمین کننده موفقیت وب سایت شما نیست و باید برای رسیدن به موفقیت باید فعالیت مداوم داشته باشید و همچنین صبور باشید تا وب سایت شما به موفقیت برسد.

ارتباط با ما

شما جهت ساخت سایت شرکتی حرفه ای و ارزان قیمت می توانید با راه های زیر با ما در ارتباط باشید.

تماس با ما
من هاست خرید هاست مشهد بهترین هاست مشهد هاست ارزان مشهد هاست اقتصادی خرید هاست