طراحی سایت نمایشگاهی

هر ساله در ایران، نمایشگاه‌های مختلفی برگزار می‌شود (از جمله نمایشگاه کتاب، خوراک و پوشاک، نقاشی و…) و تولیدکنندگان با استفاده از این فرصت خوبی که در اختیارشان گذاشته می‌شود، می‌توانند فروش محصولات خود را چند برابر بکنند. از همین روی، طراحی سایت نمایشگاهی به آنها این امکان را می‌دهد تا محصولات خود را با ذکر تمام جزئیات ممکن، در سایت نمایشگاهی خود وارد کنند تا مراجعین بتوانند با سهولت بیشتری، غرفه نمایشگاه را پیدا و محصول مورد نظرشان را خریداری کنند.

طراحی سایت نمایشگاهی ، تو وب سایت یه نمایشگاه داشته باش

هر ساله نمایشگاه های مختلفی در سرتاسر کشور برگزار می شوند. این نمایشگاه ها با توجه به ماهیتی که دارند، می توانند مخاطبان عمومی و یا اختصاصی داشته باشند. نمایشگاه های بهاره، نمایشگاه های خرید لوازم منزل، نمایشگاه های خرید خودرو، نمایشگاه های کتاب و… از جمله نمایشگاه های محبوبی هستند که طی فصل های مختلف سال در شهرهای بزرگ کشور و از جمله تهران، برگزار می شوند. 

سایت های نمایشگاهی را از جنبه های مختلفی می توان مورد بررسی قرار داد. یکی از مهم ترین ویژگی هایی که در طراحی سایت نمایشگاهی به چشم می خورد، این است که اطلاعات بسیار جامعی در رابطه با هر یک از غرفه ها می توان به کاربران نمایش داد. توضیح بیشتر آن که صاحبان کسب و کاری که در نمایشگاه شرکت کرده اند تا محصولات خود را به مشتریان عرضه کنند، با ثبت نام در سایت نمایشگاهی و درج اطلاعات کامل در رابطه با کسب و کار خود، راهنمای کاربران می شوند. 

قابلیت های وب سایت نمایشگاهی

سایت های نمایشگاهی این قابلیت را دارند که تمام محصولات غرفه ها را در معرض دید کاربران قرار دهند. کاربران از این طریق می توانند به تمام محصولات غرفه مد نظر خود، دسترسی داشته باشند و در صورت نیاز، محصولی را به صورت آنلاین، خریداری یا پیش خرید کنند. 

با توجه به اینکه اطلاعات کاربران در سایت های نمایشگاهی ذخیره می شوند، تامین امنیت این قبیل سایت ها بسیار مورد توجه قرار می گیرد. لازم به ذکر است که متخصصان امنیت شرکت پویا وب، با انجام یک سری اقدامات پیشرفته و حرفه ای، امنیت سایت را تا حد قابل قبولی تامین می کنند. سایت های نمایشگاهی، معمولاً طراحی بسیار ساده ای دارند. به طور معمول در صفحه اصلی آن ها، فهرست غرفه داران قرار می گیرد تا کاربران غرفه ای را که مد نظر قرار دارند، انتخاب کنند و از محصولات و خدمات آن ها استفاده کنند. 

سرعت لود در طراحی سایت نمایشگاهی

سایت های نمایشگاهی از جمله سایت هایی هستند که در یک بازه خاصی، مورد توجه زیادی قرار می گیرند. صاحبان کسب و کار می توانند با شرکت در نمایشگاه، از این فرصت ویژه برای افزایش اعتبار و محبوبیت برند خود و فروش بیشتر محصولات نیز استفاده کنند. از جمله قابلیت های دیگر سایت های نمایشگاهی، چند زبانه بودن آن ها است. برخی از نمایشگاه ها که جنبه بین المللی دارند، این امکان را در سایت نمایشگاهی خود فراهم می سازند تا کاربران با توجه به زبان کشور خود، اطلاعات سایت را ملاحظه کنند. نکته حائز اهمیت در طراحی سایت نمایشگاهی، سئو و بهینه سازی محتوای آن است. 

امروزه با توجه به این که سرعت لود صفحات سایت برای کاربران بسیار مورد توجه است، محتوای سایت نمایشگاهی با بهینه سازی شود تا در کمترین ثانیه، صفحات برای کاربر به نمیش درآیند. از جمله بخش هایی که در سایت نمایشگاهی اهمیت دارد، شمار تماس و مکان غرفه داران است که با تهیه یک لیست منظم، می توان این امکان را برای کاربران فراهم کرد تا با مراجعه به این بخش، دسترسی سریع تر و راحت تری به غرفه دار مد نظر خود نیز داشته باشند. 

اهمیت سایت نمایشگاهی

طراحی سایت نمایشگاهی از جهات مختلفی حائز اهمیت است که در ادامه به برخی از آنها اشاره می‌کنیم:

1. باعث می‌شود غرفه‌داران بتوانند محصولات خود را به طور کامل (با ذکر توضیحات، تصاویر، قیمت و…) به نمایش بگذارند.
2. باعث می‌شود تا بین مردم، غرفه‌داران و متولیان امر نمایشگاه، ارتباط تعاملی به وجود آید.
3. باعث می‌شود تا دسترسی به رویدادها و اخبارهای مربوط به نمایشگاه و هر غرفه، تسهیل گردد.
4. باعث می‌شود تا صاحبان صنایع و مشاغل با دستاوردهای نوین آشنا شوند.

ویژگی‌های سایت نمایشگاهی

چرایی طراحی سایت نمایشگاهی
نمایش محصولات
معرفی سالن‌ها و غرفه‌ها
اطلاع رسانی رویدادها
رسیدگی به شکایات

مشاوره رایگان طراحی سایت نمایشگاهی

از جمله خدمات ارزنده آژانس طراحی سایت پویا وب به مشتریان خود، ارائه مشاوره تخصصی و رایگان در زمینه طراحی سایت نمایشگاهی می‌باشد. در صورتی که می‌خواهید از هزینه طراحی، زمان تحویل و امکانات مورد نیاز سایت نمایشگاهی خود مطلع شوید، از طریق لینک زیر با ما در ارتباط باشید تا پس از رزرو وقت مشاوره رایگان شما، همکاران ما با شما تماس حاصل فرمایند. 

تماس با ما
من هاست خرید هاست مشهد بهترین هاست مشهد هاست ارزان مشهد هاست اقتصادی خرید هاست