دیلیت اکانت اینستاگرام به صورت دائمی

دیلیت اکانت اینستاگرام به صورت دائمی برای برخی افراد به یک مشکل تبدیل شده است و نمی توانند به راحتی اکانت اینستاگرام خود را برای همیشه پاک کنند. در این مقاله ما به برخی از مهم ترین نکات در مورد اینستاگرام و همینطور نحوه دیلیت اکانت اینستاگرام پرداخته ایم. لازم به ذکر است که قبل از انجام هر کاری برای حذف اکانت اینستاگرام به صورت دائمی باید پسورد خود را داشته باشید ، چرا که در هنگام حذف حساب اینستاگرام برای شما نیاز خواهد بود.

 

حذف حساب اینستا

دیلیت اکانت اینستاگرام با دی اکتیو کردن آن تفاوت هایی دارد و برخی از افراد آن را با هم اشتباه می گیرند. یک نکته مهمی که قبل از انجام این کار باید به شما بگوییم ، این است که در صورت انجام پاک کردن دائمی اکانت اینستاگرام خود ، فقط 1 ماه مهلت تا بازگردانی آن خواهید داشت و پس از تمام شدن این تایم ، پیج شما تحت هیچ شرایطی دیگر قابلیت بازگردانی نخواهد داشت و اکانت اینستاگرام شما عزیزان به طور تمام و کمال پاک خواهد شد.

شما می توانید با مطالعه این مقاله سطح دانش خود را نسبت به مهم ترین المان های اینستاگرام افزایش دهید. همچنین شما در صورت عدم مطالعه این مقاله نحوه دیلیت اکانت اینستاگرام در کم تر از 5 دقیقه را از دست می دهید و اگر سعی می کنید ، که اینستاگرام خود دیلیت کنید حتما تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. سرفصل های این محتوای آموزشی شامل عنوان های زیر است.

در صورت نیاز به هر گونه سوال ها و مشاوره ها می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید
لیست عناوینی که در این مقاله مطالعه خواهید کرد
دلیت اکانت اینستاگرام

دیلیت اکانت اینستاگرام با دی اکتیو کردن چه تفاوتی دارد؟

همان طور که گفتیم ، دیلیت اکانت اینستاگرام با دی اکتیو کردن آن متفاوت است و شما قبل از انجام هر کاری باید تفاوت این دو مورد را بدانید. بر خلاف حذف اکانت اینستاگرام به طور دائم ، در دی اکتیو کردن اکانت اینستاگرام ، شما برای یک مدت مشخصی حساب اینستاگرام خود را غیر فعال می کنید و آن را می بندید. به عبارتی دیگر شما پس از انجام دی اکتیو کردن ، حساب اینستاگرام خود را تا مدتی حذف می کنید با این تفاوت که این حذف موقت است و شما می توانید در هر زمانی که تمایل داشتید به راحتی پیج خود را فعال کنید. اما در پاک کردن دائمی اکانت اینستاگرام ، امکان بر گرداندن آن پیج برای شما فقط به مدت 1 ماه خواهد بود و شما باید قبل از انجام دیلیت اکانت اینستاگرام بدانید که قرار است این حذف شما موقت باشد یا دائمی.

حذف اکانت اینستا

در این مقاله ما به پاک کردن اکانت اینستاگرام به صورت دائمی پرداخته ایم و در ادامه می توانید با مطالعه این مقاله و همینطور مشاهده ویدیوی زیر در عرض کم تر از 5 دقیقه اکانت اینستاگرام خود را پاک کنید. اما حتما این نکته را در نظر داشته باشید که این حذف اکانت شما به طور موقت است یا دائم. اگر دائم است ، که این مقاله می تواند برای شما کمک کننده باشد و می توانید با مطالعه این مقاله اکانت اینستاگرام خود را در کم تر از 5 دقیقه دیلیت کنید.

نحوه دیلیت اکانت اینستاگرام در کم تر از 5 دقیقه

شما برای انجام دیلیت اکانت اینستاگرام با استفاده از کامپیوتر فقط کافی است ، که مراحل زیر را دنبال کنید.

1. در مرحله اول برای حذف اکانت اینستاگرام باید یگی ازمرور گر های سیستم خود را باز کنید و سپس در یک تب جدید لینک زیر را وارد کنید و در صورت نیاز برای وارد شدن به این لینک باید آی پی سیستم خود را تعغیر دهید! ، که اکثرا نیاز نخواهد بود اما اگر در ورود به این لینک مشکلی وجود داشت یک بار با تعغیر آی پی خود وارد شود.

https://www.instagram.com
/accounts/remove/
request/permanent/

نحوه حذف اکانت اینستاگرام

حذف اکانت اینستا.2پس از وارد شدن به این لینک شما برای دیلیت اکانت اینستاگرام خود در صفحه باز شده ابتدا وارد اکانت خود شوید و user name و password خود را وارد کنید. (در صورتی که شما پسورد اکانت خود را فراموش کرده اید باید بازگردانی اکانت خود را انجام دهید و در غیر این صورت نمی توانید با این روش اکانت اینستاگرام خود را حذف کنید).

.3 پس از وارد کردن اطلاعات مورد نیاز برای اکانت خود ، شما مستقیما به صفحه دیلیت حساب اینستاگرام خود منتقل خواهید شد و نکته ای که اینجا وجود دارد این است ، که شما باید بررسی کنید که آیا این پیجی که قصد پاک کردن آن را دارید مد نظر شما هست و یا خیر تا از این قضیه مطمئن شوید.

دلایل حذف اکانت اینستاگرام

4. در ادامه از شما درخواست می شود ، که شما چه دلیلی را برای حذف اکانت اینستا خود دارید. اگر می خواهید خیلی سریع و راحت دیلیت اکانت اینستاگرام خود را بدون هیچ مراجعه ای به سایر صفحات اضافی انجام دهید ، روی گزینه Something Else ست کنید. این گزینه به معنای “چیز دیگری” هست و شما با این کار تمامی دلایل پیشنهادی و دیفالت اینستاگرام را رد خواهید کرد و به همین دلیل به صفحه اضافی دیگر مراجعه نخواهید کرد.

5. در این مرحله پس از تنظیم کردن دلیل خود برای حذف اکانت اینستاگرام ، باید پسورد خود را دوباره در کادر مربوطه وارد کنید و سپس در انتهای این کار روی هزینه نهایی یعنی Delete بزنید.

6. سپس پس از انجامی تمامی مراحلی یک پیغامی برای تایید حذف اکانت اینستاگرام به شما می آید و شما باید برای حذف آن به طور دائم روی گزینه OK کلیک کنید و کار تمام است اکانت اینستاگرام شما پاک شده است.

 

در ویدیو زیر می توانید آموزش تصویری دیلیت اکانت اینستاگرام را مشاهده کنید.

چند نکته مهم برای دیلیت اکانت اینستاگرام که باید بدانید (ضروری)

شما پس از انجام حذف اکانت اینستاگرام خود با این روش فقط تا 1 ماه فرصت برای بازگردانی خواهید داشت و در پس از یک ماه اکانت اینستاگرام شما به طور کامل از این برنامه حذف خواهد شد و دیگر قابلیت بازگردانی نخواهد داشت.

  1. اگر پس از حذف اکانت اینستاگرام ، همچنان آدرس پیج شما در اکسپلور یا قسمت سرچ آن قابل مشاهده است ، هیچ جای نگرانی نیست و مشکلی وجود ندارد. پس از دیلیت اکانت اینستاگرام ، یک مدت کوتاهی طول خواهد کشید تا اطلاعات مربوط به پیج اینستاگرام شما به صورت کامل حذف شود. اما اگر بعد از یک روز همچنان با این مشکل مواجه شدید ، یک بار حافظه ی کش اینستاگرام خود را تخلیه کنید و سپس دوباره آن را بررسی کنید.
  2. اینستاگرام هرگز این اجازه را به هیچ کس (حتی خود شما) نمی دهد ، که شما یک پیج جدید با همان یوزرنیم و پسورد پیج حذف شده ایجاد کنید. بنابراین بسیار مهم است که قبل از انجام پاکسازی اکانت خود از اینستاگرام ، به این موضوع فکر کرده باشید و حتما قبل از حذف دائمی اکانت اینستاگرام خود ، نام کاربری یا همان یوزر نیم اکانت خود را تعغیر دهید.

بیشتر بخوانید : آموزش کامل تایید دو مرحله ای اینستاگرام

دیلیت اکانت اینستاگرام
  1. اینستاگرام اصولا زمانی که شما اولین اکانت خود را روی یک ایمیل تنظیم می کنید ، آن اکانت را به عنوان اکانت اصلی آن آدرس ایمیل می شناسد. اگر می خواهید با همان ایمیل ثبت شده روی پیج ، یک حساب اینستاگرام دیگری بسازید ، قبل از دیلیت اکانت اینستاگرام ، ایمیل خود را از روی پیج پاک کنید. و این مورد هم قبل از پاک کردن اکانت اینستاگرام به طور دائم باید بررسی شود و اگر مطمئن هستید به بازگردانی پیج پاک شده ندارید ، می توانید دلیت اکانت خود را بدون در نظر گرفتن این نکته انجام دهید تا اطلاعات شما پس از چند وقت به طور کامل از اینستاگرام پاک شود.
  2. شما باید این نکته را بدانید ، که نحوه انجام کار یا مراحل حذف اکانت اینستاگرام در فارسی یا انگلیسی و نیز سایر نسخه های غیر رسمی اینستاگرام نیز دقیقا مشابه می باشن و فرآیند حذف اکانت اینستا گرام از گوشی های آیفون و اندروید نیز تفاوتی ندارد و شما فقط نیاز به اپلیکیشن اینستاگرام و یک مرورگر خواهید داشت تا بتوانید اکانت خود را به صورت دائمی پاک کنید.
دلیت اکانت اینستاگرام

دلایل حذف حساب اینستاگرام

همان طور که به شما عزیزان توضیح داده ایم ، برای حذف اکانت اینستاگرام از شما یک سری دلایل برای انجام این کار پرسیده می شود. در ادامه ما به این دلایل خواهیم پرداخت و توضیح خواهیم داد ، که دلایل دیلیت اکانت اینستاگرام چیست؟ پس با ما همراه باشید.

Too busy or Too distracting

این مورد به معنای این است ، که دلیل شما برای حذف اکانت اینستاگرام این است ، که این برنامه موجب شده است ، که با کمبود وقت و یا پرت شدن حواستان مواجه شده اید. در این صورت اینستاگرام به شما پیشنهاد می دهد ، که به جای اینکه شما اکانت را به طور کامل حذف کنید ، فقط خود نرم افزار را از دستگاه خود پاک کنید ، که همان طور که گفتیم ، اگر می خواهید ، که با هیچ صفحه اضافی رو به رو نشوید روی گزینه آخر کلیک کنید.

Trouble getting started

این دلیل به معنای این است ، که شما هیچ گونه آشنایی با برنامه اینستاگرام ندارید و به همین دلیل اقدام به حذف آن می کنید ، و دیلیلت اکانت اینستاگرام را انجام می دهید. در صورت انتخاب این گزینه اینستاگرام به شما یک سری مطالب مرتبط و آموزشی را پیشنهاد خواهد داد.

حذف اکانت اینستاگرام

Created a second account

شما با انتخاب این گزینه مشخص خواهید کرد ، که یک اکانت جدید و یا جایگزینی ساخته اید و سعی می کنید ، که اکانت قبلی را پاک کنید. در این صورت فقط به شما یک پیغامی مبنی بر درست بودن اکانتی که قصد حذف آن را دارید ارسال می شود و پس از تایید اکانت مورد نظر ، پاک کردن پیج اینستاگرام شما تکمیل خواهد شد.

Concerned about my data

این گزینه به معنای این است ، که شما نگران اطلاعات شخصی خود در اینستاگرام هستید و سعی می کنید ، که با دلیت حساب اینستاگرام خود نگرانی خود را برطرف کنید.

Privacy Concerns

شما با انتخاب این گزینه مشخص می کنید ، که شما نگران مسائل حریم خصوصی هستید و در این حالت اینستاگرام به شما پیشنهاد می کند ، که به جای حذف اکانت اینستاگرام از روش هایی مثل : پرایویت کردن پیج یا همان قفل کردن پیج برای اشخاص استفاده کنید.

حذف حساب اینستا

Cant Find people to follow

این گزینه به این معنا است ، که شما به علت داشتن یک سری مشکلات برای پیدا کردن افراد هستید و نمی توانید آن ها را فالو کنید. در این حالت اینستاگرام به شما پیشنهاد می دهد ، که به جای پاک کردن اکانت اینستاگرام مقالات مرتبط را مطالعه کنید.

Too many ads

در این حالت شما مشخص خواهید کرد ، که دلیل شما برای حذف اکانت یا پیج اینستاگرامی خود ، این است که تبلیغات در اینستاگرام بیش از حد زیاد است و محتوای تبلیغاتی که برای شما به نمایش در می آید زیاد است و به همین دلیل شما قصد پاک کردن اکانت خود را دارید.

Want to remove something

با انتخاب این گزینه شما خواهید کرد که انگیزه شما از دیلیت اکانت اینستاگرام ، این است که بخشی از سوابق اکانتتان را سعی می کنید ، که پاکسازی کنید. در این حالت اینستاگرام به جای حذف یا دلیت پیج به شما این پیشنهاد را می دهد ، که سوابق مربوط خود را پاک کنید و اقدام به دیلیت اکانت اینستاگرام به صورت کامل را نکنید.

Something else

در صورتی که شما یک دلیلی خارج از گزینه های پیشنهادی داشته باشید ، می توانید روی این گزینه کلیک کنید. در واقع شما با انتخاب این گزینه مشخص می کنید ، که تصمیم شما متفاوت است و به همین دلیل شما در هنگام حذف اکانت اینستاگرام با این گزینه ، به هیچ گونه صفحات اضافه ای منتقل نخواهید شد

بیشتر بخوانید : ریپورت اینستاگرام ، انواع ریپورت اینستاگرام

دیلیت اکانت اینستا

مشکلات متداول در دیلیت اکانت اینستاگرام دائمی

در ادامه ما به برخی از متداول ترین مشکلات و سوالات افراد برای حذف اکانت اینستاگرام به صورت دائمی خواهیم پرداخت ، پس با ما همراه باشید.

باید بگوییم ، که خیر نمی توانیم. در برخی از وب سایت ها مشاهده می شود ، که به اشتباه می گویند حذف اکانت اینستاگرام بدون پسورد ، که این کار عملا غیر ممکن است و شما باید برای پاک کردن پیج اینستاگرام خود حتما پسورد را داشته باشید. اگر این مشکل برای شما پیش آمده است ، خیلی جای نگرانی نیست و شما می توانید با استفاده از یک سری ترفند های ارائه شده توسط خود اینستاگرام ، به راحتی رمز عبور خود را بازگردانید.

این مورد به این خاطر است ، که پس از دیلیت اکانت اینستاگرام ، اطلاعات پیج شما در حافظه ی گوشی باقی مانده است که شما برای رفع این مشکل باید حافظه اینستاگرام خود را در گوشی یک بار خالی و دوباره جست و جو کنید.

تا یک زمان مشخصی بله این امکان وجود دارد! در سال 2021 اینستاگرام این امکان را فراهم کرده که شما بتوانید تا یک مدت خاصی پس از دیلیت اکانت اینستاگرام خود ، بتوانید پیج خود را بازگردانی کنید که حدودا یک تایم 1 ماهه است.

بله کاملا امکان پذیر است! شما از طریق گوشی فقط باید ، وارد لینکی که در بالا تر خدمت شما عزیزان ارائه دادیم بروید و با کلیک روی آن وارد صفحه حذف اکانت اینستاگرام شوید و وارد شدن به اکانت در کم تر از 1 دقیقه اکانت اینستاگرامی خود را پاک کنید.

شما برای اینکه بتوانید یک پیجی را پاک کنید یا حذف کنید ، باید اطلاعات مربوط به آن را داشته باشید و اگر یک پیجی بر خلاف قوانین اینستاگرام فعالیت کند ، شما می توانید آن را ریپورت کنید و همینطور امکان حذف یا مسدود آن توسط اینستاگرام نیز وجود دارد.

اینستاگرام
جمع بندی مقاله دیلیت اکانت اینستاگرام

در این مقاله ما سعی کردیم ، که دیلیت اکانت اینستاگرام را از صفر تا صد به ساده ترین شکل ممکن آموزش دهیم ، و همینطور تفاوت حذف حساب اینستاگرام با دی اکتیو کردن آن را نیز توضیح دادیم. امیدواریم که از این مقاله لذت کافی را برده باشید و در صورت وجود هر گونه نظر و یا پیشنهادی خوشحال می شویم آن را با ما به اشتراک بگذارید. 

بیشتر بخوانید : شناخت کامل اصطلاحات اینستاگرام   

تماس با ما

امیدواریم که از این مقاله لذت برده باشید و در صورت وجود هر گونه نظر و یا پیشنهادی ، خوش حال می شویم ، که آن را با ما به اشتراک بگذارید و امیدواریم که از این مقاله لذت کافی را برده باشید. همچنین در صورت وجود و نیاز هر گونه خدمات اینستاگرام می توانید با استفاده از راه های ارتباطی زیر با کارشناسان ما در تماس باشید.

Share on whatsapp
Share on telegram
Share on facebook

آژانس طراحی سایت پویا وب با طراحی وب سايت حرفه‌ای و طراحی فروشگاه اینترنتی بيش از پانصد شرکت و ميزبانی بيش از هزار وب سايت، فعاليت رسمی خود را از تابستان سال 1395 آغاز کرده و همواره می‌کوشد خدمات خود را با بالاترين کيفيت ممکن و با بهره‌گيری از جدیدترین متدها به شما ارائه دهد.