طراحی لوگو و نماد کسب و کار شما

با خیال راحت طراحی لوگو خود را به پویا وب بسپارید

طراحی لوگو، بخشی از فرایند برندینگ شرکت‌ها و مجموعه‌ها می‌باشد. بیش از 75 درصد تبلیغات در برندینگ، بر روی لوگوی کسب و کارها انجام می‌شود. برای داشتن تبلیغاتی موثر و کارآمد، کسب و کار شما نیازمند یک لوگوی حرفه‌ای است.

خدمات طراحی لوگو

اگر به دنبال سفارش طراحی لوگو حرفه‌ای می‌باشید، پویا وب می‌تواند بهترین گزینه برای انجام و طراحی یک لوگوی حرفه‌ای برای کسب و کار شما باشد. بیش از 90 درصد افرادی که سفارش طراحی لوگو خود را به ما سپرده‌اند، در سر انجام کار، از لوگویی که برای آنها طراحی کرده‌ایم راضی و خشنود بوده اند.

شما به عنوان صاحب کسب و کار، سفارش طراحی لوگوی خود را تنها باید به شرکت‌هایی بسپارید که از قبل نمونه‌های بسیار زیادی در طراحی لوگو داشته‌اند. این موضوع بخاطر این است که این شرکت‌ها، توانایی انجام و به اتمام رساندن سفارش لوگوی شما را به عالی‌ترین حالت داشته باشند.

ضرورت طراحی لوگو

شرکت‌های بزرگ همگی می‌دانند ساخت لوگو حرفه‌ای برای کسب و کارها، از اهمیت بالایی برخوردار است. یک لوگوی مناسب باعث خواهد شد تا در ذهن مخاطب خود بمانید و مخاطب برای مدت زمان بیشتری برند شما را بخاطر بسپارد. با طراحی لوگو برای سازمان و کسب و کار خود، یک هویت جدید ایجاد می‌کنید؛ هویتی که باعث درخشش بیشتر کسب و کار شما خواهد شد.

مزیت لوگو اختصاصی

یکی از اصول اولیه طراحی لوگو خاص بودن آن است. بطوریکه لوگو در میان سایر برندهای همرده و غیرهمرده به صورت متمایز دیده شود. پس ابتدایی‌ترین و اصلی‌ترین مزیت طراحی لوگو اختصاصی حرفه‌ای ایجاد تمایز ارزشمند برای شما در میان سایر رقبا است. هرچه این لوگو حرفه‌ای‌تر طراحی شود، رابطه مستقیمی با دیده شدن و جلب توجه کردن برند شما خواهد داشت.

دیگر مزیت لوگو اختصاصی ایجاد حس اعتماد برای مخاطبان است. اگر لوگو شما به اصطلاح کپی یا ایده گرفته از سایر لوگوها بخصوص لوگوی برندهای همرده باشد، آن لوگو منفی‌ترین تبلیغی خواهد بود که می‌توانید داشته باشید. درنتیجه لوگو اختصاصی حس اعتماد و خاص بودن برند شما را به دیگران القا کرده و هویتی متمایز را به شما می‌بخشد.

انواع لوگو

لوگو تایپ

لوگو تصویری

لوگو تلفیقی

لوگو اسم

تماس با ما
09915066679