سفارش ساخت سایت فروشگاهی

شما در این مقاله با تمامی شرایط سفارش ساخت سایت فروشگاهی آشنا می شوید و همچنین می توانید در رابطه با نیاز های سفارش ساخت سایت فروشگاهی و تمامی هزینه های سفارش ساخت یک سایت فروشگاهی اطلاعاتی کسب کنید. در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

مراحل سفارش ساخت سایت فروشگاهی

سفارش ساخت سایت فروشگاهی شرایط زیاد و پیچیده ای ندارد فقط چند مورد است که قبل از سفارش باید به آنها توجه کنید و آنها را در نظر داشته باشید که شامل موارد زیر است:

انجام جلسات و دریافت مشاوره قبل از سفارش ساخت سایت فروشگاهی

1- تسکیل جلسه و دریافت مشاوره

داشتن یک جلسه حضوری یا غیر حضوری برای سفارش ساخت سایت فروشگاهی لازم است. چرا که شما در این جلسه با کارشناسان و متخصصان شرکت پویا وب تمام نیاز های وب سایت خود و همچنین نظریات خود را در مورد چگونگی طراحی سایت فروشگاهی اعلام می کنید.

شما در این جلسه می توانید تمامی درخواست های خود را برای سفارشی سازی وب سایت خود به کارشناسان و متخصصان پویا وب اعلام کنید تا آنها به همان گونه ای که مد نظر شماست طراحی وب سایت شما را انجام دهند.

ثبت دامنه برای سفارش ساخت سایت فروشگاهی

2- انتخاب دامنه وب سایت

برای سفارش ساخت سایت فروشگاهی دامنه ضروری است. به طور خیلی خلاصه و کوتاه دامنه همان آدرس وب سایت شما است که با وارد کردن آدرس و نام دامنه داخل مرورگر هایی مثل گوگل آن سایت را مشاهده می کنید. شما می توانید در همان جلسه و یا پس از مقداری بررسی شرایط، دامنه وب سایت خود را مشخص کنید که دو نوع  com.و ir.  پر استفاده ترین و رایج ترین نوع دامنه برای وب سایت ها است و هزینه دامنه ir  از دامنه com کمتر است و شما می توانید از هر دامنه ای که مد نظر شماست برای وب سایت خود استفاده کنید.

هاست و دامنه در سفارش ساخت سایت فروشگاهی

3- خرید هاست برای وب سایت

از دیگر موارد مهم برای سفارش ساخت سایت فروشگاهی داشتن هاست مناسب است. هاست به طور خلاصه همان فضای میزبانی وب است و به محلی گفته می شود که شما اطلاعات و فایل های وب سایتتان را روی آن بارگذاری می کنید و کاربران با وارد شدن به سایت آن اطلاعات را مشاهده می کنن.

بهتره که تهیه فضای هاست خود را به خود شرکت پویا وب بسپارید تا از پیش آمدن مشکلات احتمالی جلوگیری کند. شما باید در هنگام خرید هاست باید به فاکتور هایی همچون : پهنای باند ماهیانه، هزینه ارتقای فضای هاستینگ و … حتما توجه داشته باشید و این موارد در انواع وب سایت ها یک سان نیست.

طراحی قالب و ظاهر سایت

4- قالب وب سایت

به طور خلاصه قالب همان ظاهر وب سایت شما است. تمامی موارد طرح ها، رنگ ها، ستون ها، فونت ها و … جزء قالب وب سایت هستند و در صورتی که برای وب سایت خود لوگویی نداشته باشید می توانید به شرکت پویا وب در جلسات اعلام کنید تا متخصصان شرکت پویا وب برای شما لوگویی را نیز طراحی کند.

شما برای سفارش ساخت سایت فروشگاهی می توانید تمامی نمونه کار های شرکت پویا وب را مشاهده کرده و در صورتی که آنها نظر شما را جلب کردند از یکی از آنها الگو برداری کنید، البته شما محدودیتی در طراحی ندارید و می توانید به هر نحوی که مد نظرتان است وب سایت خود را طراحی کنید و تنها کاری که لازم است انجام دهید این است که نیاز های خود را در جلسات مشاوره به کارشناسان و متخصصان پویا وب اعلام کنید.

بیشتر بخوانید: طراحی سایت ارزان در تهران

 

5- وارد کردن اطلاعات مربوط به کسب و کار شما در وب سایت

بعد از اتمام طراحی ظاهر وب سایت شما نوبت به درج اطلاعات داخل سایت می رسد. شما باید به طور کامل تمامی مطالب مورد نیازی که قرار است در وب سایت درج شود را آماده و دسته بندی کنید و به شرکت پویا وب ارائه دهید تا آن مطالب مربوطه را روی وب سایت شما درج کنند. این مطالب شامل : شماره های تماس، راه های ارتباطی کاربران با فروشگاه، خدمات شما، محصولات، معرفی فروشگاه و … است و این موضوع برای سفارش ساخت سایت فروشگاهی بسیار مهم است.

امنیت سایت

6- ایمن سازی وب سایت شما 

این مرحله دیگر شما دخالتی درون آن ندارید و شرکت پویا وب در سفارش ساخت سایت فروشگاهی برای شما عزیزان تمامی اقدامات امنیتی را انجام می دهد و وب سایت شما را به سوی حرفه ای تر شدن می برد. همچنین کارشناسان پویا وب تمامی اقدامات امنیتی که شما هنگام مدیریت وب سایت خود رعایت کنید را آموزش می دهند تا اشتباهی از طرف شما صورت نگیرد.

اما کار هایی که شرکت پویا وب برای تامین امنیت وب سایت در سفارش ساخت سایت فروشگاهی شما انجام می دهد شامل چیست؟ این اقدامات شامل : نصب و استفاده از نرم افزار های امنیتی بر روی وب سایت، قرار دادن پسورد های قوی و بررسی و پاک کردن در صورت وجود ویروس در سایت، بهینه سازی کد های قرار گرفته در سایت، تشخیص دادن پیام های اسپم، بلا بردن سطح امنبت ورود کاربران و ارسال و بارگذاری فایل ها و … است و به طور خلاصه تمامی اقدامات را برای هک نشدن وب سایت انجام می دهد.

سئو سایت خود بعد از سفارش ساخت سایت فروشگاهی

7-سئو وب سایت

سئو مخفف Search Engine Optimization هست و به معنای بهینه سازی برای موتور های جست و جوگر است. در واقع سئو باعث می شود که وب سایت شما در مقابل دید کاربران قرار بگیرد و این موضوع باعث می شود که محصولات و خدمات شما به راحتی به فروش بروند. بحث سئو سایت باید بغد از سفارش ساخت سایت فروشگاهی شما انجام بشود. که در ادامه مقاله اطلاعات بیشتری در مورد سئو سایت به شما توضیح می دهیم.

شرکت پویا وب در حالت عادی مسئولیتی برای سئو کردن وب سایت شما ندارد، اما شما می توانید با بستن یک قرار داد سئو با شرکت پویا وب، مسئولیت سئو کردن وب سایت خود را به شرکت پویا وب بسپارید و این موضوع را در نظر داشته باشید که سئو در موفقیت وب سایت بسیار بسیار اهمیت دارد.

شما می توانید هنگام سفارش ساخت سایت فروشگاهی با کارشناسان و متخصصان پویا وب تمامی نظرات و نیاز های خود را برای سئو کردن سایت نیز اعلام کنید تا متخصصین منطبق با خواسته های شما کار کنند.

پشتیبانی وب سایت شما بعد از انجام سفارش ساخت سایت فروشگاهی

8-پشتیبانی وب سایت

سفارش ساخت سایت فروشگاهی شما پشتیبانی نیز دارد و شرکت پویا وب بر خلاف برخی از شرکت های طراحی سایت که در یک قرارداد جداگانه پشتیبانی سایت ها را انجام می دهند، تا یک سال به صورت رایگان پشتیبانی وب سایت را انجام می دهد تا رضایت بیشتر مشتریان خود را به دست آورد.

هزینه های ساخت سایت فروشگاهی شامل چه مواردی است؟

شما برای سفارش ساخت سایت فروشگاهی همانند سایر انواع سایت ها نیاز به پرداخت یک سری هزینه ها دارید که شامل موارد زیر است:

هزینه هاست و دامنه 

این هزینه به صورت دوره ای {سه ماهه،شش ماهه،سالانه و…} که شما برای طراحی سایت خود این هزینه را پرداخت کنید. همانطور که گفته شد شرکت پویا وب به دلیل تجربه کاری بالای خود از بهترین شرکت های هاستینگ، برای شما هاست و دامنه را تهیه می کند. اما تصمیم گیرنده نهایی خود شما هستید و می توانید از هر منبعی که تمایل دارید هاست و دامنه وب سایت خود را تهیه کنید.

هزینه های پلاگین ها و افزونه های وب سایت

سفارش ساخت سایت فروشگاهی شما برای اینکه کامل شود نیاز به یک سری افزونه ها دارد تا شما بتوانید یک فروشگاه اینترنتی کامل داشته باشید و این هزینه بسته به نوع امکانات مورد نیاز وب سایت شما متغیر است. برای مثال ممکن است یک فروشگاه اینترنتی تصمیم داشته باشد که برای خود وب سایت خود یک کیف پول برای هر کاربر در نظر داشته باشد و یک وب سایت ممکن است این ویژگی را برای خود نداشته باشد.

هزینه طراحی ظاهر و قالب سایت

برای سفارش ساخت سایت فروشگاهی شما دوستان عزیز باید هزینه قالب وب سایت را نیز پرداخت کنید که این هزینه نیز نسبت به روش طراحی ، ویژگی های قالب و برخی عوامل دیگر متغیر است.

بیشتر بخوانید: طراحی سایت فروشگاهی در تهران به صورت حرفه ای !

تماس با ما

تماس با ما
من هاست خرید هاست مشهد بهترین هاست مشهد هاست ارزان مشهد هاست اقتصادی خرید هاست