طراحی سایت شرکتی حرفه ای و کاربردی

امروز برای طراحی سایت شرکتی حرفه ای فقط دیزاین یک وب سایت کافی نیست. امروزه شما حتی در مورد “میخ” نیز در گوگل جست و جو کنید وب سایت های زیادی هستند که با هم رقابت دارند، چیزی که باعث می شود طراحی سایت شرکتی حرفه ای شما کامل شود محتوای آن است. در این مقاله ما می خواهیم در مورد نقش و اهمیت محتوا در طراحی سایت شرکتی حرفه ای صحبت کنیم تا شما اطلاعات ارزشمندی را بدست آورید.

طراحی سایت شرکتی حرفه ای

برای طراحی سایت شرکتی به صورت حرفه ای محتوا چقدر تاثیر گذار است؟

ممکن است این موضوع غیر منطقی باشد که در طراحی سایت شرکتی حرفه ای محتوا نقش بسیار کلیدی را ایفا کند اما محتوا برای وب سایت شما مهم است. محتوا یکی از مهم ترین عواملی است که وب سایت شما را از وب سایت رقبای خود متمایز می کند. اما اصلا منظور ما از محتوا چیست؟ این مورد را در پاراگراف بعدی می توانید مطالعه کنید.

محتوای وب سایت چیست؟

همانطور که گفته شد برای طراحی سایت شرکت کاملا حرفه ای به محتوای خوب نیاز داریم. برخی از افراد با خود فکر می کنند که اگر در وب سایت خود فرضا تعداد زیادی کلمات در مقالات بنویسند تولید محتوا را انجام داده اند اما باید گفت اصلا اینطور نیست.

محتوا در کل به هر چیزی گفته می شود که شما از آن برای رساندن منظور خود استفاده کنید مانند : متن، تصویر، ویدئو، پادکست و… و در کل این موضوع را در نظر داشته باشید که برای طراحی سایت شرکتی حرفه ای فقط متن و کلمه کافی نیست.

بیشتر بخوانید :  ساخت سایت شرکتی مهم است؟

محتوا

محتوا باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

در طراحی سایت شرکتی حرفه ای، محتوا های وب سایت شما باید متناسب با استاندارد های موتور های جست و جوگر و همچنین کاربران باشد، یعنی محتوا شما پتانسیل جذب نظر کاربران و همچنین موتور های جست و جوگر را داشته باشد تا وب سایت شما بتواند هر دو طرف را راضی نگه دارد. ما در ادامه یک سری ویژگی هایی که در محتوای شما تاثیر گذار است را توضیح می دهیم.

میزان طول محتوای شما

برای بسیاری از وب سایت ها و افراد میزان کلماتی که باید در یک محتوا باشد تبدیل به یک سوال بزرگ شده است. دلیل این موضوع این است که گوگل از متن های بلندی که سعی می کند تمامی جوانب یک موضوع را توضیح دهد بیشتر خوشش می آید اما کاربران همیشه به دنبال محتوا های مختصر و مفید هستند. شما باید در طراحی وب سایت شرکتی حرفه ای خود به نحوی محتوا بنویسید که هم تعداد کلمات قابل قبولی داشته باشد و هم کاربر از مطالعه آن خسته نشود.

برای اینکه بتوانید هم نظر کاربران را جلب کنید و هم نظر موتور های جست و جوگر ما به شما پیشنهاد می کنیم که عددی بین 1000 تا 1500 کلمه در مورد موضوعات مختلف بنویسید و این مورد به صورت یک قانون نیست که حتما حتما وب سایت شما باید این میزان محتوا داشته باشد.

در کل شما برای ساخت سایت شرکتی حرفه ای خود باید سعی کنید که نظر کاربران را جلب کنید چرا که گوگل سعی می کند نظر خود را با نظر کاربران تطبیق دهد. همچنین سعی کنید متون اضافی که باعث می شود کاربران خسته شوند یا احساس کنند سعی در فریب آنها برای جابجایی بین صفحات وب سایت حذف کنید تا وب سایت شما بیشتر مورد پسند کاربران قرار بگیرد.

آیا در محتوا باید عکس و فیلم گذاشت؟

یکی از دیگر سوالاتی که افراد برای طراحی سایت شرکتی حرفه ای خود می پرسند بحث فیلم و عکس در محتواست. مسلما زمانی که شما در محتوا های خود از عکس و فیلم استفاده کنید کاربران واکنش بهتری نشان می دهند چرا که صرفا مطالعه هزاران کلمه ممکن است خسته کننده باشد. همچنین در برخی موارد برای رساندن بهتر منظور باید از عکس و ویدیو در وب سایت خود استفاده کنید.

در طراحی سایت شرکتی حرفه ای شما عکس ها و ویدیو باید مرتبط با محتوای شما باشد و موضوع شما را پوشش دهد، همچنین باید تصاویر و ویدیو های وب سایت شما از نظر رنگ بندی و نور پردازی و… کیفیت خوبی داشته باشند و در کل باید برای کاربران وب سایت شما جذابیت داشته باشند.

تاثیر محتوا

محتوا چه تاثیری بر وب سایت ما دارد؟

محتوا در وب سایت شما تاثیرات بسیار زیادی دارد که شما می توانید تمامی آنها را با جزئیات لازم در ادامه مقاله مطالعه کنید.

محتوای شما ابزاری برای ارتباط با مخاطب است

در طراحی سایت شرکتی حرفه ای محتوای شما باعث می شود که بتوانید با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید و آنها را جذب خود کنید و در صورتی که محتوای شما کیفیت لازم را داشته باشد ممکن است مخاطبین محتوا را در شبکه های مجازی به اشتراک بگذارند.

محتوای با کیفیت ترافیک وب سایت شما را افزایش می دهد

محتوای با کیفیت در ساخت وب سایت شرکتی حرفه ای باعث می شود که افراد بیشتری به وب سایت شما مراجعه کنند و با این کار موجب افزایش ترافیک وب سایت شما می شود که این خبر بسیار خوبی است. هر چقدر صفحات بیشتری از وب سایت شما دیده شود مسلما شانس رسیدن به رتبه های اول در موتور های جست و جوگر افزایش می یابد.

محتوا شما را متخصص تر جلوه می دهد

شما در تولید محتوای خود باید اطلاعات مفید و تخصصی به کاربران بدهید تا آنها بیشتر متوجه میزان دانش شما شوند. شما در محتوا های خود می توانید در مورد تمامی موارد تخصصی و غیر تخصصی صحبت کنید و کاربران را با وب سایت خود بیشتر آشنا کنید.

کاربران همیشه از وب سایتی خرید های خود را انجام می دهند که اطلاعات جامع و مفیدی را ارائه دهد و این کار با تولید محتوا انجام می شود. در طراحی سایت شرکتی حرفه ای باید بتوانید نظر کاربران را جلب کنید چرا که کاربران معمولا رایزنی های بسیار زیادی برای خرید انجام می دهند و برنده کسی است که بتواند اعتماد آنها را جلب کند.

شما با تولید محتوای مداوم می توانید رقبای خود را شکست دهید

امروزه فقط ساخت یک وب سایت شرکتی به صورت حرفه ای برای شکست دادن رقبا کافی نیست و باید محتوای وب سایت شما به طوری باشد نظر دو طرفین یعنی کاربران و موتور های جست و جوگر را جلب کند تا بتوانید به رتبه های اول نزدیک شوید و جای آنها را بگیرید.

برای تولید محتوای حرفه ای باید چه مواردی را یاد گرفت؟

به طور کوتاه و مفید شما برای تولید محتوای حرفه ای باید با تمامی الگوریتم های روز گوگل و همچنین استاندارد های روز سئو آشنا باشید و همینطور باید دارای شیوه نگارشی، دانش کافی نسبت به موضوع، اطلاعات کافی در مورد نیاز های کاربران و برخی موارد دیگر را فرا بگیرید و پس از آن می توانید به موارد حرفه ای تر بپردازید.

شرکت پویا وب در قرار داد سئو برای طراحی سایت شرکتی حرفه ای شما تولید محتوا نیز انجام می دهد و شما می توانید این امر تخصصی را به شرکت پویا وب بسپارید . 

 بیشتر بخوانید : طراحی سایت ارزان اما حرفه ای 

ما برای اینکه به شما عزیزان در مورد محتوا بیشتر توضیح دهیم این ویدیو را آماده کرده ایم تا شما به صورت واضح تر با اهمیت محتوا آشنا شوید.

اهمیت و تاثیر محتوا در وبسایت

چه هزینه هایی برای طراحی سایت شرکتی حرفه ای وجود دارد؟

شما برای اینکه بتوانید طراحی سایت شرکتی حرفه ای خود را انجام دهید ، نیاز به تامین یک سری المان ها دارید ، که در ادامه این مقاله ما به برخی از آن ها پرداخته ایم ، پس با ما همراه باشید تا متوجه هزینه های طراحی سایت برای شرکت شوید.

دامنه

هزینه دامنه

قبل از هر چیزی شما باید ابتدا برای وب سایت خود دامنه را تهیه کنید. دامنه به همان آدرسی گفته می شود ، که به وب سایت شما داده می شود ، که پسوند های مخلتلفی مانند : Org , Com , ir و… دارد مانند : pouyaweb.ir. دامنه ها به صورت دوره ای هستند و باید به صورت سالانه و یا 5 ساله اجاره شوند ، و تا زمانی که هزینه آن را پرداخت می کنید ، وب سایت متعلق به شماست و در صورتی که از پرداخت خوددای کنید ، دامنه آزاد می شود و یک شخص دیگر می تواند آن را خریداری و مالک آن شود.

هزینه هاست

پس از خرید دامنه ، شما نیاز به تهیه هاست برای وب سایت خود دارید. هاست به یک قسمت از یک سروری گفته می شود ، که همیشه روشن و به صورت 24 ساعته به شبکه جهانی اینترنت وصل است و اگر ما اطلاعات خود را روی آن بارگذاری کنیم ، افراد می توانند وارد وب سایت ما شوند و آن را مشاهده کنند. هاست هم مثل دامنه به صورت دوره ای هست و شما باید یک مبلغی را به عنوان هزینه هاست برای طراحی سایت شرکتی حرفه ای در نظر بگیرید ، که پیشنهاد ما به شما این است ، که حتما از مشاوره های کارشناس های سئو ما برای خرید هاست استفاده کنید ، چرا که هاست خوب تاثیر زیادی بر عملکرد وب سایت شما دارد.

سرعت بالا در طراحی سایت در همدان

هزینه های دیزاین یا طراحی

هزینه دیگری که پس از هاست و دامنه ، برای طراحی سایت شرکتی حرفه ای وجود دارد و شما باید به آن توجه داشته باشید ، هزینه دیزاین یا طراحی وب سایت شماست ، به طور کلی برای طراحی سایت شما دو روش وجود دارد ، که طراحان یا باید از کد نویسی استفاده کنند و یا از سیستم های مدیریت محتوای آماده مانند : وردپرس که مورد اول به علت نیاز بیشتر به تایم گذاری و تخصص هزینه بیشتری دارد. هزینه طراحی شما یک عدد دقیق نیست و باید تمامی نیاز ها و ویژگی های وب سایت شما از نظر ظاهری بررسی شود و در آخر قیمت نهایی به شما اعلام شود.

هزینه پشتیبانی وب سایت

پس از طراحی سایت شما به صورت کامل و همینطور انجام المان های مربوط به سئو وب سایت ، شما احتمالا نیاز به یک سری پشتیبانی ها خواهید داشت و شرکت پویا وب در طراحی سایت شرکتی حرفه ای بر خلاف برخی از شرکت ها تا 1 سال به شما عزیزان پشتیبانی رایگان ارائه می دهد که این پشتیبانی ها شامل : بررسی و رفع خطاهای قالب و کدنویسی وب سایت ، بررسی دوره ای وضعیت سایت در گوگل و… می شود.         

سوالات متداول

وب سایت ما در چه مدتی حاضر می شود؟

زمان طراحی  سایت شرکتی حرفه ای شما بستگی به نوع وب سایت شما و امکانات مد نظر شما دارد و اگر بخواهیم یک تایمی را به عنوان میانگین خدمت شما اعلام کنیم می تواند بین 1 هفته تا 1 ماه باشد ، که این زمان به صورت تخمینی است و ممکن است متغیر باشد. شما در طی جلسه و مشخص کردن نوع وب سایت و امکانات آن ، از زمان مورد نیاز برای طراحی سایت را نیز مطلع خواهید شد.

معمولا شرکت طراحی سایت ، در اسرع وقت به شما پروژه را تحویل می دهد اما ممکن است به علت سخت بودن نوشتن استراتژی ، و طراحی  سایت شما و برخی موارد دیگر به شما پروژه را با تاخیر بیشتری تحویل دهد.

نحوه پرداخت ما به شرکت چگونه است؟

شما برای پرداخت به شرکت ، در ابتدا 50 درصد مبلغ را به صورت پیش پرداخت ارائه می دهید و 30 درصد را پس از طراحی اولیه و همچنین 20 درصد نهایی را پس از اتمام پروژه باید پرداخت کنید.

 

نتیجه گیری

محتوا در طراحی سایت شرکتی حرفه ای نقش بسیار مهمی را ایفا می کند و شما باید بتوانید هنگام مدیریت وب سایت خود به صورت مداوم محتوا های خود را به روز کنید. شما هرگز روزنامه ای را که یک مطالعه کردید را دوباره مطالعه نمی کنید مگر اینکه مربوط به اطلاعات روز باشد. پس سعی کنید محتوا های خود را به روز کنید چرا که با این کار نظر موتور های جست و جو گر را نیز جلب می کنید.

تماس با پویا وب

شما عزیزان جهت طراحی سایت شرکتی حرفه ای خود می توانید با راه های زیر با ما در ارتباط باشید.

تماس با ما
من هاست خرید هاست مشهد بهترین هاست مشهد هاست ارزان مشهد هاست اقتصادی خرید هاست