برنامه نویسی سایت به صورت کاملا تخصصی

کلید موفقیت یک وب سایت، برقراری تعادلی میان عملکرد و طراحی می‌باشد. ما اهمیت این امر را در برنامه نویسی و طراحی یک وب سایت حرفه‌ای به خوبی درک می‌کنیم. استراتژی وب سایت، تجربه کاربری و طراحی UI همگی مهم هستند.

کلید موفقیت یک وب سایت، برقراری تعادلی میان عملکرد و طراحی می‌باشد. ما اهمیت این امر را در برنامه نویسی و طراحی یک وب سایت حرفه‌ای به خوبی درک می‌کنیم. استراتژی وب سایت، تجربه کاربری و طراحی UI همگی مهم هستند. اما، اگر وب سایت شما به درستی عمل نکند، مشتریان بالقوه از وب سایت شما بازدید نخواهند کرد. بدیهی است که برنامه نویسی وب سایت توسط افراد ناکارآمد ممکن است باعث ضرر مالی و زمانی شود.

ما موفق شده‌ایم تنها در عرض چند سال، در برخی از پیچیده‌ترین پروژه‌های کشوری بدرخشیم و تجربیات ارزشمندی را بدست آوریم. از وب سایت شرکتی و فروشگاه اینترنتی گرفته تا وب سایت‌های شرکتی. اگر قصد دارید فروشگاهی آنلاین راه اندازی کنید یا کسب و کاری بر پایه ایده‌ای جدید برپا کنید، تیم پویا وب متشکل است از استراتژیست‌های دیجیتال، برنامه نویسان، طراحان و مدیران پروژه که همواره تلاش می‌کنند تا نتیجه نهایی پروژه شما هم راستای نیازهای کسب و کارتان باشد. برنامه نویسی تمیز و استاندارد، اولویت اول ما در توسعه وب سایت می‌باشد، زیرا هدف نهایی ما توسعه وب سایت‌هایی امن و سریع است که همواره عملکردی فوق العاده به کاربران شما ارائه دهند.

چرا برنامه نویسی پویا وب

طراحی واکنش گرا

وب سایت شما از همان ابتدا به صورت کاملا واکنشگرا برنامه نویسی خواهد شد تا مخاطب و کاربر شما بتواند با هرگونه دیوایس نظیر موبایل، تبلت و کامپیوتر از وب سایت شما بازدید کند.

تضمین کیفیت

ما تیم کنترل کیفیت متخصصی را تشکیل داده‌ایم که در تمامی مراحل برنامه نویسی و طراحی وب سایت شما با انجام تست‌های گوناگون از عملکرد وب سایت شما اطمینان حاصل می‌کنند.

مدیریت آسان

بسته به نیاز شما، ما یک سیستم مدیریت محتوا اختصاصی در اختیار شما می‌گذاریم تا شما بتوانید محتوای وب سایت خود را ویرایش و منتشر کرده و عملکرد کسب و کار خود را تجزیه و تحلیل کنید.

مراحل برنامه نویسی سایت

1

استراتژی

ما در ابتدا طی جلسه‌ای، نیازها و اهداف کسب و کار شما را ارزیابی می‌کنیم. این ارزیابی به ما کمک می‌کند تا طبق اطلاعات در دست و چشم انداز بازار رقابت شما، یک استراتژی مطلوب و جدول زمانی اجرا پروژه تعیین کنیم.

2

UI و UX

طی این مرحله طراحان پویا وب، ابتدا با هدف افزایش رضایت کاربری و با دیدگاهی کاربرمحور، سایت شما را با رعایت اصول UX طراحی می‌کنند؛ سپس نوبت به طراحی UI می‌رسد که طی آن با توجه به هویت برند شما، طرح اختصاصی سایت شما ایجاد می‌شود.

3

برنامه نویسی

پس از اتمام مراحل طراحی، تیم برنامه نویسی پویا وب، قابلیت‌های سایت شما را برنامه نویسی می‌کنند. سایت شما از لحاظ فنی، طبق استانداردهای سئو برای موتورهای جستجو بهینه سازی می‌شود.

4

معرفی به گوگل

پس از راه اندازی، ما سایت و sitemap سایت شما را به گوگل و دیگر موتورهای جستجو معرفی می‌کنیم. این امر باعث می‌شود تا موتورهای جستجو صفحات وب سایت شما را خوانده و URL سایت شما در گوگل و دیگر موتورهای جستجو محبوب ثبت گردد.

تماس با ما
09915066679