نمونه طراحی سایت شرکتی

شرکت پویا وب در مقاله نمونه طراحی سایت شرکتی خدمت شما دوستان در مورد اهمیت داشتن یک وب سایت برای شرکت خود را توضیح می دهد. همچنین شما در ادامه می توانید نمونه طراحی سایت شرکتی توسط شرکت پویا وب را مشاهد و بهترین استایل سایت را برای شرکت خود انتخاب کنید. با در این مقاله همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در مورد نمونه طراحی سایت شرکتی کسب کنید.

  • اهمیت داشتن وب سایت برای شرکت
  • مزایا و معایب داشتن وب سایت برای شرکت
  • پاسخ به سوالات متداولی که ممکن است پس از مطالعه مقاله نمونه طراحی سایت شرکتی به ذهن شما خطور کند.

نمونه طراحی سایت شرکتی و اهمیت مشاهده آنها

شما می توانید نمونه طراحی سایت شرکتی توسط پویا وب مشاهده و از آنها برای طراحی سایت شرکتی خود الگوبرداری کنید و این کار باعث می شود که شما بتوانید استایل ایده آل وب سایت خود را برای سایت شرکتی خود پیدا کنید. همچنین شما با مشاهده آنها می توانید با انواع و اقسام سایت های شرکتی آشنا شوید.

اهمیت طراحی سایت برای شرکت

طراحی سایت شرکتی  برای شرکت شما بسیار حائز اهمیت است. به طوری که دیگر 80% شرکت ها برای خود وب سایت دارند و این موضوع را باید بدانید که چه بخواهید و چه نخواهید با عدم حضور در تکنولوژی از صفحه رقابت با رقبای خود حذف می شوید. شما در ادامه مقاله نمونه طراحی سایت شرکتی می توانید لیستی از مزایای طراحی سایت شرکتی را مطالعه کنید.

هزینه نمونه طراحی سایت شرکتی

به صرفه بودن طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت در مقایسه با سایر تبلیغات مانند : تبلیغات تلویزیونی، بیلبورد ها و … هزینه کمتری در دراز مدت دارد و همچنین شما با داشتن وب سایت برای شرکت خود در دراز مدت بازدهی بیشتری نسبت به سایر روش های تبلیغاتی خواهید دید. بنابراین هزینه وب سایت شرکتی به عنوان ابزاری بسیار کارآمد و همیشگی کمتر از سایر روش ها است.

در نمونه طراحی سایت شرکتی شرکت پویا وب با کمترین هزینه برای شرکت شما طراحی سایت را انجام می دهد.

اعتبار بیشتر شرکت

اعتبار بیشتر شرکت

امروزه وب سایت یک ابزاری برای سنجش اعتبار کسب و کار ها است، پس چه خوب است که شما در این آزمون اعتبار حضور داشته باشید و وب سایت شما با چند کلیک در موتور های جست و جو نمایش داده شود تا مشتریان بتوانند وارد آن شوند و در مورد شرکت شما اطلاعات مورد نیاز خود را کسب کنند.

در نمونه طراحی سایت شرکتی پویا وب تمامی وب سایت ها به نحوی طراحی شده اند که با یک سرچ در صفحه اول نمایش داده شود تا کاربران بتوانند آنها را بررسی کنند.

24 ساعته بودن وب سایت

خدمات رسانی 24 ساعته

وب سایت این امکان را به شما می دهد که شرکت شما به صورت 24 ساعته و در هر ساعت از شبانه روز فعالیت کند و شما می توانید با استفاده از ابزار به صورت شبانه روزی به خدمت رسانی خود بپردازید. شرکت پویا وب در نمونه طراحی سایت شرکتی خود وب سایت ها را به بهترین شکل طراحی کرده است تا وب سایت به صورت شبانه روزی بتواند به خدمات رسانی ادامه دهد.

بیشتر بخوانید : شرایط طراحی سایت، مزایا و معایب طراحی سایت چیست؟

سوالات متداول

همانطور که در اول ذکر شد ما به یک سری سوالاتی که ممکن است به ذهن شما خطور کند را توضیح می دهیم که می توانید آنها را در ادامه مطالعه کنید.

امکانات سایت شرکتی ما شامل چه مواردی است؟

شما در نمونه طراحی سایت شرکتی می توانید تمامی امکانات موجود در یک وب سایت شرکتی را مشاهده کنید اما ما در ادامه به صورت تیتر وار و خلاصه یک سری امکاناتی که باید در یک وب سایت شرکتی باشد را توضیح می دهیم که شامل موارد زیر است.

  • صفحه درباره ما
  • استفاده از زبان انگلیسی برای وب سایت و یا دو زبانه کردن وب سایت
  • صفحه مربوط به اخبار شرکت
  • معرفی دستاورد های شرکت و همچنین اهداف شرکت
  • امکان سفارش آنلاین محصولات
  • صفحه توضیحات در رابطه با گارانتی محصولات
  • وجود صفحه مربوط به محصولات شرکت  که المان هایی مانند : تصاویر محصول، درج قیمت، قسمت توضیحات داشته باشد

بیتشر بخوانید : طراحی سایت ریسپانسیو چیست ؟ اصلا چرا باید سایت را ریسپانسیو کرد 

شرکت پویا وب در نمونه طراحی سایت شرکتی خود چه ویژگی را برای ما ارائه می دهد؟

برای فعالیت در وب سایت باید یک سری نکات روی طراحی سایت شما رعایت شود که شامل موارد زیر است.

اختصاصی بودن وب سایت

وب سایت شرکتی شما نباید به صورت آماده باشد، همیشه سعی کنید که وب سایت اختصصاصی خود را برای شرکت خود داشته باشید. شما در نمونه طراحی سایت شرکتی پویا وب می توانید مشاهده کنید که تمامی آنها به صورت کاملا اختصاصی هستند و برای طراحی هیچ کدام از وب سایت های آماده استفاده نشده است.

طراحی ریسپانسیو

طراحی ریسپاسنیو

در طراحی سایت خود باید وب سایت را به صورت {Responsive} یا واکنشگرا طراحی کنید. این کار به وب سایت شما کمک می کند که وب سایت شما قابلیت نمایش در تمامی دستگاه ها را داشته باشد و بتواند در دستگاه ها مختلف مانند : تلفن های همراه، تبلت ها و… به صورت کاملا منظم و صحیح نمایش داده شود.

شرکت پویا وب در نمونه طراحی سایت شرکتی خود تمامی وب سایت ها را به صورت کاملا ریسپانسیو طراحی کرده است تا همه ی کاربران با دستگاه های مختلف بتوانند از آن استفاده کنند.

رابط کاربری آسان

رابط کاربری آسان

وب سایت شرکتی شما باید به طوری طراحی شود که کاربران برای رفع نیاز خود و دسترسی به بخش مورد نظر کار بسیار راحتی داشته باشند و طراحان وب سایت باید طوری سایت شما را طراحی کنند که تمامی صفحه های وب سایت به راحتی در دسترس باشند. در نمونه طراحی سایت شرکتی توسط پویا وب می توانید این موضوع را مشاهده کنید که تمامی صفحه ها به خوبی در وب سایت دسته بندی شده اند.

بعد از اتمام طراحی سایت از پروژه ما پشتیبانی خواهد شد؟

قطعا بله ، شرکت پویا وب برای جلب رضایت هرچه بیشتر مشتریان خود برخلاف بعضی از شرکت های طراحی سایت تا مدت 1 سال پشتیبانی رایگان ارائه می دهد و در نمونه طراحی سایت شرکتی تمامی کار هایی مانند : ایجاد به روزرسانی های لازم برای وب سایت ، آنالیز عملکرد و پیشرفت سایت و برخی موارد دیگر را در خدمات پشتیبانی خود انجام می دهد.

بیشتر بخوانید : وردپرس یا کدنویسی؟ کدام آنها برای ما بازدهی بیشتری خواهد داشت؟

پرداخت هزینه طراحی سایت

شما برای پرداخت نمونه طراحی سایت شرکتی، ابتدا 50 درصد مبلغ را پرداخت می کنید و بعد از اینکه طراحی های اولیه به اتمام رسید 30 درصد و مابقی را پس از اتمام پروژه و تحویل آن به شما پرداخت می کنید.

تماس با پویا وب

جهت سفارش طراحی سایت شرکتی و یا سایر انواع سایت ها می توانید با راه های زیر با ما در ارتباط باشید.

تماس با ما
من هاست خرید هاست مشهد بهترین هاست مشهد هاست ارزان مشهد هاست اقتصادی خرید هاست