شرکت سئو سایت ، ویژگی های یک شرکت سئو سایت موفق و عالی

امروزه به دلیل اپیدمی کرونا و برخی دلایل دیگر ، آمار طراحی وب سایت برای انواع کسب و کار ها بسیار بالا رفته است. به همین نیاز کسب و کار ها به شرکت سئو سایت بیشتر شده و هر کسب و کار برای دیده شدن نیاز به سئو عالی دارد. سئو یک استراتژی بسیار عالی و مدرن جهت افزایش فروش اینترنتی خدمات و یا محصولات انواع کسب و کار ها است.

برای برخی از افراد این مورد مقداری سخت شده است ، که بتوانند تشخیص دهند ، که کدام شرکت سئو سایت ، به بهترین شکل وب سایت آنها را سئو می کنند. در ادامه ما توضیح می دهیم که اصلا سئو چیست؟ و همینطور به 5 ویژگی که هر شرکت سئو سایت باید آنها را داشته باشد پرداخته ایم ، پس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

سئو چیست

اصلا سئو چیست و هر شرکت سئو سایت چه کاری انجام می دهد؟

سئو مخفف عبارت Search Engine Optimization و به معنای بهینه سازی برای موتور های جست و جوگر است. به عبارت ساده تر سئو به معنای این است ، که شما یک سری استاندارد هایی را رعایت کنید ، و یک سری المان ها در وب سایت داشته باشید ، که موتور های جست و جوگر بتوانند به راحتی سایت شما را آنالیز کنند.

سئو یک فرآیند آسان و راحت نیست ، که بتوانید آنها را با سهولت پیاده سازی کنید ، چرا که شما برای سئو وب سایت خود ، نیاز به دانش زیاد و صبر دارید. موتور های جست و جوگر مانند : گوگل مکررا الگوریتم های خود را برای رتبه بندی تعغیر می دهند و غیر قابل پیش بینی هستند ، و کارشناسان هر شرکت سئو سایت ، باید دائما اطلاعت خود را به روز رسانی کنند.

در ادامه می توانید 5 ویژگی که یک شرکت سئو خوب را از سایر شرکت ها متمایز می کند را مطالعه کنید.

بیشتر بخوانید : رتبه سئو سایت چیست ؟ چگونه می توان آن را بدست آورد؟

سئو در شرکت سئو سایت

1- مشخص کردن رتبه احتمالی شما!

مسلما هیچ کدام از شرکت سئو سایت در ایران ، نمی توانید این تضمین را به شما بدهد ، که وب سایت شما را به صورت قطعی به رتبه 1 می رسانند و هیچ سئوکاری نمی تواند این قول را به شما بدهد که کسب و کار شما به طور حتمی و کاملا مطمئن در رتبه اول حضور خواهد داشت.

اما این موضوع برای صفحه اول و رتبه های بین 1 تا 5 مقداری متفاوت است. متخصصین سئو برای رساندن به رتبه 1 فقط می توانند تلاش های خود را انجام دهند و هیچ شخصی نمی تواند این تضمین قطعی را به شما بدهد که رتبه 1 مال شما خواهد بود.

یک شرکت سئو خوب ، در هنگام جلسات مذاکره بر اساس سرچ و تحقیق آمار آن کلمه کلیدی می تواند وضعیتی در مورد سختی و آسانی آن کلمه کلیدی را بدست آورد و به وسیله آن به شما اطلاعاتی همچون : هزینه های جانبی احتمالی برای سئو {خرید بک لینک و…} ، زمان اتمام پروژه ، و… را به طور کامل و دقیق خدمت شما اعلام می کند تا در اواسط کار با هیچ گونه مشکلاتی از این نظر مواجه نشوید.

تیم شرکت سئو سایت

2- داشتن تیم فنی حرفه ای و مجرب

یک تیم سئو سایت خوب ، دارای یک تیم فنی و کاملا حرفه ای ، برای انجام سئو وب سایت شما است. هر شرکت سئو سایت ، برای اینکه بتواند به بهترین شکل ممکن سئو وب سایت ها را انجام دهد ، هر بخش را به عضو مربوطه بسپارد. در ادامه به برخی از بخش هایی که در هر تیم سئو باید حضور داشته باشد پرداخته ایم.

بیشتر بخوانید : شرکت سئو چیست و هر شرکت سئو باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

 

هر شرکت سئو سایت شامل چه افرادی است؟

مدیر پروژه یا مدیر سئو در شرکت سئو سایت

یک مدیر سئو مسئولیت رهبری یک پروژه را بر عهده دارد و باید از بالا به کل فرآیند سئو نگاه کند. همچنین یک مدیر سئو مسئولیت ، ارائه و ادیت استراتژی کلی ، برنامه کاری ، زمان بندی ها و… را دارد.  همینطور از دیگر وظایف یک مدیر سئو می توان به ایجاد ارتباط سالم و دوستانه و همچنین یک محیط کاملا انگیزشی بین کارکنان ، اشاره کرد.

تولید محتوا

تیم کانتنت یا تولید کنندگان محتوا 

محتوا ، یکی از مهم ترین المان های موجود در بحث SEO هست! این موضوع خیلی مهم است ، که هر تیم سئو سایت دارای محتوا نویس های کاملا حرفه ای باشد. به طوری که در تولید محتوا المان هایی همچون : به کارگیری اصولی کلمات کلیدی ، رعایت قواعد نگارشی ، شناخت پرسونای مخاطب و… را داشته باشند تا بتوانند به بهترین شکل ممکن مخاطب ها را جذب وب سایت کنند.

لینک سازی

تولید کننده لینک و یا سازنده لینک شرکت سئو سایت

یکی از روش های موثر در جذب ترافیک برای وب سایت های لینک سازی است. هر شرکت سئو سایت ، در تیم خود باید یک شخص را به عنوان سازنده لینک داشته باشد و المان هایی مانند : لینک سازی داخلی و خارجی ، میزان اشتراک گذاری لینک ها و ایجاد لینک در وب سایت های دیگران را داشته باشد.

توسعه دهندگان وب برای شرکت سئو سایت

هر شرکت سئو سایت در تیم خود ، علاوه بر موارد ذکر شده ، باید یک توسعه دهنده وب نیز داشته باشد. صرفا فقط تولید محتوای خالی کافی نیست و شما باید بتوانید ، که آن محتوا را از نظر جلوه های بصری کاملا جذاب کنید ، تا بتوانید یک تجربه کاربری خوب را برای مخاطبین خود رقم بزنید! به همین خاطر خیلی مهم است ، که هر تیم سئو توسعه دهندگان وب نیز داشته باشد.

طراح گرافیست شرکت سئو سایت

در هر تیم سئو سایت ، باید حداقل یک نفر حضور داشته باشد تا بتواند تصاویر و اینفوگرافیک های بسیار جذابی را برای مقالات و سایر بخش های وب سایت طراحی کند ، چرا که تصاویر در سئو و جذب مخاطب بسیار موثر است.

متخصص فنی وب سایت

یکی دیگر از اعضایی که نباید نقش آن را در شرکت سئو سایت نباید نادیده گرفت ، متخصص فنی وب سایت است. یک متخصص فنی ، المان هایی همچون : لینک سازی ، تحقیق کلمات کلیدی ، بهینه سازی لینک های داخلی ، و شناسایی انواع نقص های کوچک و بزرگ را انجام می دهد.

مدیر حسابداری

این مورد ، توسط خود مدیر سئو نیز انجام پذیر است. اما برای تکمیل یک تیم سئو خوب ، حداقل یک فرد را باید ، برای مدیریت حساب ها و مسئولیت نظافت بر هزینه ها و درآمد های پروژه تعیین کرد.

سئو کلاه سفید

3- سئو کردن وب سایت ها به روش کاملا قانونی یا کلاه سفید

یک شرکت سئو سایت موظف است ، که وب سایت شما را به صورت کاملا کلاه سفید و یا قانونی سئو کند ، تا با کوچکترین تعغیری در سبک رتبه بندی و الگوریتم های گوگل ، وب سایت شما جایگاه خودش را از دست ندهد. همچنین اگر وب سایت شما به صورت غیر قانونی و یا کلاه سیاه سئو شود ، گوگل وب سایت شما را پنالتی یا جریمه خواهد کرد و وب سایت شما از نظر سئو از دست خواهد رفت.

 

رسیدن به رنک 1

4- ندادن قول های غیر منطقی!

یک شرکت سئو سایت خوب ، هیچ وقت به شما وعده هایی را نمی دهد که نتواند به آن عمل کند. هر شرکت سئویی بسته به شرایط رقبای کسب و کار شما ، بودجه اختصاصی شما برای پروژه ، به شما می تواند رتبه احتمالی شما را که به دنبال آن هستید را به دست بیاورد. در ادامه با ذکر یک مثال این موضوع را بیشتر توضیح می دهیم.

فرض کنید که یک کسب و کار فروشگاهی تازه کار ، بدون صرف هیچ گونه بودجه و امکاناتی ، قصد داشته باشد که جایگاه وب سایت برند و بزرگی مانند : دیجیکالا را بگیرد! خب مسلما این کار خیلی بعید به نظر می رسد و یک شرکت سئو به خوبی این موضوع را می داند و هرگز به شما این قول دروغی را نمی دهد که شما 100% جایگاه آن وب سایت را خواهید گرفت. یک شرکت سئو فقط و فقط می تواند برای رتبه های اول تلاش کند.

جمع آوری اطلاعات برای سئو

5- جمع آوری اطلاعات مربوط به کسب و کار شما

قبل از انجام هر کاری ، یک تیم سئو سایت ، برای سئو کردن وب سایت شما ، باید بداند که کسب و کار شما در چه زمینه ای فعالیت می کند و اینکه اصلا چه خدمات و یا محصولاتی را ارائه می دهید تا بتواند با استفاده از آنها ، فرآیند بهینه سازی وب سایت شما را شروع کند.

بیشتر بخوانید : کوتاه کردن لینک چیست؟ 14 تا از بهترین سرویس کوتاه کننده لینک ایرانی و خارجی

یک شرکت سئو در خدمات خود دقیقا چه کار هایی را انجام می دهد؟

در ادامه خدمت شما عزیزان توضیح خواهیم داد ، که یک شرکت سئو در قرار داد های خود دقیقا چه فعالیت هایی را ذکر و آن را انجام می دهد.

ساختار وب سایت

1- آنالیز وب سایت از نظر ساختار

هر شرکت سئو در اولین قدم پروژه خود ساختار وب سایت ها را باید بررسی کند و المان هایی همچون : HTTP یا HTTPS بودن وب سایت ، راه اندازی ابزار های گوگل مثل : سرچ کنسول و گوگل آنالتیکز ، بهینه سازی فایل Robts.txt (البته لازم به ذکر است ، که این فایل تا سال 2020 مورد استفاده قرار می گرفت اما در سال 2021 عملا توسط گوگل منسوخ اعلام شده است و اهمیت زیادی به آن ها نمی دهد) ، بررسی وضعیت ایندکس و رفع هر گونه خطا های احتمالی مربوط به آن ، رفع خطا های رایج مانند : وجود صفحات 404 ، محتوای تکراری ، عنوان صفحه تکرای ، وجود صفحه ای بدون عنوان ، نقشه سایت یا Sitemap ، سرعت بارگذاری یا لود کامل وب سایت شما ، داده های متای وب سایت شما ، و در نهایت نرخ تبدیل وب سایت شما که هر شرکت خدمات سئو سایت ، در ابتدای کار این آنالیز ها را به طور کامل انجام می دهد.

2- آنالیز و بهینه سازی محتوای وب سایت

محتوا نقش بسیار مهمی در سئو وب سایت دارد و باید به طور کامل بهینه سازی شود. هر شرکت سئو ، باید توانایی آنالیز محتوا را به طور کامل داشته باشد اما یک محتوای خوب دارای چه المان هایی است؟ در ادامه ما به برخی از مهم ترین مشکل های محتوا ها پرداخته ایم.

  • مشکلات مرتبط با محتوای تکراری
  • وجود صفحه های نامربوط
  • وجود نا همانگی در اطلاعات مربوط به تماس با ما
  • اشتباه در هدف گذاری برای کلمات کلیدی هدف یا Keyword Targeting
  • و…

محتوا نقش بسزایی در جذب کاربران به وب سایت و تبدیل به مشتری دارد ، بنابراین بسیار مهم است ، که محتوا های وب سایت شما به طور کامل بهینه سازی شده باشند.

کدنویسی وب سایت

3- بهینه سازی کد ها و ساختار وب سایت

کد نویسی وب سایت بسیار مهم است و باید با بیشترین دقت ممکن انجام شود. شرکت سئو سایت پویا وب این اطمینان را به شما می دهد که در بحث کدنویسی وب سایت هیچ گونه کمبود و یا مشکلی برای وب سایت شما به وجود نخواهند آورد چرا که شما این کار را به یک تیم متخصص سپرده اید. رفع خطا های مربوط به کراولر های گوگل ، ساخت سایت مپ برای یافتن هر چه سریع تر صفحات جدید توسط ربات های گوگل ، و… از مهم ترین المان های بهینه سازی کد ها و ساختار وب سایت است.

4- بهینه سازی سئو آف پیج ، آن پیج و تکنیکال

شرکت سئو سایت پویا وب برای شما عزیزان به بهترین شکل المان های مربوط به سئو تکنیکال مانند : سایت مپ ، بردکرامب ها و… را به طور کامل بهینه سازی می کنند و همینطور سئو داخلی و خارجی شما را با جدید ترین استاندارد های گوگل بهینه سازی می کنند. این 4 مورد برخی از مهم ترین المان هایی است ، که توسط شرکت پویا وب انجام می شود اما همه چیز نیست و شما می توانید جهت اطلاعات بیشتر در این زمینه با کارشناسان ما تماس حاصل کنید.

جمع بندی

در این مقاله ما برخی از ویژگی های یک شرکت سئو سایت خوب را خدمت شما توضیح دادیم. به عنوان یک جمع بندی اگر بخواهیم موارد دیگر را هم اضافه کنیم ، می توانیم به مواردی همچون : میزان تجربه کاری شرکت ، شهرت آن شرکت و… اشاره کرد. امیدواریم که از این مقاله لذت برده باشید و در صورتی که نظر و یا سوالی دارید ، ممنون می شویم که در بخش نظرات آن را به اشتراک بگذارید.

سوالات متداول

سئو حرفه ای در شرکت سئو سایت

پاسخ به این سوال بستگی به عوامل بسیار زیادی دارد ، اما باید گفت که شما با داشتن یک سئو خوب و عالی و همچنین تولید محتوای مداوم ، می توانید به سرعت به صفحه اول گوگل برسید. عواملی همچون : میزان رقبای شما ، میزان سختی کلمه کلیدی و برخی موارد دیگر روی مدت زمان بالا آمدن وب سایت شما موثر است.

ما در طراحی سایت شما تا به مدت 1 سال پشتیبانی رایگان به شما ارائه می دهیم که این مدت در صورت رضایت شما می تواند بیشتر نیز شود. منظور ما از پشتیبانی به روز رسانی انواع امکانات سایت شما و برخی موارد دیگر است و شامل تولید محتوا نمی شود و در صورت نیاز برای تولید محتوا می توانید از قرارداد های سئو ما نیز استفاده کنید.

هزینه سئو سایت کم و ارزان قیمت تا حد بسیار پایین به این دلیل است ، که یا از روش های غیر اصولی و یا کلاه سیاه جهت انجام سئو سایت شما استفاده می کنند و یا از مهارت و تخصص پایینی برای بهینه سازی سایت برخوردار هستند.

توجه داشته باشید ، که نوع وب سایت شما هیچ تاثیری روی هزینه انجام سئو سایت شما ندارد و فرقی ندارد ، که وب سایت شما فروشگاهی باشد و یا خدماتی یا هر نوع دیگر و با المان های گفته شده میزان هزینه سئو سایت شما مشخص می شود.

تماس با ما

سایر مقالات پویا وب

طراحی سایت
pouya

طراحی سایت در اردبیل

طراحی سایت در اردبیل مقدمه مشاغل بسیاری هستند که می توان آن‌ها را به صورت آنلاین ارائه داد. طراحی سایت در اردبیل برای مشاغل از میتواند

ادامه مطلب »
تماس با ما
من هاست خرید هاست مشهد بهترین هاست مشهد هاست ارزان مشهد هاست اقتصادی خرید هاست