مشاوره سئو💣 مشاوره رایگان سئو سایت

قطعا دارندگان سایت ها برای افزایش فروش و بازدید سایت خود باید خدمات سئو را به صورت حرفه ای و تحلیل شده بر روی وب سایت خود اجرا کنند. شما برای داشتن یک seo صحیح و ایده آل گوگل ، قبل از اقدام ، به مشاوره سئو نیاز دارید . خب مشاوره سئو به طور کلی به جلسه یا مکاتباتی درباره خدمات ها ، استراتژی ها ، خدمات انجامی و … گفته می شود. در این باره باید به شما بگویم که اگر این مشاوره صورت نگیرد ، در حین انجام امور در وب سایت دچار مشکلات زیادی اعم از افت رتبه سایت ، کمتر شدن بازدید وبسایت ، نمره منفی موتور جستو جو (گوگل) و نتایج منفی ادامه دار آن می شوید.

در نتیجه مهم ترین اقدام قبل از انجام و اعمال خدمات seo ، باید یک مشاوره سئو داشته باشید. این را در نظر داشته باشید که شخص متخصص با در نظر گرفتن تمام جوانب سایتتان به شما مشاوره میدهد و همیشه این مشاوره ها برای تمام وبسایت ها یکسان نیست. همچنین تیم پویا وب با سئو کار های بسیار مجرب در این حوضه بسیار حرفه ای به عمل آمده و به شما و وبسایتتان کمک بزرگی میکنند. مشاوره آنلاین سئو را میتوانید همین الان با خواندن همین مقاله ، با برخی از تکنیک ها و هدف گذاری ها آن آشنا شوید. در ادامه این مقاله پویا وب با ما همراه باشید.

پادکست :

مشاوره سئو

سر فصل ها :

پادکست مقاله

کسب و کار

1- نوع کسب و کار شما جهت مشاوره سئو خیلی مهم است

از سوالات اولیه seo کاران جهت مشاوره آنلاین سئو ، نوع کسب کار کارفرما می باشد. مسلما هر بیزینسی کسب درآمد و فروش متفاوتی دارد. از این رو به عنوان مثال شاید فردی وکیل باشد ، در این صورت کسب و کار این فرد در سایت باید به گونه ای seo شود که ، خدمات آن دیده شوند. یا در مثالی دیگر فردی فروشنده لوازم و قطعات یدکی خودرو هستند. این فرد در صورت داشتن سایت ، به طور معمول به این دلیل که سایت فروشگاهیی داردند ، باید محصولات خود را طوری seo کنند که محصولات بیشتر دید شوند تا سایر کار ها و خدمات آنها.

به همین خاطر هر کسب و کار و یا بیزینسی باید به صورت براساس جنبه های کار مشاوره سئو داده شود. شما این را هم در نظر داشته باشید که اکثر بیزینس ها یا خدماتی هستند و یا فروش محصول و کالا ، در این میان هم پیش می آید که کسب و کار خاصی میخواهد روی seo مقالات آموزشی خود کار کند تا از این طریق کاربران زیادی وارد آن وب سایت شوند. پس تمام مشاوره های سئو برای هر کسب و کاری جدا و منحصر به فرد آن خواهند بود.

بیشتر بخوانید : شرکت سئو سایت ، ویژگی های یک شرکت سئو سایت موفق و عالی

 

الگوریتم پاندا

2- اولویت مشاوره سئو در انتخاب کلمات کلیدی

همیشه شما باید این را مد نظر داشته باشید که seo به معنی بهینه سازی موتور جستو جو گر (گوگل) نسبت به سرچ ها و کلمات کلیدی مربوطه هستند. ژس در گام بعدی باید نسبت به کلمات کلیدی که جهت یک مشاوره سئو حرفه ای نیاز است مورد بررسی قرار گیرد. در این میان برخی افراد سودجو بدون تحلیل برای کارفرما ها ، از کلمات کلیدی نا معقول استفاده میکنند. برای مشاوره seo باید همیشه با تیم ها و شرکت ها قوی در این مورد در مکاتبه باشید.

کلمات کلیدی نقش مهمی در seo سایت دارند و این مورد همیشه جزو اولین سوالات رایج seo کار ها در جهت مشاوره سئو سایت هستند. seo کار با در نظر گرفتن تمامی الگورتیم های گوگل ، اهداف خود و کارفرما ، زمان ، تعداد کلمات ، رسیدن به صفحات اول نتایجو سایر اولویت ها ، یک مشاوره seo حرفه ای میدهند.

نوع سایت

3- آشنایی کامل با نوع سایت و امکانات آن برای مشاوره سئو سایت

همانطور که میدانید ، وب سایت ها به چندین دسته مختلف تقسیم میشوند . از جهتی حتی اگر نوع سایت ها یکی هم باشند ، باید بسیار ریز تر به خود ماجرا در جهت مشاوره آنلاین سئو در نگاه کنیم. شما میدانید که وب سایت ها به چندین دسته مختلف همچون : فروشگاهی(ووکامرس) ، شرکتی ، شخصی ، خبری و مقاله ، دانلود فایل و ….

خب این درست که ما فقط تعداد اندکی مدل سایت داریم. اما این را به خاطر داشته باشید که یک وبسایت فروشگاهی ممکن است فروشگا کالا باشد ، یا فروشگاه فایل. یک وبسایت شرکتی ممکن است مثلا شرکت عمران و ساختمانی باشد یا شرکت سازنده دستگاه های صنعتی. 

اما خب بحث اصلی اینجاس که این وبسایت از عوامل داخلی زیادی ساخته شده.  تمام وبسایت ها با یک الگوریتم خاص ساخته میشوند ، اما از نظر رابط کاربری و اینکه این سایت از چه نوع cms  ساخته شد و اینکه اصلا این سایت روی چه هاستی و با چه حجم هاستی نصب و فعال شده و بحث بسیار تامل برانگیزی است. که تمام این موارد را seo کار کامل با یک مشاوره سئو حرفه ای به شما خواهند گفت که وبسایت شما از این بابت به چه چیز هایی نیاز دارد.

بیشتر بخوانید : منظور از رتبه سئو سایت چیست؟

 

گرافیک عالی

4- اندازه گیری میزان گرافیک و زیبایی سایت با مشاوره seo !

دقت کردید گاهی اوقات بابت یکسری اطلاعات و مقالاتی وبسایت هایی را در گوگل سرچ کنید. وقتی که وبسایت را برای بار اول باز میکنید ، به طور ناخود آگاه اولین چیزی که شمارا مورد جلب توجه قرار میدهد ، زیبایی و گرافیک خوب سایت میباشد. (حالا جدای اون خودمونیم شاید مطالبش خیلی بهتر از سایت های دیگه و کامل تر باشه) از اولویت های یک طراح سایت زیبایی و گرافیک سایت هستش ، میشه گفت از عامل ها مهم seo سایت هستش. 

متخخصین ما با مشاوره رایگان سئو سایت ، میزان گرافیک وبسایت شما را تخمین زده و و نسبت به نرخ ctr به شما خواهند گفت که آیا از وبسیات شما از نظر گرافیک با کاربر تعامل خوبی دارد یا نه.

از این رو طراحان وبسایت همیشه با جدیترین متد ها روز و الگوریتم ها روانی کاربران و حتی خود بیزینس شما طراحی UI و  UX خوب و عالی برای وبسایت شما رقم میزنند. میتوانید جهت مشاوره آنلاین سایت شما با همکاران ما در آخر مقاله تماس بگیرید.

هدف گذاری و استراتژی

5- هدف گذاری و استراتژی سایت از مهمترین خدمات مشاوره سئو هست

همواره از مهم ترین های خدمات مشاوره رایگان seo سایت ، مکاتبه در باره هدف گذاری ها و استراتژی ها seo سایت میباشد. در اصل هدف گذاری و استراتژی از عوامل هستش که باید به طور تحلیل شده و بلند مدت به داستان نگاه کرد و مقداری هم زمانبر هستش. از این رو یک سئو کار حرفه ای باید جدای مشاوره رایگان seo سایت ، مشاوره سئو حرفه ای دهد. 

این امر باید همیشه رعایت شود ک یک وبسایت در صورتی رتبه خوبی کسب میکند که پشت ماجرا یک شخص متخصص حرفه ای باشد. مشاوره seo  در این حالت باید به صورتی باشد که تمام جوانب کالایی ، خدماتی ، فروش ، بازدید . رعایت شود. میتوانید جهت مشاوره رایگان seo سایت با همکاران ما در ارتباط باشید.

مشاور سئو

تبلیغات و ریپورتاژ آگهی از اصول و مراحل مشاوره سئو

از مواردی که در مشاوره سئو باید بداندی این است که ، چگونه برای افزایش بازدید سایت ، تبلیغات دهید و ریپوتاژ آگهی بزنید.

مشاور سئو ، باستی نسبت به استراتژی سایت شما و برنامه ای که برای افزایش بازدید آن ریخته است ، بداند در چه زمانی اقدام به تبلیغات های مجازی و تبلیغات فیزیکی کند. از طرفی اینکه چطور باید از طریق ریپورتاژ آگهی کاربران را راهی وب سایت کرد.

مهارتی که درقسمت از داستان به کار می رود ، تبلیغ نویسی است. مشاور سئو از طریق ترفند های بازاریابی اینترنتی و فیزیکی ، نسبتبه هدفی که برای وب سایت تعیین شده ، تبلیغ و ریپورتاژ را تهیه می کند. 

از مهم ترین کاری که می تواند مشاور سئو انجام دهند این است که ،بعد یا حتی حین استراتژی نویس برای وب سایت ، اقدام به باکس نویسی هایی برای ریپورتاژ آگهی و تبلیغات است. در نظر داشته باشید بهرتین نتیجه را از کسی خواهید دید که یک مشاور و متخصص سئو در این زمینه باشد. (به قول خودمون چند تا پیراهن پاره کرده باشه)

برای اینکه یک تاثیر خوبی در برنامه استراتژی که از مشاور دریافلت می کنید ، به کسی مراجعه کنید در انی زمنیه نیز تخصص داشته باشد و نیز متخصص این زمینه باشد که معمولا در بیشتر تیم ها و آژانس های طراحی سایت و سئو از این موارد می توانید بهره مند شوید.

مشاور سئو

آشنا بودن مشاور سئو به معیار های لود سایت

همواره یک متخصص این زمینه باید بداند که وب سایت از چه بابت هایی بایستی بهینه سازی شود. یکی از مهم ترین کار های این حوزه این استن که متخصص با آنالیز کلی سایت از طریق معیار های تعیین شده ، لود سایت را چک کند تا در صورت نیاز به داشتن تجربه کاربری بهتر ، آن را بهینه سازی و ارتقا دهد.

اما این معیار های چی هستند؟ معیار های لود سایت را می توانید خودتان از طریق وارد کردن آدرس url صفحه مورد نظر از سایتتان در ابزار های تست لود سایت ببینید. یکی از معروف ترنی  و حرفه ای ترین ابزار های لود ، جی تی متریکس است. با وارد کردن آدرس صفحه مورد نظر در این سایت ، می توانید رتبه و امتیاز سایت خود را نسبت به لود سایت و مراحل مختلفی آن بررسی کنید. معیار هایی قبیل:

  • peed Index : SIs
  • first contentful paint : FCP
  • Largest Contentful Paint : LCP
  • Time to Interactive : TTI
  • Total Blocking Time : TBT
  • Cumulative Layout Shift : CLS

در نظر داشته باشید که مشاور سئو در صورت تخصص داشتن به هر یک از مهارت های بهینه سازی می تواند ، بهینه سازی این موارد را نسبت به شاخصی که برای آن ها تعیین شده را شروع کند. اما معمولا این کار را شخص دیگر و مهندس این حوزه انجام می دهد که آشنایی بیشتری با عوامل تاثیر گذار بر آن ها دارد.

چگونه میتوان از مشاوره ای که متخصص سئو به ما میدهد مطمعن باشیم؟

این سوال هر شخص معمولی هستش که برنامه ریزی دقیق بر روی امور زندگی خود دارد و کامل جائز است که به افراد شک داشته باشد. اما ما میگوییم چطور باید این شک را برطرف و مطمعن باشیم که هیچ وقت مشکلاتی پیش نیاید.

شما در حین مشاوره باید تمام گفته ها را از متخصص یادداشت برداری کنید و از خود ایشان یک برگه از خدماتی که قرار است جهت سئو سایت ارائه دهد را درخواست کنید. سپس در حین سفارش و قرارداد بستن ، تمام خدمات قید شده در قرار داد و خدماتی که در حین مشاوره یادداشت کرده اید و از خود متخصص خواستید را با آن مقایسه کنید و با خود شرکت یا شخص متخصص طی کنید. و سپس بقیه داستان به طور کاملا قید شده و قانونی پیش خواهد رفت.

پس با خیال راحت به مشاوره سئو سایت خود بروید و قرارداد خود را بنویسید. همچنین تمام متخصصین تیم پویا وب ، از مجرب ترین های این حوضه هستند و میتوانید برای کسب اطلعات بیشتر در این باره همین حالا با ما تماس بگیرید.

گوگل پاندا
6- تحلیل میزان رتبه گیری در گوگل با مشاوره سئو !

پس از مشاوره سئو سایت برای هدف گذاری و استراتژی ، نوبت به رتبه گیری در گوگل میرسد. seo کار با مشاوره آنلاین سئو همیشه در حال محاسبه و آنالیز سایت در مواقع مختلف است. گوگل هم همواره در همین کار است ، اما ما نیاز داریم یکمی از گوگل جلوتر بزنیم و سایت خودمون رو به گوگل خوب جلوه بدیم. پس از طرفی دیگر باید همیشه با افراد بسیار حرفه در زمین seo همکاری کنیم ، برخی از افراد seo کار سودجو این موارد را به هیچ عنوان رعایت نمیکنند و اگر هم رعایت کنند به طور خیلی راحت و زیر سیبیلی از کنار ماجرا رد میشوند شما برای مشاوره رایگان سئو سایت میتوانید با مشاوران و همکاران ما در ارتباط باشید.

آگاهی از میزان هزینه

7- آگاه شدن از هزینه جهت صرف سئو کار در مشاوره رایگان سئو !

خب خب ، رسیدیم به بخش مالی و اقتصادی ماجرا. تمام مواردی که گفته شد به علاوه مواردی دیگر که به احتمال میدانید و خوانده اید و حتی سئو کار در مشاوره seo سایت رایگان به شما اعلام میکند ، همه این موارد شامل هزینه هایی هستند که باید به شرکت و یا شخص seo کار پرداخت شود. اما این مورد را برخی اول در حین مشاوره اعلام نمیکنند. اگر این محاسبه خیلی طول بکشد نهایت در طور 2 الی 3 روز کاری میباشد. ولی از وظایف seo کار که در مشاوره سئو سایت ارائه میدهد این است که باید مبلغ کلی را که حالا به صورت یک پروژه کامل و یا به صورت ماهی پرداخت خواهد شد را کامل اعلام کند. مشاوره رایگان سئو سایت همواره در اکثر شرکت ها به صورت رایگان میباشد.این را به خاطر بسپارید که مشاوره seo همیشه به متغیر هایی که بالا گفت شد در حال تغییر است. اما از دیگر مواردی که حائز اهمیت است ، این است که باید با سئو کار و مشاور های عالی در این حوضه مکاتبه شود. برخی از مشاوره های seo ممکن است شامل هزینه باشد. اما این مورد را هم باید در نظر داتشه باشید که هزینه seo با هزینه مشاوره سئو متفاوت و میزان دقت و میزان آنالیز سایت شما هم در طول مشاوره و حتی قیمت مشاوره seo تاثیر دارد.

میتوانید جهت مشاوره seo حرفه ای و یا حتی مشاوره رایگان سئو با تیم ما در ارتباط باشید.

نکته دیگر این است که همیشه در این موارد حسایت لازم را به خرج دهید و رو درواسی نداشته باشید. به این صورت که تمامی موارد گفته شده بالا و از همه مهم تر هزینه آن را در  مشاوره آنلاین سئو خود از مشاور سوال کنید و بیشتر در این براه تحقیق کنید که میتواندی در سایر مقالات ما این استاندارد هارا بیشتر بخوانید و آگاه تر شوید.

بیشتر بخوانید : اهمیت سئو سایت چقدر است؟

 

کدام؟

آیا مشاوره سئو از خود سئو محسوب میشود؟

درباره این سوال باید بگوییم که ، هم خیر و هم بلی. خب شما این را تصور کنید که یک غذایی مثله کوکو سبزی را در بگیرید. کنار کوکو سبزی هم میتوان گوجه فرنگی سرخ کرد و سرو کرد و هم نه. ولی اگه کنار غذا باشه ، غذا لذیذ تر میشه. در این مورد هم همینطور ، شما میتوانید برای این کار مشاوره بگیرید و هم میتوانید نگیرید و خب سئو یک مسئله حیاتی به حساب می آید و اگر این مسائلی که کمی پیش تر گفته شده بود ، که همه جزوی از مشاوره بودند انجام نشوند و همینجوری روی سایت سئو کار شود ، کارفرما دچار سردرگمی میشود.

از نظر تیم پویا وب ، مشاوره سئو سایت از واجبات سئو و بهینه سازی سایت هستش و همیشه برای این کار باید با بهترین متخصصین در میان گذاشته شود. همواره این را در نظر داشته باشید که مشاوره سئو توسط خود متخصص سئو انجام میشود و نیاز است که هوش و دانش این زمینه اطلاع کامل را کسب کنید.

میزان هزینه

میزان هزینه های خدمات مشاوره سئو به چه صورت است؟

خب پیش تر گفتیم که مشاوره سئو سایت ، معمولا رایگان است و شما میتوانید اطلاعات بسیار زیادی با مشاوره seo کسب کنید. پس برای مشاوره رایگان سئو سایت حرفه ای چه؟ خب این قیمت ها معمولا هر شرکت نسبت به تجربیات خود ، نرخ اتحادیه ، میزان دقت و دانش و حتی به صورت رقابتی قیمت میدهند. اما به همین خاطر بیشتر شرکت ها مشاوره رایگان سئو میدهند و ما نمیتوانیم بگوییم که میانگین قیت های به چه صورت است. شما به مشاوره seo رایگان میتوانید اطلاعات بسیار زیادی کسب کنید و حتی این اطلاعات در بسیاری از موارد تمام و کمال است و هیچ کم و کسری ندارد. پس میتوانید با همکاران تیم ما در ارتباط باشید.

جلسه

8- راه های بهره مندی از مشاوره سئو چیست؟

به صورت خیلی خلاصه وار مشاوره های seo به چندین صورت قابل انجام است

1-جلسه حضوری : خب در این حال کارفرما به دفتر شخص سئو کار رفته و در جلسه ای تمام موارد را با هم در میان میگذارند.

2-مشاوره آنلاین سئو : در این نوع مشاوره شما در پیامرسانی و یا تیکتی در سایت به صورت آنلاین با سئو کار مکاتبه میکنید و میتوانید خیلی خوب با یکدیگر مشاجره کنید.

3- مشاوره تلفنی : در این مشاوره تمام مکاتبات و تمام مواردی که در همان جلسه حضوری و یا آنلاین میباشد را به صورت تلفنی انجام میدهند.

شما میتوانید به هر سه روش با تیم پویا وب در ارتباط باشید و از مشاوره seo خود اطلاعات بسیار زیادی کسب کنید.

از همراهی شما تا آخر این مقاله بسیار سپاس گذاریم.

تماس با پویا وب

Share on whatsapp
Share on telegram
Share on facebook

آژانس طراحی سایت پویا وب با طراحی وب سايت حرفه‌ای و طراحی فروشگاه اینترنتی بيش از پانصد شرکت و ميزبانی بيش از هزار وب سايت، فعاليت رسمی خود را از تابستان سال 1395 آغاز کرده و همواره می‌کوشد خدمات خود را با بالاترين کيفيت ممکن و با بهره‌گيری از جدیدترین متدها به شما ارائه دهد.