سئو و بهینه سازی سایت

هدف سئو جذب مخاطب است. بازار رقابت فروش محصولات و خدمات بیشتر از هر زمان دیگر، اهمیت سئو را آشکار می‌کند و همه می‌خواهند در بالاترین رتبه‌های گوگل قرار بگیرند و به عبارت ساده می‌توان گفت: هر کجا کاربری حضور دارد، مشتری آنجاست.

طراحی سایت ارزان

سئو به زبان پویا وب

این عبارت مخفف Search Engine optimization یا همان بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو است که هدف اصلی آن کسب جایگاه بهتر در نتایج گوگل است. روزانه کاربران بسیاری کلمات مورد نظر خود را در گوگل جستجو می‌کنند و این موتور جستجو پیشنهاداتی متناسب با عبارات جستجوشده به آنها نمایش می‌دهد. هرچقدر جایگاه شما در لیست نتایج بالاتر باشد، شانس بیشتری برای جذب کاربر خواهید داشت و اصطلاحاً سئو سایت شما بهتر است. تکنیک های سئو مجموعه ای از دانش، خلاقیت و آنالیز هستند. روش‌های متنوعی برای سئو سایت وجود دارد ولی همه آنها در یک هدف مشترک هستند؛ هدف اصلی رسیدن به رتبه یک گوگل است.

اهمیت سئو سایت

بهبود الکسا

افزایش بازدید

افزایش فروش

رقابت با رتبه‌های گوگل

آنالیز رایگان سئو

برای آنکه بتوانید یک گزارش کلی از سئو و بهینه‌بودن سایت خودتان از ما به صورت رایگان دریافت کنید، کافیست فرم زیر را پر و ارسال کرده و گزارش را پس از 72 ساعت از طریق ایمیل خود مشاهده نمایئد.

فرایند سئو پویا وب

تبلیغات گوگل ادورز

این سرویس، سیستم تبلیغاتی گوگل است که در آن تبلیغ کنندگان از طریق سایت‌ها و ابزارهای مختلف گوگل، تبلیغات خود را به رویت مشتریان می‌رسانند. معروف‌ترین شکل تبلیغات این سرویس، تبلیغات در موتور جستجوی گوگل بوده که می‌تواند در مدت کوتاهی به نتایج مطلوب برسد.

لینک‌سازی و رپورتاژ

رپورتاژ آگهی یک سرمایه‌گذاری عالی و راهی برای تبلیغ کسب‌وکار و جذب بک لینک‌های قدرتمند و موثر در رتبۀ گوگل می‌باشد؛ در واقع شما از زبان بزرگان حوزه‌های مختلف وب در رابطه با خدمات و محصولات خود صحبت و از اعتبار آن‌ها در جهت رشد سئو سایت خود استفاده می‌کنید.

سئوی کلاه سفید

هر روش یا تکنیکی که هدف آن رشد سریع جایگاه شما در نتایج جستجو به وسیله فریب یا سوء استفاده از الگوریتم‌های گوگل است را سئو کلاه سیاه می‌نامیم؛ این تکنیک‌ها تنوع و گستردگی بسیاری دارند که در طولانی مدت آثار بسیار مخربی بر روی جایگاه سایت می‌گذارند.

سئوی تکنیکال و فنی

سئو تکنیکال یک بخش مهم از مراحل سئو است که بیشتر به استاندارد کدنویسی و طراحی مناسب صفحات برای موتورهای جستجو اشاره دارد؛ به صورت کلی تکنیکال سئو فرایند آماده سازی سایت برای درک صحیح موتورهای جستجو از محتوا و ارتباط میان صفحات می‌باشد.

تماس با ما
09915066679