پلاگین افزایش سرعت سایت ، معرفی چند افزونه عالی

افراد و وب مسترن زیادی هستند که به دنبال پلاگین افزایش سرعت سایت هستند. این برای این افراد همیشه چالش بوده و نمی دانند دقیقا با چه پلاگین و ترفندی می توانند لود سرعت سایت خود را افزایش دهند. 

همواره آیتم های بسیار زیاید هستند که می توان آن ها را به صورت دستی نیز بهینه کرد تا سرعت لود ما افزایش یابد. اما در وردپرس برای کساین که برنامه و کد نویسی بلد نیستند و نمیدانند که چه آیتم هایی را بهینه سازی کنند ، پلاگین های افزایش سرعت سایت را معرفی می کنیم.

لازم است تا بدانید که افزونه سرعت سایت های زیادی وجود دارند که می توانند بهینه سازی های مربوطه را برای وب سایت ما را برای افزایش سرعت لود انجام دهند. اما نکته اینجاست که این افزونه ها هم با قالب و وب سایت ما سازگار باشد ، و هم مخرب نباشد تا در کد و برنامه وب سایت دچار مشکل شویم.

مهم است این را بدانید که وب سایت شما چون وردپرس است کلا از لود طولانی و سنگینیی برخوردار است. پس برای همین باید آمار عکس ها ، قالب ها ، افزونه ها و آیتم هایی که در لود وب سایت تاثیر گذار هستند را شناسایی کنید و اقدام به بهینه سازی و یا حذف و جایگزین آن ها کنید که سرعت لود شما افایش یابد. توصیه می شود به جای نصب پلاگین افزایش لود سایت ، اول اقدام به شناسایی حذف پلاگین های اضافی و جایگزین خوب آن ها از نوع کم حجم آن کنید.

سپس اگر باز هم وب سایت دچار کندی بود اقدام به نصب پلاگین افزایش سرعت سایت کنید. اگر به کد نویسی نیز آشنایی ندارید ، بهتر است که وب سایت را به یک متخصص سئو و بهینه سازی بپسارید تا وب سایت شما را از نظر معیار های جی تی متریکس و یار مراحل لود سایت ، بررسی کند و تمام دیتیل ها و صفحات آن را بهینه سازی کند.

در ادامه برخی از محبوب ترین پلاگین افزایش سرعت سایت را برای شما آماده کردیم تا از آن ها بهترین بهره را ببرید.

 

پادکست :

پلاگین افزایش سرعت سایت Autoptimize

می توان گفت که یکی از پلاگین های افزایش سرعت سایت عالی در منابع خود وردرس ، افزونه autoptimize است. این پلاگین قابلیت مختلفی در فشرده سازی اطلاعات ، کد ها و برنامه های وب سایت دارد را شناسایی و در نهایت فشرده و بهینه سازی می کند.

قابلیت این افزونه به این شکل است که می تواند کد ها و فایل های html وب سایت را شناسایی و ان ها را فشرده سازی کند. از طرفی این فشرده سازی طبق اصول انجام می شود.

همچنین کد های js و css را هم فشرده سازیمی کند و جایگزین های آن را انجام می دهد تا دچار مشکل نشود. مورد بعدی قابلیت قرار دادن کد های js را در وفتر سایت نیز دارد که مشکلات وبمستر را از این بابت از بین می برد.

همچنین این افزونه می تواند تا وب سایت شما را برای کاربر کش کند تا هم از سرور و هاست مورد نظر پردازش کمتری بکشد و هم در سریعترین زمان ممکن محتوا ها برای کاربر به نمایش گذاشته شود.

 

پلاگین افزایش سرعت سایت cache enable

در این مرحله از افزونه های سرعت سایت به پلاگین cache enable پرداختیم. این افزونه چیزی در حدود 90 هزار نصب توسط منبع وردپرس دارد که همگی نیز فعال هستند و از آن به خوبی استفاده می کنند. به دلیل اینکه مراحل پیکربندی آن آسان و همنین از حجم کمی برخوردار است ، در بین وب مستران و دارندگان وب ساتی های وردپرسی ، بسیار شناخته شده و معروف است.

به دلیل اینکه در وردپرس به آسانی و سبک نصب می شود و حجم زیادی را نیز اشغال نمی کند بسیار خوب است ، زیرا نسبت به حجم و عملکرد خود آن ، قابلیت های خوبی نیز در اختیار قرار می دهد.

همچنین قادر است تا تمام فایل های js ، html و CSS را فشرده و در نتیجه آن کد ها را برای عملکرد بهتر بهینه سازی کند تا ل.د خوبی را به سایت و کاربر تقدیم کند.

همچنین با این افزونه می توانید وب سایت خود را برای کاربران و مرورگر آن ها ، کش کنید تا از سرور کمتر پردازش کشیده شود و در نتیجه سرعت لود افزایش یابد. همچنی خالی کرددن کش وب سایت می تواند به صورت اتوماتیک و دستی انجام شود.

افزونه سرعت سایت WP SUPER CACHE

برای اینکه بخواهید با خود سازگارترین و حرفه ای ترین پلاگین افزایش سرعت سایت کمپانی وردپرس کاری کنید ، پیشنهاد می شود تا افزونه wp super cahce را نصب کنید. این افزونه با وردپرس ورژن 3.2 سازگاری دارد تا آخرین نسخه وردپرس. و چون سازنده این پلاگین خود شرکت وردپرس است دیگر لازم نیست تا هر لحظه نگران این باشید که این افزونه را بروز یا پیکر بندی کنید.

با بررسی که داشتیم متوجه شدیم که بیش از 2 میلیون نصب فعال داشته این افزونه و به یکی از محبوب های این زمینه تبدیل شده است.

الگوریتم کش کردن این پلاگین به این شرح است که هم مرورگ کاربر را کش می کند و هم دیتابیس وب سایت را. از این بابت می توان به حرفه ای بودن این پلاگین افزایش سرعت سایت نیز پی برد.

همچنین می توانید هر کدام از صفحاتی که مد نظر شماست را کش کنید و تا دسترسی بهتری برای کاربران خود ارائه دهید.

از طرفی مورد خیلی مهم و حائز اهمیت آن نیز ، سازگاری با cdn ها هاست های ابری است. که باعث می شود یک الگوریتم و افزونه بی نظیر و بی نقصی را در سایت خود داشته باشیم.

 

افزونه سرعت سایت page speed ninja

تاثیری که این پلاگین افزایش سرعت سایت در لود وب سایت وردپرسی می گذارد ، مستقیما روی page speed insight آن تاثیر گذار است. همچنین این افزونه فقط روی وردپرس های ورژن بالاتر از ورژن 4.2 قابل نصب است. اما به دلایلی بسیار زیادی از محبوبیت خوبی برخوردار است.

رابط کاربری آسانی که دارد باعث جذب حدود 30 هزار وب مستر برای نسب این پلاگین در وب سایت وردپرسی خود شده است. همچنین چون عکس های وب سایت ما را نیز لیزی لود می کند ، می تواند تاثیری بی نظیر در رابط و تجربه کاربری وب سایت ما ایجاد کند.

همچنین می توان هم دیتابیس و هم مرورگر کاربر و صفحات دلخواه ما را در سرور و هاست ما کش کند تا سرور در حین لود و باگذاری سایت و صفحه مورد نظر ، درگیری کمتری داشته باشد.

از طرفی جدای اینکه هم فایل های html ، css و js وب سایت ما را فشرده و بهینه سازی می کند ، دسترسی و تکنولوژی آن باعث شده تا بتواند در قسمت از تنظیمات خود ، قابلیت بهینه سازی و کاهش حجم تصاویر را نیز داشته باشد.

افزونه سرعت سایت DPPP

این افزونه با شناسایی کد های موجود در صفحات سایت شما که توسط پلاگین های نصب شده ایجاد می شود را شناسایی می کند. همانطور که می دانید وجود پلاگین ها در سایت های وردپرسی بسیار تاثیر گذار هستند. از طرفی این افزونه در حین نصب کد های بلاتکلیفی را در تمام صفحات ایجاد می کنند که بدون داشتن علم کد نویسی نمی توان آن ها غیر فعال و حذف کرد.

پلاگین افزایش سرعت سایت dppp به کمک شما می آید تا تمام پلاگین های و کد های اسکریپت مربوطه به آن ها را شناسایی کند تا در هر صفحه ای که از آن ها بهکار رفته است باقی بماند و بقیه آن موارد همگی حذف شوند.

هوشمندی این پلاگین به این شکل است که تمام اسکریپت درون سایت را شناسایی می کند و سپس هر کدام در صفحه وجود داشت ولی استفاده نمی شود را به صورت اتوماتیک حذف می کند تا تاثیری که این کد ها در لود سایت دارند را از بین ببرد

کاربرد افزونه wp rocket
پلاگین افزایش سرعت سایت WP Rocket | توصیه می شود!!!

به شخصه می توان گفت که کامل ترین و حرفه ای ترین پلاگین افزایش سرعت سایت ی که تا به حال برای وب سایت های وردپرسی ساخته شده ، همین افزونه است. این پلاگین افزایش سرعت سایت ، به خاطر حرفه ای بی نقص بودن ، وب مستر را از کد نویسی کردن در صفحه راحت کرده و دیگر به هیچ عنوان نیاز به کد نویسی نیست.

همچنین طبق معمول از یک سیستم کشینگ حرفه ای بهره مند است که به سرعت لود سایت چندین برابر می بخشد تا تجربه کاربری بهتری را برای کاربر ایجاد کند.

سازگاری آن با تمام نسخه های وردپرس و تمام ازونه هایی چون ووکامرس و صفحه ساز ها بسیار گوشزد و در میان توسعه دهندگان وب سایت های وردپرسی محبوب است.

داشتن رابط و تجربه کاربری آسان برای پیکر بندی آن از بهترین نقات قوت آن نیز است. همچنین این پلاگین مجهز به یکی لیزی لود کننده عکس ها است که هم آن ها را لیزی لود می کند و. هم حجم آن ها را برای بارگذاری سریع کاهش می دهد.

این پلاگین از یک سیستم بهینه سازی قوی در دیتابیس و وب سایت برخوردار است که هم کد های و هم اسکریپت های صفحه ها به سرعت و در میزان بسیار زیاید ککاهش و فشرده سازی می کند.

یکی از محبوب ترین امکانات آن در این است که از یک سیستم پیش باگذاری برای گوگل و کراولر ها اتس که برای متخصصان سئو بسیار کارآمد است. از طرفی این پلاگیندر سایت های چند زبانه بسیار خوب عمل می کند و با افزونه wpml نیز سازگاری کامل دارد.

بهترین افزونه سرعت سایت کدام است؟

ببینید دوستان ، تا اینجا افزونه های بساری را برای شما معرفی کردیم که هر کدام از ویژگی هایی بسیار زیادی برخوردار بودند. از نظر بیشتر متخصصان سئو ، در وب سایت های وردپرسی ، استفاده از پلاگنی افزایش سرعت سایت wp Rocekt بسیار توصیه می شود و ما خودمان نیز آن را پیشنهاد می کنیم. 

می توان گفت که این افزونه ها برای مدیران و ادمین های سایت است که تخصصی در زمینه بهینه سازی و کد نویسی ندارند. اما ما به طور کامل با این افزونه ها موافق نیستیم. زیرا این افزونه ها همانند یک ربات عمل می کنند و نمی توان کاملا به آن ها مطعن بود. برای اینکه شما بتوایند از سرعت لود خوب در سایت بهره مند شوید. بهتر است تا آن را به یک متخصص کد نویسی و سئو بسپارید؛

با این کار او با دانش و تجربه ای که دارد ، می داند باگ ها و مواردی که تمام این افزونه ها آن را رعایت نمی کنند ، کدامند و در کجا قرار دارند تا در سریع ترین زمان آن ها بهینه سازی کند. 

شما می توانید در صورت تمایل تما پروسه بهینه سازی وب سایت خود را از جانب افزایش سرعت لود آن ، به تیم ما ، یعنی تیم پویا وب بسپارید. تیم ما با سابقه بیشینه در حوزه طراحی ، امنیت و سئو سایت ، همواره چندین قدم از سایر رقبا جلو تر است.

تماس با پویا وب

دیدگاه ها بسته شده است

آژانس طراحی سایت پویا وب با طراحی وب سايت حرفه‌ای و طراحی فروشگاه اینترنتی بيش از پانصد شرکت و ميزبانی بيش از هزار وب سايت، فعاليت رسمی خود را از تابستان سال 1395 آغاز کرده و همواره می‌کوشد خدمات خود را با بالاترين کيفيت ممکن و با بهره‌گيری از جدیدترین متدها به شما ارائه دهد.