ویژگی های بهترین شرکت طراحی سایت در ایران

شما در این مقاله با تمامی ویژگی های بهترین شرکت طراحی سایت در ایران آشنا می شوید. هدف از این مقاله این است که شما بتوانید تشخیص دهید که بهترین شرکت طراحی سایت در ایران کدام است و همچنین باید چه خدماتی را ارائه دهد. همینطور در انتهای مقاله ما در مورد خدمات پس از فروشی که بهترین شرکت طراحی سایت در ایران باید به شما ارائه دهد را نیز توضیح می دهیم. تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

بهترین شرکت طراحی سایت در ایران باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

بهترین شرکت طراحی سایت در ایران باید بتواند برای کسب و کار شما یک وب سایت کاملا حرفه ای طراحی کند ، وب سایتی که بتواند پتانسیل حضور در رتبه های اول موتور های جست و جو گر را داشته باشند و در صورت کوچک ترین تعغیری در الگوریتم و استاندارد های گوگل با افت رتبه مواجه نشود. شما در ادامه می توانید با برخی از ویژگی هایی که یک شرکت طراحی سایت حرفه ای باید داشته باشد آشنا می شوید.

بیشتر بخوانید : چرا طراحی سایت و اپلیکیشن برای کسب و کار ها ضروریست؟

استراتژی

توانایی ارائه استراتژی برای وب سایت

بهترین شرکت ساخت سایت در ایران باید بتواند که یک استراتژی درست و قوی برای وب سایت شما ارائه کند. داشتن استراتژی برای وب سایت موجب می شود که شما با قدرت بیشتری بتوانید به فعالیت خود در وب سایت ادامه دهید و هنگام طراحی سایت ، از شرکت طراحی سایت خود بخواهید که یک چکیده یا خلاصه ای از آنچه که قرار است روی وب سایت شما انجام دهند را خدمت شما توضیح دهند تا شما نیز از استراتژی وب سایت خود آگاه باشید.

سابقه شرکت

سابقه شرکت طراحی سایت

یکی دیگر از ویژگی هایی که بهترین شرکت طراحی سایت در ایران باید آن را داشته باشد سابقه کار خوب است. یک شرکت طراحی سایت باید دارای نمونه کار های بسیار زیادی باشد تا شما بتوانید با بررسی آنها ، میزان تخصص شرکت و سلیقه های شرکت در طراحی {البته در اکثر موارد تمامی موارد سفارشی شده توسط خود کارفرمایان است} بسنجید.

شما عزیزان می توانید در بخش نمونه کار ها انواع وب سایت هایی را که طراحی کرده ایم را مشاهده کنید تا بتوانید به سطح کیفیت کاری بالای ما پی ببرید.

هزینه های طراحی سایت

شما باید هزینه های طراحی سایت توسط بهترین شرکت طراحی سایت در ایران را مورد بررسی و سنجش قرار بدهید. مسلما هر چقدر که شما بیشتر هزینه کنید بازدهی بالاتری خواهید داشت ، اما این بدین معنا نیست که شما فقط و فقط باید برای طراحی سایت خود هزینه های بالایی داشته باشید. شما باید بر اساس هدف خود و میزان انتظارات خود هزینه هایی را بکنید که در ادامه در مورد این موضوع بیشتر خدمت شما عزیزان توضیح می دهیم.

مشخص کردن هدف و انتظارات شما قبل از طراحی سایت مهم است. شما با تعیین هدف خود از طراحی وب سایت و همچنین مشخص کردن انتظارات خود به نحوه نوشتن استراتژی کمک خواهید کرد. استراتژی هر وب سایت با وب سایت های دیگر متفاوت است و نمی توان یک متود برای کار را برای تمامی وب سایت ها لحاظ کرد و از یک نقشه برای کار ها استفاده کرد.

بیشتر بخوانید : امکانات سایت آموزشی، امکانات طراحی بهترین سایت آموزشی چه چیز های است؟

قوانین

قوانین و مقررات طراحی وب سایت

در هنگام عقد قرارداد با بهترین شرکت طراحی سایت در ایران ، باید تمامی قوانین و مقررات به صورت کاملا واضح و روشن ذکر شود. یکی از اصلی ترین و پر بحث ترین مواردی که معمولا کارفرمایان و شرکت ها سر آن باهم جدل دارند بحث تولید محتوا است که اکثر کارفرمایان بر این باورند که تولید محتوا باید توسط شرکت ها انجام شود.

اما باید گفت که اینگونه نیست و هیچ شرکتی وظیفه تولید محتوای شما را بر عهده نمی گیرد و اگر فرضا مشاهده کردید که شرکتی برای وب سایتی تولید محتوا انجام می دهد ، یا قرارداد سئو بسته است و یا اینکه از روی کم پروژه بودن و برای اینکه بتوانند برای خود نمونه کاری دست و پا کنند این کار را نیز بر عهده می گیرند.

خدمات پس از فروش

خدمات پس از فروش

شما اصلا نباید فقط و فقط به فکر طراحی اولیه وب سایت خود باشید ، شما باید از شرکت طراحی سایت خود توقع ارائه خدمات پس از فروش را نیز داشته باشید و مسلما بهترین شرکت طراحی سایت در ایران این خدمات را به بهترین شکل خدمت شما ارائه می دهد. شرکت پویا وب در طراحی سایت خود پس از اتمام پروژه به مدت 1 سال پشتیبانی رایگان ارائه می دهد که در صورت رضایت شما این مدت زمان می توانند بیشتر نیز شود.

طراحی سایت سئو شده

طراحی بهینه شده برای موتور های جست و جو گر

کسب ترافیک و ورودی کاربران برای موفقیت وب سایت شما و فروش در کسب و کار شما بسیار مهم است! بنابراین صرفا طراحی یک وب سایت زیبا کافی نیست و شما برای رشد و پیشرفت نیاز به جذب کاربران از طریق موتور های جست و جو گر و سایر روش ها دارید.

بهترین شرکت طراحی سایت در ایران باید به طور کامل وب سایت شما را برای موتور های جست و جو گر از نظر المان هایی مانند : سرعت سایت شما در مقایسه با رقبا ، ساختار کدنویسی صحیح ، سئو تکنیکال ، سئو آن پیچ ، سئو آف پیج و… به طور کامل بهینه سازی کند تا شما بتوانید پتانسیل حضور در رتبه های بالایی گوگل را به دست آورید.

پشتیبانی خوب و قوی

یکی از مهم ترین المان های پس از طراحی داشتن پشتیبانی خوب و قوی پس از انجام طراحی وب سایت شماست. بهترین شرکت طراحی سایت در ایران باید در صورت ایجاد هر گونه مشکل مانند : مشکلات ظاهری و یا تعغیری در ساختار وب سایت ، که نیاز به ارائه پشتیبانی دارد را تامین کند و به سرعت مشکلات پروژه شما را رفع کنند.

تجربه کاربری

طراحی سایت با کاربری آسان یا User Experience  خوب

یکی از مهم ترین نکات برای تبدیل کاربران و مخاطبان عادی به مشتریان بالقوه تامین UX  یا تجربه کاربری است. بسیار مهم است ، که بهترین شرکت طراحی سایت در ایران وب سایت شما را به نحوی طراحی کند ، تا شما بتوانید کاربران را جذب وب سایت خود کنید. امکان جست و جو در بین مطالب سایت ، دسترسی آسان و سریع به صفحات و… از موارد رابط کاربری آسان است.

طراحی وب سایت به صورت ریسپانسیو یا واکنشگرا

امروزه بسیار مهم است ، که وب سایت شما به صورت کاملا ریسپانسیو و یا واکنشگرا باشد ، چراکه طبق آمار بیش از 52% کاربران وب سایت ها با استفاده دستگاه های تلفن همراه و تبلت ها می باشد ، پس بنابراین بسیار مهم است ، که بهترین شرکت طراحی سایت در ایران برای اینگونه مخاطبین وب سایت شما را بهینه و تجربه کاربری خوبی را تامین کند.

طراحی با استفاده ازCMS  ها و یا کدنویسی

سیستم مدیریت محتوا یا {Content Management System} که به طور اختصار به آن CMS  گفته می شود ، یک پیشخوان آماده برای طراحی وب سایت است ، که نیاز به کدنویسی را برای طراحی سایت تا حد زیادی پایین می آورد. به این دلیل ما نگفتیم ، که نیاز به کد نویسی را کامل برطرف می کند ، چرا که در برخی از پروژه ها و وب سایت ها مانند : سایت های خرید و فروش رمز ارز ها ، خدمات بیمه و… نیاز به کدنویسی هست و CMS  های آماده نمی توانند بدون کدنویسی به طور کامل نیاز این گونه سایت ها را برطرف کنند.

همچنین بهترین شرکت طراحی سایت در ایران باید باید با استفادها از کارکنان حرفه ای خود ، به بهترین شکل ممکن وب سایت شما را از صفر تا صد به طور کاملا اختصاصی کد نویسی کنند و المان های مربوط به سرعت و امنیت بالا و بهینه سازی برای موتور های جست و جو گر را به طور کامل انجام دهند.

سوالات متداول

1- وب سایت ما در چه مدتی حاضر می شود؟

زمان طراحی سایت شما بستگی به نوع وب سایت شما و امکانات مد نظر شما دارد و اگر بخواهیم یک تایمی را به عنوان میانگین خدمت شما اعلام کنیم می تواند بین 1 هفته تا 1 ماه باشد ، که این زمان به صورت تخمینی است و ممکن است متغیر باشد. شما در طی جلسه و مشخص کردن نوع وب سایت و امکانات آن ، از زمان مورد نیاز برای طراحی سایت را نیز مطلع خواهید شد.

معمولا بهترین شرکت طراحی سایت در ایران در اسرع وقت به شما پروژه را تحویل می دهد اما ممکن است به علت سخت بودن نوشتن استراتژی ، طراحی و دیزاین و برخی موارد دیگر به شما پروژه را با تاخیر بیشتری تحویل دهد.

2- نحوه پرداخت ما به شرکت چگونه است؟

شما برای پرداخت به بهترین شرکت طراحی سایت در ایران ، در ابتدا 50 درصد مبلغ را به صورت پیش پرداخت ارائه می دهید و 30 درصد را پس از طراحی اولیه و همچنین 20 درصد نهایی را پس از اتمام پروژه باید پرداخت کنید.

3- برای طراحی سایت باید چه قدر هزینه کنیم؟

اصلا نمی توان مبلغ دقیقی را به عنوان میزان هزینه اعلام کرد ، چرا که هزینه طراحی سایت شما بستگی به عواملی مانند : نوع وب سایت ، امکانات وب سایت و برخی عوامل دیگر دارد. شما در طی جلساتی که با بهترین شرکت طراحی سایت در ایران برگزار می کنید می توانید تمامی ویژگی های وب سایت خود را اعلام کنید و از میزان هزینه ای که باید انجام شود نیز مطلع می شوید.

4- آیا تولید محتوا نیز توسط شرکت پویا وب انجام می شود؟

به طور عادی خیر ، اما شما می توانید با بستن یک قرارداد سئو ، تولید محتوای خود را به صورت کاملا سئو شده به ما بپسارید.

5- وب سایت ما در چه زمانی به رتبه های بالایی گوگل می رسد؟

برای این سوال پاسخ دقیقی وجود ندارد و باید یک سری المان ها ، مانند : میزان رقابت کلمه کلیدی ، سختی پروژه و… سنجیده شود تا تایم مورد نظر به شما اعلام شود.

ارتباط با ما

شما عزیزان جهت ارتباط با ما و سفارش طراحی هر گونه سایت می توانید از راه های ارتباطی زیر استفاده کنید.

تماس با ما
من هاست خرید هاست مشهد بهترین هاست مشهد هاست ارزان مشهد هاست اقتصادی خرید هاست