طراحی سایت

از ابتدایی‌ترین گام‌هایی که برای ورود به کسب و کار اینترنتی می‌گذارید تا رسیدن به بزرگترین هدف‌ها و دستاوردها؛ هر لحظه همراه با شما هستیم. امروز می‌تواند شروعی برای کسب و کار اینترنتی و موفقیت آنلاین شما باشد.

طراحی سایت

چرایی داشتن سایت

سایت شما بزرگترین ویترین برای کسب و کارتان است. چرا؟! امروزه با پیشرفت دنیای تکنولوژی و دنیای وب یکی از مهم‌ترین و تاثیرگذارترین مواردی که می‌تواند بر روی کسب و کار شما تاثیرگذار باشد، بدون شک سایت شماست. به همین دلیل امروزه طراحی سایت از اهمیت بسیار زیادی برخورددار هست.

سایت شما بزرگترین پایگاه اینترنتی شماست. شکی نیست که طراحی سایت اولین قدم برای ورود شما به دنیای اینترنت است. پس طراحی وب سایت شما اهمیت بسیار زیادی دارد. ما در پویا وب بخوبی این موضوع را درک می‌کنیم و مهارت و تجربه لازم برای ایجاد یک وب سایت و یا طراحی فروشگاه اینترنتی با کیفیت و درخور نام شما را داریم.

طراحی سایت

طراحی سایت ، یک راه بسیار عالی برای دیده شدن در اینترنت ، در دنیای امروزی است. شما با طراحی سایت ، می توانید کسب و کار خود را در سراسر ایران ، رونق دهید. با شیوع ویروس کرونا ، تعداد کاربران اینترنت در حال افزایش چشمگیری است.

طراحی سایت در دنیای امروز با تغییر مسیر بسیاری از کسب ‌و کارهای سنتی و تمایل آنها به سمت کسب‌ و کارهای اینترنتی، بازار فعالیت‌هایی همچون طراحی سایت رونق زیادی پیدا کرده است اما چگونگی طراحی وب ‌سایت، مراحل آن، اینکه از کجا و چگونه آغاز شود و همچنین میزان هزینه‌های آن از جمله مواردی است که باید مورد توجه قرار گیرد. با وجود هزینه های زیادی که برخی از شرکت ها در مقابل طراحی سایت ارزان از مشتریان دریافت می کنند ، ممکن است برای بسیاری از کسب و کارها قدم گذاشتن در دنیای آنلاین کار دشواری باشد. از این رو افراد تمایل به طراحی سایت ارزان دارند.

شرکت پویا وب، یک شرکت طراحی سایت حرفه ای است. تمرکز این شرکت بر روی طراحی سایت به صورت حرفه ای و با بهترین کیفیت بوده و تجربه لازم در این کار را دارا بوده است. شما می توانید برای ساخت وب سایت، شرکت پویا وب را برای کسب و کار خود انتخاب کنید.

طراحی سایت برای کسب و کار شما

طراحی سایت شرکت یکی از مهم ترین اقدام ها و قدم ها در برندینگ یک شرکت و کسب و کار هستش. یک سایت خوب ویترین شرکت در فضای آنلاین است، ویترینی که مردم با نگاه به آن می تونن کیفیت اون شرکت، معنا و اعتبارش، و حتی تاریخچه و ارزش اون شرکت رو بفهمن و بهترین شرکت انتخاب کنند. امروزه بیشتر افراد ابتدا به صورت آنلاین با یک برند آشنا می شوند و در ذهن‌ شون جا پیدا می کنه، و این نیز در بحث برندیگ بسیار مورد توجه مدیران شرکت مورد بررسی قرار میگیرد ، برای اطلاعات بیشتر در مورد طراحی سایت شرکت تا ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

وظایف طراح وب سایت

1- طراحی 0 تا 100% ظاهر و قالب سایت
2- توجه به خواسته های کارفرمایان و استفاده از ایده های آنها
3- تحویل وب سایت به کارفرمایان و بارگذاری آنها بر روی سرور در زمان تعیین شده در قرارداد
4- انجام تمام خواسته های کارفرمایان در زمینه های طراحی و جلوه های ظاهری
5- تولید تمامی صفحه های وب سایت به زیباترین شکل ممکن از نظر رنگ، فونت، پس زمینه و …
6- افزودن عکس های وب سایت با بالاترین کیفیت ممکن، فیلم ها و همچنین فایل های صوتی
7- در نظر گرفتن مبلغ منصفانه و مناسب برای کارفرمایان
8- تست و آزمایش وب سایت پس از انجام طراحی وب سایت

طراحی سایت ریسپانسیو responsive

طراحی سایت ریسپانسیو امروزه برای موفقیت شما بسیار بسیار مهم است. ریسپانسیو یا واکنشگرا بودن یک وب سایت به معنای توانایی وب سایت برای نمایش در انواع دستگاه های مختلف مانند : تلفن های همراه ، لپ تاپ ها ، تبلت ها و… است. به عبارت خیلی ساده تر یعنی وب سایت در صورت باز شدن توسط دستگاه های مختلف از حالت استاندارد و زیبای خود خارج نشود ، برای مثال : کلمات در هم ریخته شوند و یا المان های وب سایت جابجا شوند و… .

طراحی سایت ریسپانسیو امروزه دیگر یک ویژگی و یا مزیت خاص برای شما محسوب نمی شود ، بلکه تبدیل به یک ضرورت شده است و اگر وب سایت شما یک وب سایت واکنشگرا نباشد ، حتما در ادامه کار به مشکل بر خواهید خورد و در نتیجه موفقیت وب سایتتان به مشکل بر می خورد.

مزایای ریسپانسیو بودن سایت : 

صرفه جویی انرژی

افزایش ترافیک وب سایت

مزایای داشتن سایت

افزایش اعتبار تجاری

یکی از عواملی که بر روی مشتریان تاثیر بسیاری دارد، این است که ارائه دهنده خدمات یک پایگاه اینترنتی داشته باشد. با مراجعه به سایت این امکان را دارند که در مورد خدمات شما اطلاعات کسب کنند.

تیم فروش آنلاین

امروزه اکثر افراد به دنبال این هستند که خریدهای خود را بصورت اینترنتی انجام دهند. داشتن یک تیم فروش آنلاین برای شما یک نقطه قوت به حساب می‌آید و می‌توانید در تمام ساعات شبانه روز فروش داشته باشید.

بازاریابی گسترده

یکی از بزرگترین مزیت‌های طراحی سایت، امکان فروش محصولات و ارائه خدمات به تمام نقاط کشور می‌باشد. شما این امکان را دارید که از سرتاسر نقاط مختلف کشور مشتریان بسیاری بدست آورید.

صرفه جویی کردن

صرفه جویی در زمان و هزینه موردی است که همه افراد به دنبال آن می‌باشند. با سایت خود می‌توانید هزینه‌های اضافی را کاهش دهید و زمان بیشتری را برای فروش و ارائه خدمات داشته باشید.

گام‌های طراحی سایت

طراحی وایرفریم

با در نظر گرفتن نیازها و خواسته‌های شما، یک نقشه کلی از صفحات وب سایت طراحی خواهد شد. یک وایرفریم که ساختار صفحات و چیدمان آنها را مشخص می‌کند.

طراحی گرافیکی سایت

پس از تائید، طراحان ما بر اساس نقشه‌های اولیه و مدل کسب و کار اینترنتی شما، سایت شما را به صورت گرافیکی طراحی خواهند کرد و جزئیات طرح را مشخص می‌کنند.

برنامه نویسی سایت

برنامه‌نویس‌های ما طرح گرافیکی مورد تائید شما را تبدیل به یک سایت واقعی می‌کنند. کار کدنویسی سایت به تمیزترین و اصولی‌ترین شکل ممکن انجام می‌شود.

تماس با ما
09915066679