طراحی سایت

از ابتدایی‌ترین گام‌هایی که برای ورود به کسب و کار اینترنتی می‌گذارید تا رسیدن به بزرگترین هدف‌ها و دستاوردها؛ هر لحظه همراه با شما هستیم. امروز می‌تواند شروعی برای کسب و کار اینترنتی و موفقیت آنلاین شما باشد.

طراحی سایت

چرایی داشتن سایت

سایت شما بزرگترین ویترین برای کسب و کارتان است. چرا؟! امروزه با پیشرفت دنیای تکنولوژی و دنیای وب یکی از مهم‌ترین و تاثیرگذارترین مواردی که می‌تواند بر روی کسب و کار شما تاثیرگذار باشد، بدون شک سایت شماست. به همین دلیل امروزه طراحی سایت از اهمیت بسیار زیادی برخورددار هست.

سایت شما بزرگترین پایگاه اینترنتی شماست. شکی نیست که طراحی سایت اولین قدم برای ورود شما به دنیای اینترنت است. پس طراحی وب سایت شما اهمیت بسیار زیادی دارد. ما در پویا وب بخوبی این موضوع را درک می‌کنیم و مهارت و تجربه لازم برای ایجاد یک وب سایت و یا طراحی فروشگاه اینترنتی با کیفیت و درخور نام شما را داریم.

مزایای داشتن سایت

افزایش اعتبار تجاری

یکی از عواملی که بر روی مشتریان تاثیر بسیاری دارد، این است که ارائه دهنده خدمات یک پایگاه اینترنتی داشته باشد. با مراجعه به سایت این امکان را دارند که در مورد خدمات شما اطلاعات کسب کنند.

تیم فروش آنلاین

امروزه اکثر افراد به دنبال این هستند که خریدهای خود را بصورت اینترنتی انجام دهند. داشتن یک تیم فروش آنلاین برای شما یک نقطه قوت به حساب می‌آید و می‌توانید در تمام ساعات شبانه روز فروش داشته باشید.

بازاریابی گسترده

یکی از بزرگترین مزیت‌های طراحی سایت، امکان فروش محصولات و ارائه خدمات به تمام نقاط کشور می‌باشد. شما این امکان را دارید که از سرتاسر نقاط مختلف کشور مشتریان بسیاری بدست آورید.

صرفه جویی کردن

صرفه جویی در زمان و هزینه موردی است که همه افراد به دنبال آن می‌باشند. با سایت خود می‌توانید هزینه‌های اضافی را کاهش دهید و زمان بیشتری را برای فروش و ارائه خدمات داشته باشید.

گام‌های طراحی سایت

طراحی وایرفریم

با در نظر گرفتن نیازها و خواسته‌های شما، یک نقشه کلی از صفحات وب سایت طراحی خواهد شد. یک وایرفریم که ساختار صفحات و چیدمان آنها را مشخص می‌کند.

طراحی گرافیکی سایت

پس از تائید، طراحان ما بر اساس نقشه‌های اولیه و مدل کسب و کار اینترنتی شما، سایت شما را به صورت گرافیکی طراحی خواهند کرد و جزئیات طرح را مشخص می‌کنند.

برنامه نویسی سایت

برنامه‌نویس‌های ما طرح گرافیکی مورد تائید شما را تبدیل به یک سایت واقعی می‌کنند. کار کدنویسی سایت به تمیزترین و اصولی‌ترین شکل ممکن انجام می‌شود.

تماس با ما