طراحی سایت مثل دیجی کالا

اصولا اکثر مشتریانی که به شرکت پویا وب برای طراحی سایت فروشگاهی مراجعه می کنند و درخواست طراحی سایت مثل دیجیکالا را می دهند. شرکت پویاوب برای شما عزیزان طراحی سایت مثل دیجی کلا را انجام می دهد و شما می توانید برای طراحی سایت مثل دیجی کالا و یا با امکانات در سطح آن می توانید با شرکت ما تماس بگیرید.

برای طراحی سایت مثل دیجیکلا باید چه هزینه هایی کرد؟

پاسخ به این سوال سخت است و قیمت طراحی سایت مثل دیجیکالا متغیر است و به یک سری امکانات و ویژگی ها بستگی دارد که آن امکانات و ویژگی ها شامل موارد زیر است.

 1- هزینه هاست و دامنه

اولین المانی که در بین طراحی همه نوع وب سایت ها مشترک است هزینه هاست و دامنه آن است. هزینه هاست و دامنه به صورت دوره ای {3ماهه،6ماهه،1ساله و…} است و شما باید در ابتدا اقدام به پرداخت این هزینه کنید. شرکت پویاوب برای طراحی سایت مثل دیجیکالا از بهترین و معتبر ترین شرکت ها هاست و دامنه وب سایت شما را با مناسب ترین قیمت تهیه می کند.

2- هزینه طراحی ظاهر اولیه

این هزینه نیز مانند هزینه قبلی در همه ی وب سایت ها مشترک است و شما باید هزینه طراحی ظاهر کلی وب سایت را بپردازید. این هزینه نیز بسته به نوع طراحی متغیر است. شما همچنین در طراحی سای توسط شرکت پویاوب تمامی ظاهر هاو قالب های اولیه را مشاهده کنید و از هر کدام که احساس می کنید برای شما بهتر است استفاده کنید.

3- هزینه افزونه ها و پلاگین های مورد نیاز برای طراحی سایت مثل دیجیکالا

در واقع اصل تفاوت هزینه یک وب سایت فروشگاهی با سایر انواع وب سایت ها هزینه های مربوط به پلاگین های مورد نیاز وب سایت است. طراحی سایت مثل دیجیکالا نیاز به یک سری امکانات مانند : سبد خرید،درگاه پرداخت،کیف پول در وب سایت و… که این امکانات در واقع با یک سری افزونه ها به وب سایت اضافه می شوند.

البته این موضوع برای زمانی است که وب سایت شما با وردپرس طراحی شود و اگر وب سایت شما کدنویسی شده باشد خود شخص برنامه نویسی که وب سایت شما را طراحی کرده است این امکانات را برای شما اضافه کند که این کار نیز هزینه مربوطه خود را دارد. شرکت پویاوب در طراحی سایت مثل دیجیکالا تمامی این امکانات را به ارزان ترین شکل ممکن به وب سایت شما اضافه می کند.

4- هزینه سئو و امنیت وب سایت

این هزینه ها برخلاف هزینه های قبلی به صورت دلخواه و در طی یک قرارداد مجزا هستند. شما می توانید برای سئو کردن و همچنین خدمات مربوط به بحث امنیت وب سایت خود به شرکت پویا وب مراجعه کنید تا این خدمات را برای شما انجام دهد، این خدمات به صورت دوره ای است که بصورت 6ماهه،8ماهه،12ماهه و… است.

بیشتر بخوانید :‌ طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای و ارزان قیمت

طراحان وب سایت دیجیکالا چه کسانی هستند؟

سایت فروشگاهی دیجیکالا توسط تیم داخلی طراحی گردیده و این تیم در دفتر خود دیجی کالا حضور دارند و مشغول به کار هستند. البته هیچ جای نگرانی نیست و اصلا این به این معنا نیست که شما نتوانید طراحی سایت مثل دیجیکالا انجام دهید و کلا از داشتن یک فروشگاه اینترنتی مانند آن محروم باشید.

برای طراحی سایت مثل دیجیکالا باید از چه روشی استفاده کرد؟

شما برای طراحی سایت مثل دیجکالا دو راه پیش رو دارید که باید از یکی از آنها استفاده کنید تا بتوانید یک وب سایت مثل دیجیکالا داشته باشید که ما در ادامه مزایا و معایب هر کدام را توضیح می دهیم.

راه اول : استفاده از برنامه نویسی

اولین راه برای طراحی سایت مثل دیجیکالا برنامه نویسی است. شما برای اینکه بتوانید یک وب سایت کاملا حرفه ای مانند دیجیکالا داشته باشید باید دانش برنامه نویسی داشته باشید و وب سایت خود را از صفر تا صد با استفاده از کدنویسی طراحی کنید. این روش هزینه بالایی دارد چرا که شما با استفاده از این روش باید یک تیم برنامه نویس را استخدام کنید تا مدام روی وب سایت شما کار کنند.

از طرفی دیگر استفاده از کدنویسی بسیار مفید است چرا که شما با استفاده کد نویسی می توانید یک وب سایت کاملا اختصاصی و منحصر به فرد داشته باشید و استفاده از کدنویسی به شما یک وب سایت کاملا منعطف را می دهد و شما هر زمان، هر امکاناتی را که مد نظرتان باشد را می توانید به وب سایت خود اضافه کنید و از این نظر وب سایت شما اختصاصی خواهد بود.

راه دوم : استفاده از سیستم های مدیریت محتوا {ترجیحا وردپرس}

در این روش برای طراحی سایت مثل دیجیکالا از سیستم های مدیریت محتوا مانند وردپرس استفاده می شود. شاید در ابتدا فکر کنید که این کار غیر ممکن و یا بسیار سخت است که بتوان یک وب سایت فروشگاهی مانند دیجیکالا را با وردپرس و یا سایر سیستم های مدیریت محتوا طراحی کرد ، اما باید گفت که اصلا اینگونه نیست!

استفاده از وردپرس برای طراحی سایت مثل دیجیکالا خوب است اما امکانات کامل و دقیقی که در وب سایتی مثل دیجیکالا هست را به شما نمی دهد اما این به این معنا نیست که وردپرس امکانات کمی دارد. سیستم مدیریت محتوای وردپرس به قدری پیشرفت کرده است که شما دیگر می توانید یک فروشگاه کامل و حرفه ای را با قیمیتی پایین تر طراحی کنید.

از مزایای این روش می توان به کم هزینه بودن آن ، راحتی بالای کار با آن (چرا که نیازی به دانش کد نویسی ندارید) ، منعطف بودن آن و … اشاره کرد و از معایب آن نیز می توان به امنیت کم آن نسبت به کدنویسی (البته این مورد بیشتر برای مبتدیان پیش می آید) ، عدم توانایی برای داشتن یک وب سایت اختصاصی و منحصر به فرد و … اشاره کرد.

بیشتر بخوانید : اصول سئو ، 16 تا مهم ترین نکات اصول سئو یک وب سایت

شرکت پویا وب برای طراحی سایت مثل دیجیکالا از کدام روش استفاده می کند؟

شرکت پویا وب به وسیله متخصصان خود از هر کدام از روش هایی که مد نظر شماست می توانید طراحی سایت مثل دیجیکالا و یا هر نوع کسب و کار دیگر را انجام دهد و تصمیم گیرنده خود شما هستید و شما تمصیم می گیرید که وب سایت خودتان با چه روشی طراحی شود.

برای طراحی سایت مثل دیجیکالا باید چه هزینه هایی را در نظر بگیریم؟

در ادامه به شما عزیزان توضیح خواهیم داد ، که شما خواهیم داد که برای طراحی سایت مثل دیجیکالا چه نیاز هایی دارید و باید برای آن ها هزینه کنید.

دامنه

هزینه دامنه یا Domain

شما برای طراحی سایت مثل دیجیکالا قبل از هر چیزی دامنه تهیه کنید و باید هزینه ای بابت آن پرداخت کنید. دامنه همان آدرسی است ، که برای وب سایت شما در نظر گرفته می شود ، که پسوند های مختلفی مانند : ir , Org , com و… دارد. دامنه ها به صورت دوره ای هستند و باید به صورت سالانه و یا 5 ساله اجاره شوند ، و تا زمانی که هزینه آن را پرداخت می کنید ، وب سایت متعلق به شماست و در صورتی که از پرداخت خوددای کنید ، دامنه آزاد می شود و یک شخص دیگر می تواند آن را خریداری و صاحب آن شود.

هزینه هاست یا Host

یکی دیگر از هزینه هایی که بسیار مهم است و باید حتما توسط افراد آشنا به حیطه طراحی سایت خریداری شود ، چرا که هاست مناسب بر روی برخی از المان های وب سایت مانند : سرعت ، امنیت و… تاثیر مستقیم دارد. هاست به یک قسمتی از سرور همیشه روشن گفته می شود ، که به صورت 24 ساعته به شبکه جهانی اینترنت وصل است و اگر اطلاعات وب سایتمان را بر روی هاست بارگذاری کنیم ، می توانیم آن را برای تمامی افراد به اشتراک بگذاریم و آن ها نیز وارد وب سایت ما شوند. هاست نیز مانند دامنه به صورت دوره ای هستش.

طراحی زیبا

هزینه مربوط به طراحی یا Design  وب سایت

به طور کلی برای طراحی سایت مثل دیجیکالا دو روش وجود دارد ، که طراحان یا باید از کد نویسی استفاده کنند و یا از سیستم های مدیریت محتوای آماده مانند : وردپرس که در کدنویسی ، به علت نیاز بیشتر به تایم گذاری و تخصص هزینه بیشتری دارد. هزینه طراحی شما یک عدد دقیق نیست و باید تمامی نیاز ها و ویژگی های وب سایت شما از نظر ظاهری بررسی شود و در آخر قیمت نهایی به شما اعلام شود.

هزینه پشتیبانی وب سایت

شرکت پویا وب در طراحی سایت مثل دیجیکالا ، برای شما عزیزان بر خلاف خیلی از شرکت های طراحی سایت ، به مدت 1 سال پشتیبانی رایگان ارائه می دهد و در صورت بروز هر گونه مشکل مانند : ، کدنویسی وب سایت ، بررسی و رفع خطا های قالب وب سایت ، چک کردن وضعیت وب سایت در گوگل و… پشتیبانی های لازم را ارائه می دهد.

سوالات متداول

آیا طراحی سایت مثل دیجیکالا موفقیت ما را تضمین می کند؟ 

در جواب به این سوال باید گفت خیر، اگر اینگونه بود تمامی افراد در کشور طراحی سایت مثل دیجیکالا را انجام می دادند و به در آمد های بالا دست می یافتند اما اینگونه نیست. تنها چیزی که موفقیت شما را در این زمینه تامین می کند کیفیت کاری شماست ، شما باید بالاترین کیفیت کار خود را برای کاربران ارائه دهید تا آنها نیز از فروشگاه شما راضی باشند و در نتیجه فروش شما چند برابر می شود. 

طراحی سایت مثل دیجیکالا باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟ 

طراحی سایت مثل دیجیکالا باید دارای نماد اعتماد الکترونیکی ، جست و جوی پیشرفته ، گرافیک زیبا و منحصر به فرد ، پشتیبانی حرفه ای ، دسته بندی محصولات ، سئو سایت قوی و… باشد تا کاربران بتوانند از کار کردن با وب سایت شما نهایت لذت را ببرند. 

پنل مدیریتی وب سایت ما چگونه خواهد بود؟ 

در طراحی سایت مثل دیجیکالا توسط شرکت پویا وب شما به صورت کامل به تمامی ویژگی های مدیریتی دسترسی خواهید داشت و همچنین قادر خواهید بود که افراد مختلف با دسترسی های مختلف نیز وارد پنل مدیریت وب سایت شما شوند. 

نحوه پرداخت هزینه طراحی سایت ما چگونه خواهد بود؟ 

شما ابتدا 50 درصد مبلغ را پرداخت می کنید و بعد از اینکه طراحی های اولیه به اتمام رسید 30 درصد و مابقی را پس از اتمام پروژه و تحویل آن به شما پرداخت می کنید. 

چقدر طول می کشد تا طراحی سایت مثل دیجیکالا تمام شود؟ 

معمولا زمان طراحی سایت مخصوصا سایت های فروشگاهی مقداری زمان بر است، اما برای طراحی سایت مثل دیجیکالا زمانی بین 1 هفته تا 2 ماه را می توان به عنوان زمان تخمینی در نظر گرفت. 

بعد از اتمام طراحی سایت از پروژه من پشتیبانی خواهد شد؟ 

مسلما بله ، شرکت پویا وب برای جلب رضایت هرچه بیشتر مشتریان خود برخلاف بعضی از شرکت های طراحی سایت تا مدت 1 سال پشتیبانی رایگان ارائه می دهد و تمامی کار هایی مانند : ایجاد به روزرسانی های لازم برای وب سایت ، آنالیز عملکرد و پیشرفت سایت و برخی موارد دیگر را در خدمات پشتیبانی خود انجام می دهد.

وب سایت ما در چه مدتی حاضر می شود؟

زمان طراحی  سایت مثل دیجیکالا شما بستگی به نوع وب سایت شما و امکانات مد نظر شما دارد و اگر بخواهیم یک تایمی را به عنوان میانگین خدمت شما اعلام کنیم می تواند بین 1 هفته تا 1 ماه باشد ، که این زمان به صورت تخمینی است و ممکن است متغیر باشد. شما در طی جلسه و مشخص کردن نوع وب سایت و امکانات آن ، از زمان مورد نیاز برای طراحی سایت را نیز مطلع خواهید شد.

 برای طراحی سایت باید چه قدر هزینه کنیم؟

اصلا نمی توان مبلغ دقیقی را به عنوان میزان هزینه اعلام کرد ، چرا که هزینه طراحی سایت مثل دیجیکالا شما بستگی به عواملی مانند : نوع وب سایت ، امکانات وب سایت و برخی عوامل دیگر دارد. شما در طی جلساتی که با شرکت طراحی سایت برگزار می کنید می توانید تمامی ویژگی های وب سایت خود را اعلام کنید و از میزان هزینه ای که باید انجام شود نیز مطلع می شوید.

بیشتر بخوانید : وردپرس یا کدنویسی؟ کدام آنها برای ما بازدهی بیشتری خواهد داشت؟

وردپرس یا کدنویسی کدام برای طراحی سایت لوازم بهداشتی بهتر است؟

تماس با ما

جهت سفارش طراحی سایت مثل دیجیکالا و یا سایر انواع سایت ها می توانید با راه های زیر با ما در ارتباط باشید.

تماس با ما
من هاست خرید هاست مشهد بهترین هاست مشهد هاست ارزان مشهد هاست اقتصادی خرید هاست