چرا طراحی سایت و اپلیکیشن برای کسب و کار ها مهم است؟

در دنیای امروزی طراحی سایت و اپلیکیشن برای هر کسب و کاری ضروریست،به طوری که دیگر تمامی کسب و کار های بزرگ برای کسب و کار های خودشان طراحی سایت و اپلیکیشن را انجام داده اند.
شرکت طراحی سایت پویا وب آمادگی خود را در جهت طراحی سایت و اپلیکیشن برای کسب و کار های شما به بهترین شکل ممکن و با ضمانت و پشتیبانی 1ساله و برخی مزیت های دیگر اعلام می کند.

طراحی سایت و اپلیکشین

با گذشت زمان رو روی کار آمدن تکنولوژی سبک زندگی مردم نیز متناسب با پیشرفت تکنولوژی تعغیر می کند،امروزه اکثر مردم از اینترنت صرفا به عنوان تفریح نگاه نمی کنند و در آن فعالیت های تجاری نیز انجام می دهند.اکثر افراد امروزه درگیر تکنولوژی و اینترنت هستند و اوقات زیادی را در طول شبانه روز خود در اینترنت می گذارنند.به همین دلیل کسب و کار ها اینترنت را بسیار مهم می دانند و معتقد بر این هستند که با فعالیت در اینترنت راحت تر و بهتر مشتری جذب خواهند کرد.

دلایل اهمیت داشتن سایت و اپلیکیشن برای کسب و کار ها

همانطور که ذکر شد کسب و کار های بزرگ برای موفقیت به تکنولوژی های روز روی آورده اند و سعی می کنند از این طریق بازاریابی خود را انجام دهند،ما در ادامه چند مورد از دلایل اهمیت طراحی سایت و اپلیکیشن برای کسب و کار توضیح خواهیم داد:

1-درج محصولات و یا نوع خدمات کسب و کارتان در وب سایت

شما عزیزان با استفاده از وب سایت برای کسب و کارتان می توانید تمامی محصولات خود را به همراه جزئیات محصول برای کاربران نمایش بدهید و در صورت جلب رضایت مشتری محصول خود را به صورت آنلاین و اینترنتی به فروش برسانید،و یا کسب و کار شما از نوع خدماتی است می توانید با استفاده از وب سایت به افراد نوع خدماتی را که ارائه می دهید را معرفی کرده سپس شروع به فعالیت کنید. 

بازاریابی اینترنتی

در گذشته خیلی از کسب و کار ها برای بازاریابی خود روی به تیکت ها می آورند تا از این طریق بتوانند بازاریابی خود را انجام دهند اما امروزه دیگر تیکت ها و برخی روش های منسوخ شده دیگر مد نظر کسب و کار ها نیست.امروزه کسب و کار ها فعالیت و بازاریابی اینترنتی را به سایر روش های تبلیغاتی ترجیح می دهند چرا که دیگر مردم امروزه بیشتر در اینترنت وقت می گذارنند و آنجا یک بستر خیلی عالی برای تبلیغات است.

بعد از انجام تبلیغات اینترنتی و بازاریابی اینترنتی شما به یک بستری برای فروش محصولات و یا خدمات خود نیاز دارید که آن بستر فروش وب سایت است،شرکت طراحی وب سایت پویا وب برای کسب و کار های شما عزیزان طراحی وب سایت را به زیبا ترین و بهترین شکل ممکن انجام می دهد تا شما عزیزان بتوانید به راحتی از طریق اینترنت نیز محصولات خود را به فروش برسانید. 

طراحی سایت و اپلیکشین

اقتصادی و مقرون به صرفه بودن آن

شما عزیزان با طراحی وب سایت و اپلیکیشن برای کسب و کار خود در هزینه ها صرفه جویی خواهید کرد و تنها هزینه ای که شما برای وب سایت خود پرداخت می کنید هزینه هاست و دامنه است که بصورت دوره ای است {سه ماهه،شش ماهه،سالانه} و شما باید پس از به اتمام رسیدن هر دوره آن را تمدید کنید.

ساخت یک برند معتبر (برند سازی)

شما با داشتن یک وب سایت خوب می توانید آن را به تمامی افراد در دنیا معرفی کنید و برای کسب و کار و یا فروشگاه خود اعتبار و ارزش های بالایی جمع آوری کنید و به مسیر تبدیل شدن به یک شرکت بسیار بزرگ در حوزه کسب و کار خودتان قدمی بلند بردارید،امروزه برای معتبر شمرده شدن کسب و کار خودتان حتما حتما نیاز به یک وب سایت دارید.امروزه اکثر مردم وقتی نام یک شرکت و یا کسب و کار را بشنوند به سرعت به اینترنت مراجعه می کنند تا از معتبر بودن آن مطمئن شوند و داشتن یک وب سایت یک ملاک برای معتبر بودن کسب و کار است.

همچنین می توانید لیستی از دیگر مواردی که داشتن یک وب سایت را برای شما ضروری می کند را مشاهده و مطالعه کنید:

 1. در فضای وب فضای بیشتر و راحتی بیشتری برای دیده شدن کسب و کار شما وجود دارد
 2. همیشه و در هر حال می توانید اطلاعات کاملی را از محصولات خود برای مشتریان به اشتراک بگذارید
 3. طراحی وب سایت گروهی متمایز با سایر افراد را به جمع مشتریان شما می افزاید.
 4. با داشتن یک وب سایت علاوه بر درآمد کسب و کارتان می توانید کسب وکار آنلاین نیز راه اندازی کنید
 5. همیشه رقابت بین کسب و کار ها زیاد بوده و امروزه برای برنده شدن در این رقابت ها داشتن یک وب سایت برای کسب و کار یک ضرورت است
 6. امکان پشتیبانی 24 ساعته در هر ساعت از شبانه روز برای مشتریان را فراهم می کند
 7. با داشتن یک وب سایت می توانید تمامی رفتار و نیاز های مشتریان خود را بررسی و آنالیز کنید و به آنها خدمت رسانی کنید
 8. صرفه جویی در زمان و از بین بردن انواع کار های اداری مانند کاغذ بازی های ادراری
 9. تیکت ها و طراحی های کاغذی زیبا دیگر در دنیای امروزی جایی ندارند و دنیای اینترنت جایگزین تمامی آنها شده و میل مردم بیشتر به اینترنت است
 10. به راحتی هرچه تمام و در هرجای ممکن می توانید تبلیغ کسب و کار خودتان را انجام دهید و برای تبلیغ کردن کسب و کارتان صرفا فقط آدرس سایت کسب و کارتان را به عنوان تبلیغ به مشتری ها ارائه دهید.
 11. با داشتن یک وب سایت به راحتی می توانید به تمامی سوال های متداول مشتریان درباره کسب و کار شما پاسخ بدهید و تمامی مواردی را که باید در مورد کسب و کارتان بدانند را اطلاع رسانی می کنید.
 12. گذاشتن انواع کد های تخفیف به علت های مختلف . 

 

از بین بردن محدودیت های زمانی و مکانی

شما عزیزان با طراحی سایت و اپلیکیشن برای کسب و کار خود تمامی محدودیت های زمانی و مکانی را از بین خواهید برد،شما با طراحی وب سایت و اپلیکیشن،کسب و کارتان را 24 ساعته خواهید کرد و کاربران در هرساعت از شبانه روز می توانند به راحتی به وب سایت شما مراجعه کرده و سفارش خود را انجام دهند.همچنین دیگر مانند روش های سنتی نیازی به حضور مشتری در فروشگاه نخواهد بود و مشتریان حتی از خانه خود به راحتی می توانند محصولات و خدمات مد نظر خود را سفارش دهند. 

تبدیل کردن کسب و کار های کوچک به کسب و کار های بزرگ

شما عزیزان با طراحی وب سایت و اپلیکیشن برای کسب و کار خود می توانید با فعالیت مداوم و کسب درآمد های مناسبی که از طریق وب سایت برای کسب و کارتان بدست می آید،کسب و کار خودتان را بسیار گسترده تر از قبل کنید و کسب و کار خود را رو به سوی کامل تر شدن ببرید.همانطور که ذکر شد تمامی کسب و کار های بزرگ با استفاده وب سایت و فعالیت در اینترنت توانستند جاپایی محکم در فضای اینترنت تحت عنوان کسب و کار خودشان ایجاد کنند مانند شرکت آمازون.

پیدا کردن مشتریان وفادار

شما عزیزان پس از طراحی وب سایت و اپلیکیشن و همچنین فعالیت مستمر و جلب رضایت کاربران مشتریانی وفا دار پیدا خواهید کرد.به طوری که کسب و کار شما اعتماد کامل افراد را با خدمات و محصولات خوبی که ارائه می دهید بدست می آورد و به همین سبب افراد به راحتی به کسب و کار شما اعتماد می کنند و سفارشات خود را از وب سایت شما انجام خواهند داد.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت ارزان در تهران 

تاثیر وب سایت بر کسب و کار ها چیست؟

ما تا به اینجا برای شما عزیزان دلایل و اهمیت طراحی وب سایت و اپلیکیشن برای کسب و کار ها را خدمت شما عزیزان توضیح دادیم.در ادامه شما عزیزان با برخی از مهم ترین تاثیر های مثبت و خوبی که طراحی سایت و اپلیکیشن بر کسب و کار شما می گذارد را توضیح خواهیم داد.

طراحی سایت و اپلیکشین پوبا وب

طلاع رسانی سریع و راحت

شما با داشتن یک وب سایت برای کسب و کار خودتان به راحتی می توانید هر موضوع و مسئله ای را که فکر می کنید کاربران و مشتریان باید از آنها اطلاع داشته باشند را اطلاع رسانی کنید،و این یکی از بهترین مزیت های داشتن وب سایت برای کسب و کارتان است و اگر وب سایت نداشته باشید نمی توانید به راحتی و به سرعت اطلاع رسانی های لازم را به مشتریان انجام دهید.

2-جهانی کردن درآمد کسب و کارتان

وقتی شما برای کسب و کارتان وب سایت و اپلیکیشن طراحی می کنید دیگر کسب و کار محدودیت مرزی نخواهد داشت و شما می توانید با سراسر جهان در ارتباط باشید و افراد خارج از کشور نیز می توانند به وب سایت شما مراجعه کرده و از خدمات و محصولات کسب و کار شما بهره ببرند.

همچنین شما با داشتن وب سایت برای کسب و کار خودتان حجم مشتریان خود را نیز بیشتر کنید و مسلما با گذشت زمان و همچنین ادامه دادن به فعالیت های خود به موفقیت هایی در عرصه جهانی خواهید رسید. 

بیشتر بخوانید : طراحی سایت بیزینسی برای شرکت چگونه است ؟ 

سایت یا اپلیکیشن؟ کدام برای کسب و کار مناسب تر است؟

حال که شما عزیزان تا این جای مقاله را مطالعه کرده اید حتما این سوال برایتان پیش آمده که طراحی سایت و اپلیکیشن کدامشان اولویت و مزیت های بیشتری دارند.ما در ادامه تفاوت و مزایا و معایب هر کدام را برای کسب و کار ها را توضیح می دهیم.

وب سایت بهتر است یا اپلیکیشن؟

پاسخ به این سوال کمی سخت است و تمامی این ها بستگی به هدف شما و میزان بودجه ای که برای این کار در نظر گرفته اید بستگی دارد.شما عزیزان حتی می توانید هر دو موارد را برای کسب و کار خودتان را طراحی کنید و از هر دوی آنها برای تبلیغ کسب و کار خودتان استفاده کنید.اما اگر شما سعی می کنید در ابتدای کار در هزینه های خود صرفه جویی کنید و هزینه آن چنان زیادی نمی خواهید بکنید پیشنهاد به شما عزیزان وب سایت است و در ادامه می توانید دلایل بهتر بودن وب سایت را مطالعه کنید.

1-اشتراک گذاری سریع تر وب سایت

شما با طراحی وب سایت می توانید صرفا با ذکر کردن آدرس وب سایت خود در انواع پیامک ها،چت ها، و حتی در مکالمات عادی اقدام به تبلیغ کسب و کار خودتان کنید و دیگر به هیچ پیش نیاز دیگر نیاز نخواهید داشت اما در اپلیکیشن شما باید یا لینک دانلود اپلیکیشن را اشتراک گذاری کنید و یا آن را به صورت دستی به انواع مشتریان و کاربران بدهید که کار زیاد منطقی نیست.

2-بروز رسانی راحت تر وب سایت

شما عزیزان با داشتن وب سایت پس از کوچک ترین تعغیر و بروز رسانی در وب سایت خودتان،کاربران می توانند به راحتی و تنها با یک بار وارد شدن دوباره به وب سایت شما آن تعغیرات و بروز رسانی ها را مشاهده کنند اما در اپلیکیشن ها پس از هر بروز رسانی کاربران باید اپلیکیشن شما را در تلفن همراه خودشان نیز به روز رسانی کنند تا بتوانند هر گونه بروز رسانی و تعغیر در اپلیکیشن را از سوی شما مشاهده کنند.

3-وب سایت ها اصولا راحت تر پیدا می شوند

حتی اگر فرض کنیم که کاربران آدرس وب سایت شما را نداشته باشند با می توانند با جست و جو در انواع موتور های جست و جو گر وب سایت شما را پیدا کنند اما در اپلیکیشن اینگونه نیست و افراد یا باید از شخص دیگری نام اپلیکیشن و تمامی ویژگی های آن را بشنوند و یا شخص دیگری برای آن ها به اشتراک بگذارند

4-طراحی وب سایت ارزان تر و سریع تر است

در طراحی وب سایت در مقایسه با اپلیکیشن وب سایت زود تر طراحی می شود و همچنین ارزان تر،وقتی شما بخواهید برای کسب و کار خودتان اپلیکیشن طراحی کنید نیاز به یک تیم کد نویس دارید تا بتوانند آن را برای شما مدیریت کنند اما در وب سایت شما به راحتی می توانید آن را مدیریت کنید.

5-سازگاری وب سایت در مقایسه با اپلیکیشن

مهم ترین عامل برتری وب سایت نسبت به اپلیکیشن سازگاری بالای وب سایت است،در وب سایت شما فقط صرفا در هر دستگاهی می توانید با استفاده از مرورگر وب سایت کسب و کارتان را نمایش دهید اما در اپلیکیشن باید برای هر سیستم عامل یک نوع اپلیکیشن طراحی کنید.

جهت سفارش طراحی انواع وب سایت ها برای کسب و کار خود می توانید با شرکت پویا وب تماس حاصل کنید:

چه هزینه برای طراحی سایت و اپلیکیشن وجود دارد؟ آیا این هزینه ها موثر است؟

برای طراحی سایت و اپلیکیشن یک سری هزینه ها وجود دارد ،  که در ادامه این مبحث هزینه های مربوط به طراحی سایت را توضیح خواهیم داد ، پس با ما همراه باشید.

دامنه

هزینه دامنه

دامنه سایت ، همان آدرسی است ، که وب سایت شما با آن شناخته می شود ، که پسوند های مختلفی مانند : ir , Org , com و… دارد. دامنه ها به صورت دوره ای هستند و باید به صورت سالانه و یا 5 ساله اجاره شوند ، و تا زمانی که هزینه آن را پرداخت می کنید ، وب سایت متعلق به شماست و در صورتی که از پرداخت خوددای کنید ، دامنه آزاد می شود و یک شخص دیگر می تواند آن را خریداری و صاحب آن شود و شما برای طراحی سایت و اپلیکیشن خود قبل از هر چیزی هزینه دامنه را تامین کنید ، که بسته به نوع دامنه قیمت ها متفاوت است برای مثال قیمت دامنه های com , org , net و… نسبت به ir گران تر هستند.

هاست

هاست

بعد از دامنه شما باید هزینه هاست خود را در نظر بگیرید. هاست به یک قسمتی از سرور گفته می شود ، که به صورت 24 ساعته به شبکه جهانی اینترنت وصل است و اگر اطلاعات خود را  روی هاست بارگذاری کنیم ، افراد می توانند وارد وب سایت ما شده و آن اطلاعات را مشاهده کنند. هاست نیز مانند دامنه به صورت دوره ای هست و شما باید یک مبلغی را به عنوان هزینه هاست برای شرایط طراحی سایت و اپلیکیشن در نظر بگیرید ، که پیشنهاد ما به شما این است ، که حتما از مشاوره های کارشناس های سئو ما برای خرید هاست استفاده کنید ، چرا که هاست خوب تاثیر زیادی بر عملکرد وب سایت شما دارد.

هزینه طراحی وب سایت و اپلیکیشن

یکی دیگر از هزینه های وب سایت مربوط به  هزینه دیزاین یا طراحی وب سایت شماست ، به طور کلی برای طراحی سایت و اپلیکیشن شما دو روش وجود دارد ، که طراحان یا باید از کد نویسی استفاده کنند و یا از سیستم های مدیریت محتوای آماده مانند : وردپرس که مورد اول به علت نیاز بیشتر به تایم گذاری و تخصص هزینه بیشتری دارد. هزینه طراحی شما یک عدد دقیق نیست و باید تمامی نیاز ها و ویژگی های وب سایت شما از نظر ظاهری بررسی شود و در آخر قیمت نهایی به شما اعلام شود.

هزینه پشتیبانی وب سایت

پس از طراحی سایت شما به صورت کامل و همینطور انجام سئو سایت ، شما احتمالا نیاز به یک سری پشتیبانی ها خواهید داشت و شرکت پویا وب بر خلاف برخی از شرکت ها تا 1 سال به شما عزیزان پشتیبانی رایگان ارائه می دهد که این پشتیبانی ها شامل : بررسی و رفع خطاهای قالب و کدنویسی وب سایت ، بررسی دوره ای وضعیت سایت در گوگل و… می شود ، اما در صورت رضایت شما از پشتیبانی توسط شرکت ما این مدت می تواند طی یک قرار داد پشتیبانی افزایش  پیدا کند.

سوالات متداول

وب سایت ما در چه مدتی حاضر می شود؟

زمان طراحی  سایت شما بستگی به نوع وب سایت شما و امکانات مد نظر شما دارد و اگر بخواهیم یک تایمی را به عنوان میانگین خدمت شما اعلام کنیم می تواند بین 1 هفته تا 1 ماه باشد ، که این زمان به صورت تخمینی است و ممکن است متغیر باشد. شما در طی جلسه و مشخص کردن نوع وب سایت و امکانات آن ، از زمان مورد نیاز برای طراحی سایت را نیز مطلع خواهید شد.

 برای طراحی سایت باید چه قدر هزینه کنیم؟

اصلا نمی توان مبلغ دقیقی را به عنوان میزان هزینه اعلام کرد ، چرا که هزینه طراحی سایت شما بستگی به عواملی مانند : نوع وب سایت ، امکانات وب سایت و برخی عوامل دیگر دارد. شما در طی جلساتی که با شرکت طراحی سایت برگزار می کنید می توانید تمامی ویژگی های وب سایت خود را اعلام کنید و از میزان هزینه ای که باید انجام شود نیز مطلع می شوید.

تماس با ما
من هاست خرید هاست مشهد بهترین هاست مشهد هاست ارزان مشهد هاست اقتصادی خرید هاست