طراحی سایت فروشگاهی وردپرس، 0 تا 100 ساخت سایت فروشگاهی وردپرسی

در این مقاله شما صفر تا صد اطلاعاتی که در مورد طراحی سایت فروشگاهی وردپرس باید بدانید را فرا می گیرید. همچنین ما در ادامه تمامی ویژگی های طراحی سایت فروشگاهی وردپرس را خدمت شما توضیح خواهیم داد، در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

طراحی سایت فروشگاهی وردپرس چه مزایای دارد؟

شما دوستان عزیز می توانید در مقاله طراحی سایت فروشگاهی وردپرس تمامی موارد زیر را مطالعه کنید.

  • چرا باید از وردپرس استفاده کنیم؟
  •  مزایا و معایب طراحی سایت فروشگاهی وردپرس چیست؟
  •  هزینه طراحی فروشگاه اینترنتی با وردپرس

طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس چیست؟

چرا باید از وردپرس استفاده کنیم؟ وردپرس چه تفاوتی با کدنویسی دارد؟

اجازه بدهید قبل از اینکه به پاسخ به این سوال بپردازیم توضیح دهیم که اصلا وردپرس چیست؟ وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا است که افراد به وسیله آن می توانند طراحی سایت خود را انجام دهند و این سیستم مدیریت محتوا در قیاس با سایر سیستم های مدیریت محتوا بسیار محبوب و قوی است.

چرا باید از وردپرس برای طراحی سایت فروشگاهی استفاده کنیم؟ چرا سایر سیستم های مدیریت محتوا نه؟ چه تفاوت هایی وردپرس را از بقیه متمایز می کند؟

طراحی سایت فروشگاهی وردپرس برای شما عزیزان نسبت به سایر روش ها بهتر است چرا که شما با وردپرس با هزینه کم تر و بازدهی خوبی را دارد. یک سری ویژگی ها هستند که انتخاب وردپرس را برای ما مصمم تر می کند که آن ویژگی ها شامل موارد زیر است.

بیشتر بخوانید : کاربرد جی تی متریکس چیست؟ جی تی متریکس چیست؟

 

رایگان بودن وردپرس

رایگان بودن وردپرس

طراحی سایت فروشگاهی وردپرس رایگان است چرا که این سیسم مدیریت محتوا از شما هیچ مبلغی را بابت ساخت وب سایت نمی گیرد. البته این به این معنا نیست که ساخت یک فروشگاه اینترنتی کامل با وردپرس بدون هر گونه هزینه است و شما می توانید به راحتی وب سایت خود را با وردپرس بسازید، شما برای اینکه بتوانید یک وب سایت مناسب برای کسب و کار خود داشته باشید باید یک سری هزینه ها را برای طراحی فروشگاه اینترنتی خود انجام دهید که آنها را در انتهای مقاله توضیح داده ایم.

انعطاف پذیری بالای وردپرس

وردپرس نسبت به سایر سیستم های مدیریت محتوا بسیار انعطاف پذیر تر است و در وردپرس قالب ها و افزونه های بسیار زیادی هستند که به شما کمک می کند تا وب سایت خود را به هر نحوی که مد نظر خودتان است طراحی کنید. طراحی سایت فروشگاهی وردپرس بسیار راحت تر نسبت به سایر سیستم های مدیریت محتوا است چرا که امروزه بسیاری از برنامه نویسان جهان روی این سیستم مدیریت محتوا کار کرده اند و قالب ها و افزونه های بی شماری را طراحی کرده اند.

وردپرس برای همه ی افراد ساخته شده است نه فقط برنامه نویسان

ساختار وردپرس به طوری است که هر فردی بدون داشتن دانش کد نویسی نیز می تواند طراحی سایت انجام دهد و اینگونه نیست که شما برای طراحی سایت خود با وردپرس و یا مدیریت محتوای وب سایت نیازی به داشتن دانش برنامه نویسی داشته باشید، و همچنین برای طراحی سایت خود نیازی به نوشتن کد های سخت و پیچیده نیست.

شما برای طراحی سایت فروشگاهی وردپرس خود نیازی نیست که خود وردپرس یا کدنویسی را یاد بگیرید، شرکت پویا وب طراحی سایت را برای شما انجام می دهد و شما فقط باید محتوای آنها را مدیریت کنید که پس از طراحی شرکت پویا وب آموزش های لازم را برای مدیریت کامل محتوا به نحوی که نیازی به یک متخصص داشته باشید را به شما می دهد.

سرعت بالاتر وردپرس نسبت به سایر سیستم های مدیریت محتوا

وردپرس به علت افزونه های کامل تر و خود و همچنین سبک تر بودن خود نسبت به سایر سیستم های مدیریت محتوا مانند : جوملا،دروپال و… سرعت بیشتری دارد و از این نظر وردپرس بسیار بهینه تر از سایر سیستم های مدیریت محتوا است و هر سال بسیاری از افزونه های مختلف برای بهینه سازی این سیستم مدیریت محتوا تولید می شود.

بیشتز بخوانید :وردپرس یا کدنویسی؟ کدام آنها برای ما بازدهی بیشتری خواهد داشت؟

مزایا و معایب وردپرس برای طراحی سایت فروشگاهی

مزایا و معایب طراحی فروشگاه اینترنتی با وردپرس چیست؟

طراحی سایت فروشگاهی وردپرس برای شما دوستان عزیز مزایا و معایب خودش را دارد که شما می توانید در ادامه مقاله آنها را مطالعه کنید.

مزایای استفاده از وردپرس برای طراحی سایت فروشگاهی

مزایای استفاده از وردپرس زیاد است که این مزیت ها شامل موارد زیر است:

1- هزینه نصب و به روز رسانی پایین

اولین مزیت طراحی سایت فروشگاهی وردپرس ارزان بودن هزینه های آن است. شما با استفاده از وردپرس دیگر هزینه های طراحی دستی توسط برنامه نویس ها {که هزینه بسیار زیادی هم هست} پرداخت نخواهید کرد و همچنین برای به روز رسانی وب سایت نیازی به یک تیم برنامه نویس که به طور مستقل روی وب سایت شما کار بکنند نیست.

2- سهولت کار با آن

استفاده از وردپرس جهت مدیریت سایت خود راحت است و شما هیچ نیازی به دانش برنامه نویسی ندارید و پنل مدیریتی که شرکت پویا وب به شما ارائه می دهد به زبان فارسی است و شما حتی نیازی به زبان انگلیسی نیز نخواهید داشت و این مورد یکی از دلایل محبوبیت وردپرس است.

3- سرعت بالای وردپرس

وردپرس به علت سبک بودن خود و داشتن افزونه های بسیار زیاد سرعت بالایی دارد و فاکتور سرعت در  فروشگاه اینترنتی شما بسیار مهم است چرا که سرعت بالا در طراحی سایت فروشگاهی وردپرس موجب رضایت کاربران از کارکردن با وب سایت شما می شود.

معیایب استفاده از وردپرس

ساخت سایت فروشگاهی وردپرس سوای بر مزایای خود معایبی نیز دارد که شما هنگام طراحی سایت خود باید به آنها توجه کنید و این موارد اکثرا در اثر نداشتن تخصص کافی طراحان موجب بروز مشکلات می شود و شرکت پویا وب با متخصصان خود تا حدود زیادی این معایب را از بین برده است. آن معایب شامل موارد زیر است.

امنیت وب سایت

در وردپرس ممکن است یک سری اشتباهات توسط طراحان و امنیت کاران رخ بدهد که موجب از دست دادن وب سایت شود و وردپرس در حالت عادی امنیت بالایی دارد و هر شخصی به سادگی نمی تواند وب سایت شما را هک کند. طراحی سایت فروشگاهی وردپرس که توسط پویا وب انجام می شود به علت گروهی کار کردن متخصصین روی وب سایت به هیچ عنوان اشتباهاتی ندارد و اگر هم یکی از مهندسین اشتباهی کند متخصص بعدی آن را شناسایی کرده و آنها را بر طرف می کند.

امکانات شخصی سازی کم

شما در وردپرس فقط صرفا می توانید افزونه هایی را نصب کنید که در بازار افزونه های وردپرس وجود دارد و شما نمی توانید هر گونه امکانات دلخواهی که مد نظرتان باشد را روی وب سایت نصب کنید. البته این موضوع را باید بدانید که وردپرس به قدری گسترده و بزرگ است که در هر زمینه از نیاز های وب سایت افزونه های بسیار خوبی دارد که شما را از کدنویسی بی نیاز می کند.

ناقص بودن برخی ترجمه ها

در بعضی از نسخه های وردپرس ترجمه ها ناقص هستند و شما ممکن است در طراحی سایت زبان های غیر از انگلیسی به مشکل بخورید. البته که در طراحی سایت فروشگاهی وردپرس برای شما شرکت پویا وب به وسیله متخصصین خود به روز ترین ترجمه ها را بر روی وب سایت نصب می کنند و اگر ترجمه ها مشکل داشته باشد متخصصین به صورت دستی ترجمه ها را انجام می دهند.

طراحی سایت فروشگاهی وردپرس با چه روشی انجام می شود؟

یکی از بهترین پلاگین های موجود در مخزن وردپرس ، برای طراحی سایت فروشگاهی وردپرسی افزونه ووکامرس هست ، که پیشنهاد ما به شما برای طراحی سایت فروشگاهی وردپرس به صورت با کیفیت برای شما این افزونه است ، چرا که بهترین افزونه ممکن برای انجام این کار است. در ادامه می توانید برخی از مهم ترین ویژگی های این پلاگین قدرتمند را مطالعه کنید.

طراحی سایت فروشگاهی

رایگان است و کار با آن ساده است

اول از هر چیزی باید بگوییم ، که این پلاگین در حالت عادی رایگان است و شما می توانید آن را از مخزن وردپرس بدون صرف هیچ گونه هزینه ای دریافت و فعال سازی کنید. اما این پلاگین همانند خیلی از پلاگین های وردپرسی دیگر توسط توسعه دهندگان ، کدنویسی شده و نسخه ها مختلف و پولی آن ها را به فروش می رسانند ، اما در کل باید بگوییم ، که شما نسخه اصلی این پلاگین را می توانید رایگان دریافت کنید.

همچنین کار با این افزونه بسیار ساده است و شما اصلا نیازی به دانستن دانش کد نویسی نیستید و فقط کافی است که بر محیط خود وردپرس تسلط داشته باشید تا بتوانید با این پلاگین به راحتی کار کنید.

این پلاگین برای سئو کردن مناسب ترین گزینه است

یکی از مهم ترین دلایلی که اکثر افراد پلاگین ووکامرس را برای طراحی سایت فروشگاهی وردپرس انتخاب می کنند ، این است ، که شما این افزونه برای انجام سئو وب سایت شما بسیار کمک کننده است. سئو در موفقیت کسب و کار اینترنتی ما بسیار اهمیت دارد. خیلی از کارفرمایان هزینه های زیادی را برای سئو کردن وب سایت خود انجام می دهند و مسلما به دنبال پلاگینی هستند که علاوه بر ساخت فروشگاه آنلاین آنها سئو نیز شده باشد و می تواند در بهتر بودن طراحی سایت فروشگاهی وردپرس شما بسیار موثر باشد.

طراحی سایت فروشگاهی ارزان

با بسیاری از قالب ها سازگار است

شما به راحتی می توانید با استفاده از افزونه ها و قالب های این پلاگین  ویژگی های جدیدی را به فروشگاه اینترنتی خود اضافه کنید. همچنین شما می توانید علاوه بر استفاده از قالب های اختصاصی که توسط توسعه دهندگان نوشته می شود ، به مجموعه بزرگی از قالب ها و پوسته های مختلفی دسترسی داشته باشید و از این نظر هیچ گونه محدودیتی برای شما وجود ندارد و شما می توانید با این پلاگین قدرتمند طراحی سایت فروشگاهی وردپرس خود را انجام دهید

امکانات این پلاگین بسیار زیاد است

 استفاده از این پلاگین تمامی امکاناتی که برای محصول خود در نظر گرفته اید را درج کنید. همچنین استفاده از ووکامرس به شما این اجازه را می دهد که برای محصول خود یک محتوایی که شامل : جزئیات محصول،عکس و… است را تولید کنید و افراد بتوانند با استفاده از آن محصولات شما را آنالیز کنند و این پلاگین بهترین گزینه برایی طراحی سایت فروشگاهی وردپرس است.

هزینه طراحی فروشگاه اینترنتی با وردپرس

هزینه های طراحی سایت فروشگاهی وردپرس بسیار پایین تر از سایر روش هاست. این هزینه ها شامل موارد زیر است.

ثبت هاست و دامنه برای طراحی سایت فروشگاهی

هزینه هاست و دامنه برای طراحی سایت فروشگاهی وردپرس

این هزینه به صورت دوره ای {سه ماهه،شش ماهه،سالانه و…} که شما برای طراحی سایت خود این هزینه را پرداخت کنید. شرکت پویا وب به دلیل تجربه کاری بالای خود از بهترین شرکت های هاستینگ، برای شما هاست و دامنه را تهیه می کند.

هزینه پلاگین برای طراحی فروشگاه اینترنتی با وردپرس

هزینه های پلاگین برای طراحی سایت فروشگاهی وردپرس

طراحی سایت فروشگاهی وردپرس شما نیاز به یک سری افزونه ها دارد تا شما بتوانید یک فروشگاه اینترنتی کامل داشته باشید و این هزینه بسته به نوع امکانات مورد نیاز وب سایت شما متغیر است.

طراحی ظاهر و قالب سایت در طراحی سایت فروشگاهی وردپرس

هزینه طراحی اولیه (ظاهر و قالب وب سایت)

شما برای طراحی ظاهر وب سایت خود می توانید به دو صورت این طراحی را انجام دهید، یا اینکه وب سایت شما با استفاده از قالب های آماده طراحی شود که هزینه کمتری نسبت به روش بعدی یعنی طراحی قالب دستی دارد و طراحی دستی باعث می شود که شما وب سایت اختصاصی تر و منحصر به فردی داشته باشید.

بیشتر بخوانید : ورود به طراحی سایت، نحوه ورود به طراحی سایت با بهترین کیفیت و هزینه کم

سوالات متداول

در طراحی سایت فروشگاهی وردپرس از چه روشی استفاده می شود؟

شرکت پویا وب برای طراحی سایت فروشگاهی شما هم می تواند از روش کدنویسی استفاده کند و هم وردپرس و این مورد بستگی به شرایط و نیاز های پروژه خودتان دارد.

طراحی سایت فروشگاهی وردپرس ما چه قدر زمان می برد؟

این مورد نیز ، بستگی به وب سایت شما دارد و اینکه در پروژه شما چه نیاز هایی برای طراحی وجود داشته باشد و اگر با کد نویسی باشد حداقل 1 ماه زمان می برد و این زمان در وردپرس کم تر است و برای طراحی کامل سایت با وردپرس حداقل 2 هفته زمان نیاز است.

طراحی سایت حرفه ای فروشگاهی با سیستم وردپرس

راه های ارتباطی با ما جهت سفارش طراحی سایت فروشگاهی وردپرس:

تماس با ما
من هاست خرید هاست مشهد بهترین هاست مشهد هاست ارزان مشهد هاست اقتصادی خرید هاست